Najprv to, čo ma sklamalo. Bolo to najmä zosmiešnenie Chava Guerrera v zápase proti Kaneovi. Zápas trval 7 sekúnd, čo je najmenej v celej histórii WrestleManie. Zosmiešnený bol aj Big Show, keď ho v boxerskom zápase zdolal Floyd Mayweather, ktorý je o tri hlavy menší a asi o sto kíl ľahší. Napriek tomu u mňa prevládali pozitívne dojmy. Dojímavým momentom bola rozlúčka Ricka Flaira. Je to človek, ktorý skutočne miluje wrestling a právom bol uvedený do Hall of Fame. Zaujímavý bol aj main event. Undertaker v ňom podľa očakávania zdolal Edgea. Aj napriek niektorým nedostatkom hodnotím celú šou pozitívne.(14.3.2012)

Stále dobré, ale tak trochu ztrácející dech. Přehršle jmen, která ani člověk nemůže znát, pokud to nesleduje pořád mě trochu frustruje.(9.8.2013)

Předně je třeba vyzdvihnout skvělý Money in the Bank ladder match, HBK vs Flair (Nature Boy zároveň vstoupil do Hall of Fame) a main event Taker vs Edge. Ostatní zápasy mě ničím neoslnily a našlo by se pár hluchých míst(29.7.2010)

• - Oficiální skladbou show je píseň „Light It Up“ od Rev Theory. Druhou oficiální skladbou je píseň „Snow“ od Red Hot Chili Peppers. (TheSpearCZ)