poster

Bouřlivák

 • Finsko

  Myrsky

 • anglický

  Stormheart

Rodinný / Dobrodružný

Finsko, 2008, 97 min

 • eagle-eye
  odpad!

  Cítím se lehce v šoku, že v době, kdy se množí útoky čoklů na děti, ČT ráno pro pro ně uvede film z dílny severských Maďarů, že takovej nezvladatelnej skoro medvěd, je vlastně strašně roztomilej, hodnej a že všichni, co v něm vidí oprávněnou hrozbu svého zdraví a majetku, jsou vlastně kreténi. To všechno pod puncem vyblitého scénáře, trapných herců + klauna typu Tokio Hotel.(26.4.2010)

 • Malarkey
  **

  Chybí mi to klasický, Bouřliváku koho si zase vojel, Bouřliváku už nechlastej, začíná ti směna. Bouřliváku, kolik si toho vychlastal a tak dále. Ale to bude asi tím, že tenhle film je o psovi Bouřlivákovi z Finska a ten Bouřlivák, koho myslím já, je Španělský prase, který toho zase tak společnýho s tím psem nemá.(13.5.2013)

 • Noviik
  **

  Základní linii to mělo, myšlenku taktéž. Příšernost však jak ze strany řešení toho, že psi byli za Stalina zabijáci a podobné přehánění (nechápu, i přes to, že je to pro děti asi poučné). Co měl ale oddělalo byl ten emo týpek alá pankáč, který každým druhým slovem dával najevo, že je pankáč a že takoví všichni pankáči jsou...(24.4.2010)

 • Faidra
  *

  Za majetkem získaným záhadno jak bývá zločin, za problematickým psem lidská blbost. Filmově blbost, kde se parta trotlů chová od začátku do konce tak neskutečně, že proti nim i moje někdejší spolupracovnice, vedle které i tágo vypadalo jak akademik a vždycky jsem ji považovala za chodící důkaz, že i při análním sexu je možné otěhotnět, vypadá jako výkvět geniality, ideově dokonalej návod, jak odjistit biologickou zbraň, kterou takový nezvládnutý kavkazák je. Koneckonců i zvládnutý - blízký příbuzný Myrskyho je koneckonců i Kostěj mých rodičů a když máma jednou ohlásila, že jde se psem ven, zaregoval táta chápavě: "Máš recht, taky si říkám, že je tam nějak přelidněno..."(17.7.2013)

 • liborzel
  ***

  No nebýt těch naprosto idiotských ideologických žvástů,tak bych dal i víc hvězdiček.Ten pes je totiž neskutečně nádherný a jeho výkon i výkon Ronji Arvilommi byl výborný.Jen nechápu některé "chytráky",že mohou napsat takové kydy.Jen proto,že je pes velký a je zvyklý ochraňovat své území a páníčka ještě neznamená,že je to nějaká zrůda.Nikdy není špatný pes,ale ten kdo ho ke zlu vede-a to je zase jen člověk.Většinou nějaké zamindrákované pako.(20.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace