Pomáhat, chránit a lhát. Tajemství vyplouvá na povrch. Mladému policistovi je přidělen okrsek Queens, sousedství kde vyrůstal. Pracuje velmi tvrdě, aby zajistil svojí ženu a nemocnou dceru. Ale když staré tajemství vyplouvá na povrch, hrozí, že jeho život bude v troskách. Anonymní zdroj totiž odhalí nové informace, že se policisté snaží ututlat nevyřešený případ vraždy dvou chlapců. Tato skutečnost vyvolá sled událostí, které otřesou celým sousedstvím. (oficiální text distributora)

aLPaC

Pro mě povinnost, jelikož se zde sice pomálu, ale vyskytuje můj nejoblíbenější herec. Z mého nicku asi poznáte o koho se jedná. Nicméně toto patří určitě k tomu nejhoršímu v jeho filmografii. I přesto 3. ()

mazadlo

Neskutečně špatně natočený dobrý námět který díky zpracování není ničím výjimečným. Nudné pasáže, díry a filmové trhliny ve všem co se na plátně děje provází tence úzkostlivá hudba jako z mlčení jehňátek a vy čekáte kdy to sakra vypukne. Zápletka se tváří zamotaněji než ve skutečnosti je. A i když je tak obyčejná mohla by splnit nároky na dobrý film. Bohužel v podání ve kterém je servírována v tomto filmu nedokáže nic než ukolébat ke spánku. A těch deset minut ve kterých je tam Pacino nestojí ani za zmínku. Protože to vypadá jako když ho naverbovali do filmu když šel právě z odpoledního burgru. Hrůza....škoda. ()

gumolit

Bohužial dalšia kriminálka , ktorá nemá potencionál aby vás vtiahla do deja a udržala si pozornosť až do konca.A nepomáha ani to že tu hrajú Al Pacino a Ray Liotta .No aj ked priznám že záverečné ukončenie nie je vôbec zlé otázkou , ale bude či to do konca vydržíte.Toto sa moc režisérovi nepodarilo a možno na pár skvelých momentov budete sklamaní.Aspon že to má dosť krátku minutáž a sem tam vás potešia aj nejaké herecké výkony. ()

sona123

Není nad to, když se film rozběhne a než cokoliv začne, český divák se dozví český název, který je tedy totálně mimo od toho originálního, zato velmi trefně vystihne, o co ve filmu půjde, takže rázem je po překvapení. Ještě že tu byli tak báječní herci a i samotný příběh mne zaujal, jinak by to bylo zabité již od prvních vteřin. No jo, není nad české distributory. ()

Santino7

Viem (aspoň približne), na čo sa Dito Montiel týmto filmom snažil poukázať - a teda konkrétne istá depresia, ponurosť a sčasti aj bezvýchodiskovosť osudov detí vyrastajúcich v mizerných, chudobou sužovaných štvrtiach - lenže žiaľ, podobne ako aj pri jeho dvoch predchádzajúcich snímkach (A Guide to Recognizing Your Saints; Fighting), opäť sa to podarilo iba čiastočne. Jasné, melanchólia je z toho cítiť takpovediac na sto kilometrov, a Montiel opäť potvrdil, že s atmosférou narábať vie vcelku šikovne, to bez debát, avšak to samo o sebe (hoci je to prvkom užitočným a vítaným) jednoducho nestačí. Najmä nie v prípade takom, keď obsahová stránka je takmer nulová, príšerne slabá a prázdna. A to je presne aj tento prípad, nakoľko príbeh skrátka nie a nie zapôsobiť, furt tomu čosi chýbalo. Nuda. O napätí ani nehovorím. Dokonca si myslím, že spomedzi oných troch filmov, ktoré som od Montiela už videl, je práve tento bezpochyby najslabším a najmenej výrazným. A to paradoxne na prvý pohľad disponuje spomedzi onej trojice hereckým obsadením bezkonkurenčne najvýraznejším. Nuž, papierovo to tak možno je, avšak v praxi to tentoraz nezafungovalo - Tatum, režisérov obľúbenec, sa snažil (a nie, že nie), a až taký prúser to z jeho strany nebol, avšak podobne ako ostatní, ani on (hoci ako jediný dostal aspoň aký-taký priestor) v podstate nemal moc čo hrať, a už vonkoncom nie v čom zažiariť. Nuž a ostatní - menovite tým mám na mysli najmä Al Pacina, Liottu či Katie Holmes toho priestoru dostali máličko, a teda im ani nie je moc čo vyčítať (hoci si viem predstaviť, že v takejto polohe pri trochu lepšie a dôkladnejšie napísanom scenári by ako Pacino, tak sčasti aj Liotta zapôsobiť dokázali). To už je ale iba taká moja osobná teória či hypotéza, s ktorou sa nijak viac pracovať nedá. Faktom zostáva, že táto snímka vyšumela takpovediac doprázdna, a ani náhodou nijak výraznejšie nezarezonovala. I keď potenciál na to mala... Každopádne, i napriek neúspechu si naďalej myslím, že Dito Montiel je režisérom bezpochyby zaujímavým, a dovolím si tvrdiť, že dokonca aj talentovaným, len to žiaľ ešte plne nepreukázal. Je mi však sympatické, akou cestou sa uberá, s akými námetmi pracuje, a taktiež sa mi páči aj spomínaná všadeprítomná melancholická atmosféra a ponurosť, ktorá jeho snímky sprevádza (teda aspoň tie tri, ktoré som videl - čo sa týka zvyšných, novších kúskov, tam to zaručiť nemôžem, nakoľko o nich neviem dokopy skoro nič). Ja osobne pevne verím, že sa tá smola, alebo ako to nazvať, časom zlomí (možno by prospelo nájsť nejakú dopomoc ku tvorbe scenáru), a o tomto mene ešte budeme počuť aj pri snímkach ďaleko kvalitnejších. Talent mu totižto uprieť rozhodne nemožno. 45% ()

ArthasKarfa

Musím se přiznat, že jsem asi viděl jiný film, než většina komentujících, nejen že má film dle mého velmi promyšlenou a zajímavou zápletku, která se propojením různých dějových linií hezky dynamicky vyvíjí, ale i prostředí je skvěle rozloženo do dvou odlišných světů v podobě starého sídliště a ostrova "pohody a klidu". Chápu, když čtu komentáře ostatních uživatelů, že pro někoho sledovat více dějových linií, které na sebe byť logicky, ale ne vždy zcela jasně navazují, je problematické, ale zároveň si nemyslím, že by to bylo něco tak tragického co má na film tak negativní dopad v podobě hodnocení. Napětí a akce po celou dobu příběhu, dějovost a zajímavé osudy, to vše tento film má a jako bonus...Al Pacino. Koukněte se na to! ()

Lachvos

Tak tady někdo moc chtěl, ale stejně to nevyšlo. Snaha režiséra děj vystupňovat až k velkému finále je tady snad až fyzicky cítit, ale pořád ne a ne to dotáhnout do úspěšného konce, tím pádem padá i celý film, který směřoval převážně k tomu strhujícímu závěru. Bohužel, sázka na jednu kartu se většinou nevyplácí...P.S. Herecký ansámbl co do výčtu zní zajímavě, co na plátně ovšem bohužel až na pár chvilek zas tak za povšimnutí nestojí :/ ()

KOZEL84

Na slad'ouše Tatuma celkem příjemně pochmurné a i on sám mě celkem překvapil.Snad to už má něco společného s hraním.Bohužel to ale nezachrání.Je to nudné a hlavně nedotažené a nedomyšlené.Prostě mám pocit,že to mohl být lepší film.Obsazení je potom spíš na škodu.Hlas v telefonu sem poznal okamžitě (navíc už tohle několikrát hrál) a že se velké Áčko nenarodil pro nějaké vedlejší štěky taky musí být každému jasné.Co mi jasné není,proč se Binoška kvůli tomuhle obtěžovala přes louži a proč je paní Cruise poslední dobou všude.Motivace většiny postav nechápu doted' a i kdybych si tu zbytečnou práci dal,vyjde mi z toho:a co jako?!Škoda. ()

studo

Spomienky z detstva boli určite tou lepšou časťou filmu, slabý tatum to však prehrával dosť hlavne pri vypätých scénach... záver bol nemastný neslaný ()

mala_kea

Al Pacino snad musel podepsat účast v tomto filmu pod vlivem drog, Ray Liotta není ten motherfucker za kterého by tu měl být a Tatum je fakt profesionální neherec. Jeho nicneříkající pohled je po chvíli na facku, atmosféra filmu žádná a příběh ? I Uwe Boll by snad vymyslel lepší. ()

BOURQUE

Slušný príbeh, ktorý bol pokazený podpriemernou réžiu. Nepomohli ani veľké mená. Jediná, ktorá so svojím výkonom ma presvedčila, bola J. Binoche. PS. Vážený pán Al Pacino a Channing Tatum! Prosím vás, zabudnite na fúzy! Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Charlie84

Rozhodně to není akční, rozhodně to není thriller. Kdo viděl jiné Montieliho filmy, těžko ho to překvapí, ostatní mohou být mírně rozčarováni. Snaha zabývat se (opět) osudy lidí, kteří nikoho nezajímají, je (opět) osvěžující, realita policejní práce spojená s realitou života amerických ghett vytváří příjemě zádumčivou atmosféru - Montieli se už ve třetím filmu drží téhož a dle mého to vůbec nevadí. Stejné kulisy, stejná atmosféra, stejné téma, mírně odlišný příběh. Rád si zase za rok až dva dám repete s jinými protagonisty. Solidní drama, nic víc nic míň. ()

Stíba

Příběh vůbec ne špatný a i atmosféra na slušné úrovni. Tatum je sice celkem toporný a Al Pacino moc prostoru nedostává, ale výborný je tu Ray Liotta, který film hodně povyšuje. Ve finále tak vůbec ne špatný film. ()

TommyDiamond

Je vidět, že Al Pacino je už dávno za zenitem. A s pistolí v ruce působí už více než komicky. Channing Tatum, třicátník s pomalu rašící třetí bradou, který by nám spíše zatančil nežli zastřílel. A nakonec je tu Katie Holmes, kterou už snad potřetí za sebou vidím v roli matky. Asi ty role bere proto aby ukázala , že je dobrou matkou a potlačila fámy o rozmazlování své malé Surri. Film se rozjel slušně a měl dobrý potenciál i atmosféru. Jenže všechno tohle se úplně vytratilo. Proč, tam po těch letech zas vystupoval A.Pacino? Ke konci mě přišlo, že tu řešíme pořád dokola jednu a tu samou nesmyslnou věc. Celkově 20% ()

masekjc

Celkem slušné obsazení dávalo naději, ale opět to bylo pohřbeno nevyužitým potenciálem, tuctovostí a celkovou nudností a předvídatelností. Tohle šlo udělat mnohem lépe 4/10 ()

donkocicak

Jak je možné, že "dlouhý" film Scarface s Al Pacinem uteče jako voda a Uzavřený případ se táhne a mám pocit, jako by trval 24 hodin? Jako detektivka je to poměrně nudné. Kdo se těší na Pacina, nechal se jen nachytat plakátem nebo obálkou (stejně jako já). ()

Scraffy

Ani to obsadenie nezachráni tak nudný film, ktorý ku koncu, keď má všetko vrcholiť, tak namiesto toho začne byť ešte viac nudnejší. Naozaj strata času tento film. A Chaning Tatum je tu naozaj otrasný. ()

DoubleJo

Napriek tomu, ze pribeh sa javi ako silnym tahunom filmu, nedostal som toho tolko, ako som ocakaval. Aj ked emocie tam su, nejako ma to nezobralo.Rovnako ako tomu bolo pri Montielovej prvotine, ktora mala podobny nadych, nepocitil som pri sledovani nic vyraznejsie.Tatum sice nepatri medzi mojich oblubencov, no nijak mi nevadil, ostatne herecke vykony iba priemerne a cela snimka mi prisla bohuzial iba priemerna. ()

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

06.01.2012

Akční hrdina minulého a podle traileru na G.I. Joe: Retaliation i tohoto roku Dwayne Johnson pokračuje v linii filmů, ve kterých spíš někdo dostane nakládačku, než objetí od šťastné rodiny.… (více)

Pacino a Tatum na policii

Pacino a Tatum na policii

19.02.2010

Podivuhodná herecká kombinace. Ale nechme se překvapit – Channing Tatum patří mezi nejsnaživější hollywoodské mládence. V policejním thrilleru Son of No One, který pro Nu Image/Millenium Films natočí… (více)