pájap

Nechte si ty odsuzující komentáře typu film obhajujici nevěru... Aspoň je to vtipný.... Ale pravdou je ze já mít doma Petru Hřebíčkovou, tak bych nevěru fakt nepotřeboval....Polivka skvělý. Viz scéna v restauraci. ()

Hombre8

Čekal někdo umělecké ambice? Kdo jo, ať čeká dál. Příjemná oddychovka. Neblbá, negender, ohne Hund. Skoro. Co víc si přát? Když už pro nic jiného, tak čtyři za Evičku. ()

Sa.sa

Krásný film o představivosti a pohledu na ženy z pohledu muže.. "protože si je ten blbec fotil..." ---- "není důležité za kterou chodí, ale ke které se vrací" - - - - " nemáš pozornejsiho chlapa, než když má máslo na hlavě... " - - - Vica Kerekes byla v té roli opravdu krásná.... ()

michalkop

Velmi pomalý nástup. Nemá souvislost s Muži v říji. Morálně pochybný a rozhodně nemoralizující o milostným trojúhelníku, vlastně čtyřúhelníku. Posledních půl hodina byla sranda. To, co tomu předcházelo spíš trapná vata. ()

petruska777

Očekávala jsem, že se budu bavit .... a bavila jsem se. Příjemná oddechová komedie, která nepostrádá vtip a má svižný spád. Duo Polívka - Macháček předvedlo perfektní výkon. J. Vejdělkovi se další komedie opět více než povedla. ()

nalevka

Tak, jak mě Ženy v pokušení skoro vůbec nebavily, tak tohle byl jejich pravý opak. Přesně takto si představuji dobrou, českou komedii, v čele s - podle mě - skvělým Macháčkem. Musím ale ocenit, že i Bolek byl v tomhle filmu něčím zajímavý, ač ho nemám rád. Skvěle jsem se v kině pobavil, takhle jsem se skoro u žádné české komedie dlouho nezasmál. Jen hlavní hrdinka, ač měla pěkné prsa, krásný zadek, prostě skvělé tělo, mohla by být trošku hezčí v obličeji, ale tohle je jen můj názor. Jen v některých chvílích mi připadala strašně nesympatická až mi na plátně někdy vadila. Mimochodem Petře Hřebíčkové to tam moc slušelo. :) ()

P/\/EL

jako Macháček je pro mě už totálně passé, zase trapčení a tady zřejmě ještě více trapčení, Liška, Budař (sice tam nehrajou, ale víte co, myslim, teda jak to asi cejtim...), i ten Polívka.....čím dál tim víc je nemůžu vystát....už mě nebaví..musel sem to napsat....lidi vod nich vočekávaj to samý a tak to dělaj (až na jistý světlejší výjimky) mě to ubíjí..achich....porevoluční (svobodnej) českej film sem dávno zatratil......dost mě vytáčí názory typu, netočme nic, nesnažme se o nic víc, stejně to nejde, jasně, je fakt, že to dopadá (u nás) většinou podivně, ale jako jen se pořád "bavit"....brr...no, neřikám, že se u tohohle třeba nezasměju, řekl bych, že i jo, ale jde tady o to, co se točí, čemu se dává přednost, čemu dávaj lidi přednost, většinou šitu a to mě štve, Macháček hraje pořád takovýho ňoumu, no....tak nevim, asi zbytečnej koment, masová kultura stála vždycky za starou belu :), ale jako ten Vejdělek....Účastníci zájezdu dobrý, Václav - dobrej pokus, pak už se to moc nedá.....no... ()

tomuleee

Já říkám buďme rádi za každý český film. Já českému filmu fandím. Mě se to tuze líbilo, jsem obyčejný chlap a film mě bavil celou stopáž. 100% Jen ta smrt Simony Stašové tam být nemusela tak krutá. 2 vteřiny se smějete a pak prásk auto ji přejede. Kruté jako život ()

madline24

Nesourodý film, kde divák netuší, zda se jedná o komedii, drama nebo něco mezi tím. Nudné, strašně dlouhé a celkem bez děje, vůbec jsem nepochopila,kam film má směrovat a co má ukázat. ()

sportx

Jako, to by mě zajímalo, co je to tady za mravokárce a citlivky. Neříkám, že souhlasím s nevěrou, naopak. Asi tady všichni ti komentující zapomněli, že se má jednat o komedii. Byl jsem v Litoměřicích, plné kino a celé kino se smálo. 600 diváků, řekněme že 500 se jich smálo. To snad mluví za vše. Dávám 90 procent, už jenom proto, že tak odlehčený humor, skloubený s absolutní novinkou v kinech vůbec, kdy se smějete a za necelou sekundu jste smutní a pak opět za necelou sekundu se smějete, to je skvost v české kinematografii. Pokud se chcete smát jděte, pokud máte předsudky a neumíte koukat na film s nadhledem a ve všem hledáte lásku, pochopení a absolutní dobro, nikam nechoďte. ()

Fleur F.

Chápu, že po brilantních Ženách v pokušení muselo přijít srovnávání, ale jednoznačně nesouhlasím s tím, že by v tomto srovnávání Muži v naději zaostávali. Osobně si myslím, že jsou minimálně silnou konkurencí. Líbí se mi jakou nadsázku a sebeironii ten film má. Mnohokrát jsem se srdečně zasmála a některé hlášky určitě zevšední. Nicméně 4*, protože mám přeci jen ženský pohled na věc. ()

1990Jirik

Po dlouhé době sem viděl zdařilou čskou komedii:) Polívka opět zářil o macháčkovi nemluvě:) Krásně ukázané návody k nevěře a pak jejich velmi vtipné zatajování a okecávání.. Rozhodně Jsem od filmu nečekal bůh ví jak hluboký příběh anedávám 4 hvězdy kvůli maďarsko slovenským vnadům ale proto že jsme se u toho opravdu pobavil a tím pádem jako komedie to účel splnilo. Za 160 korun sem se v kině opravdu nasmál takže za mě je to téměř plný počet hvězd a vřele doporučuji:) ()

Idzej

Těžko říct, zda se povedlo navázat na úspěch předchozího - Ženy v pokušení se víc libilo ženám, Muži v naději se nejspíš víc budou líbit mužům. Bavila jsem se výborně, děj brala s nadsázkou, i když zakončení kabelkové scény, ač mělo nutit k zamyšlení, co je v životě skutečně důležité, zde působilo poněkud nepatřičně.....Macháček, Polívka či Stašová v komedii nezklamali, výborně promyšlená byla scéna Macháčkova útěku z restaurace....Fajn program na nedělní podvečer :-) ()

sonnar

Výborná odpočinková záležitost. Problémy všedního světa ve světle nevšedního nadhledu. Rodiné problémy tak jak jsou, leč vyřešeny s touhou o zvýšení návštěvnosti - čili reálné řešení problémů ustupuje nevěře a prsatosti. Je to příjemná podívaná s žoviálním a nonšalantním Polívkou, skvěle zahraným trubkou, který došel k prozření - Macháčkem a Petra Hřebíčková zdatně drží krok. Jedinou kaňkou na filmu je motiv úmrtí, který se opakuje stejně, jako v Ženách v pokušení... Sice i ten je pojednán s úsměvným a všudypřítomným nadhledem, ale to sem prostě nepatří... ()

Medinka

Tak nějak nevím, co si o tom všem mám myslet. Dobře, vypneme mozek, pomineme pointu a užijeme si těch pár vtipných situací. Bohužel na snímek pro velké plátno to zrovna moc nestačí.... ()