• Miskindoma
  *

  Takhle to pane Kubišto nejde...porovnám Divokou svini s předlohou - knihou Power play od Pavla Frýborta. Frýbort nás přivede na vernisáž fotografií aktů. U každé fotografie stojíte minimálně 5 minut a hlavou vám letí jak to jen ten fotograf vystihl, prostě krása. Tvůrci filmu přišli, vzali všechny ty fotky a slepili je v jednu nicneříkající koláž a výsledek je Divoká svině....škoda, Frýborta jsem měl moc rád...(27.5.2010)

 • Enšpígl
  **

  Tak tohle byl nádhernej skanzen konce 80let, Jandák bez pupku, před cikánama se ještě nemuselo chodit po špičkách, oblečení ze kterýho by blil i Fantozzi, Vašut s vlasama, oprejskaný domy, fízlové v zelených mundurech a veksláci jako elita zločinu i ekonomiky současně, privátní bordely v 1+1, kde se za pár mařen vyšukávali dederóni, jako ten film sám o sobě stojí více méně za vyliž prdel, ale kdo tuhle dobu zažil, pookřeje a tasí nějakou tu hvězdu za tu atmosféru, která vede ke vzpomínkám.(30.1.2014)

 • Drslw
  *****

  Dokonale presný obraz doby a jej zločinu (achjaj, vtedy sa ešte kradlo po stovkách a bicykle, nie po miliardách a ulice a továrne a štadióny...) Príbeh za 1, napätie za 1, herecké výkony za 1 (ja si neviem ani len predstaviť podobné výkony dnes...), kamera za 1, réžia za 1. Ako počítam, tak počítam, dohromady 5... ;)(8.6.2014)

 • BigBang
  ***

  Předpokládám, že se jedná ještě o předpřevratové dílo. Pozoruhodný thriller o finální fázi starého režimu a vlastně i o počátku režimu nového. Osmdesátková tvorba si libovala v ošklivosti a všednosti, zde je to dovedeno do výrazné polohy: hnusné domy, rezavá auta, opilci, všude šmejdi, policie prohnilá a ustrašená.(27.5.2012)

 • Pitryx
  *

  Mne to moc nezaujalo a tak jsem to celé sledoval jen tak mimochodem. Detektiv tam stále někoho honí, občas je divákovi dáno nahlédnouti do podsvětí a to je tak vše. Rozhodně nic, co by se muselo vidět za každou cenu. Ale úplně ztracený čas to není taky. Prostě taková podprůměrná slátanina. A je to celé zbytečně dlouhé. 2810201110603/10712(6.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace