Kličkující rychlá auta, šílení taxikáři a osm miliónů potrhlých chodců patří ke každodenní práci Wileeho (Joseph Gordon-Levitt), jednoho z nejlepších poslíčků na kole v New Yorku. Vyžaduje to zvláštní povahu, jezdit na speciálním lehkém jednorychlostním kole bez brzd. Takoví jezdci musí být výbornými cyklisty, ale stejně tak jsou to sebevražední cvoci, kteří riskují, že se rozmáznou na zemi kdykoliv vyrazí do provozu. Ale chlapík, který je zvyklý hodně riskovat, tentokrát zažije daleko víc než kdy dřív. Rutinní zakázka se změní v závod o život ulicemi Manhattanu. Když Wilee vyzvedne poslední expresní zásilku toho dne, zjistí, že věci nejsou jako obvykle. Tentokrát se ho někdo doopravdy snaží zabít. (HBO GO)

RISOvonVODKA

Ale fajn, skoro za štyri. Nebudem sa tu veľmi rozpisovať. Jedná sa o klasický akčný nárez, príjemne zrežírovaný a dobre zahraný. Nudiť sa nebudete, baviť áno. Na hodinu a pol vypnete mozgy a prebicyklujete sa New Yorkom. ()

onevoice

Príjemná oddychovka, ktorá zlepší náladu v týchto pochmúrnych daždivých dňoch. Milovníci bicyklov hor sa na film. Nahánačky po newyorských uliciach Vás určite dostanú do varu tak ako mňa. ()

LooLaa odpad!

Poslední dobou těch filmů co vídám je trochu moc s propůjčenou hudbou z amerických seriálů. Ať už to byl "Svět podle Prota" nebo teď "Expresní zásilka". Naprosto zbytečný film. je sice pěkné, jak si dokázal nakonec režisér poradit se všemi časovými skoky, ale nijak mě to neoslovilo. Netvářilo se to ani akčně, ani zábavně a thriller v tom opravdu nevidím. Zápletka chudá, špatně dávkována, nerealisticky zpracovaná. Na tuto tématiku jsem čekal daleko víc!!! Konec filmu jsem vlastně viděl jen proto, že mi nešlo usnout a chtěl jsem vidět jak se právě vycházející hvězda Joseph Gordon-Levitt s tím vším popere. 10 %. Zajímavý komentář od uživatele verbal. ()

emptyhand

Skvelá kamera a strih, nečakane dobre spracované naháňačky na bicykloch, ktorých bolo však až príliš veľa. Záplatka priemerná, Shannon skvelý záporák. Každopádne ak by som budúci mesiac nešiel na výlet do NYC vypol by som film po 30 minútach. ()

Montmorency

Tady fungují jenom a pouze záběry rychlých messengerů mezi auty v zaplněném New Yorku, ale i to se časem omrzí, jinak nenabízí film vůbec nic (story a postavy nestačí ani na B-čkový film)... ()

Shelma

Expresní zásilka měla mít i expresní časový průběh a vysloužila by si u mě aspoň 4 hvězdy. Jinými slovy, kdyby měl film namísto 91minut, tak třetinu, byla by to snad zajímavá podívaná už jen proto, že mám k cyklistice kladný vztah. Takto je to pouze zbytečně natažený jednoduchý děj. ()

losmachos odpad!

Jezdim na kole extrémní disiplíny už víc jak desetiletý a tendle hnůj, který se nazývá filmem o cyklistech mohu s klidnym srdcem označit za: nejstupidnější, nejdebilnější, fyziku popírající, nekoukatelnou, smradlavou sračku, která uráží všechny co zvládnou alespoň bunnyhop na obrubník. Zúčastnění by si zasloužil vrazit sedlovku do řitě. Teď jdu zvracet. ()

JerryPilsen

Celkově originálně pojaté.Vizuelně skvělé.Se znalostí New Yorku mohl být zážitek ještě lepší.Kamera v pohybu pěkně plynulá,vše přehledné.Konečně film pro nás cyklisty. ()

bivoj1970

Já neumím rozebírat kameru , scénář , střih a podobně , od filmu čekám že mě pobaví a že se nebudu nudit. No a tady jsem se nudil skoro celý film. ()

andy60

Na automobilové honičky se mně kouká lépe, ale shlédnout se to dalo. Díky akčním scénám se dalo zapomenout na nadotažený scénář a v pohodě dojet až do cíle. ()

EL_lofasso

Je to svěží,odsejpá to a pořád se něco děje.Po stále opakujících se tématech,ať už u hororů,scifi blockbusterů nebo komedií,tohle tady ještě nebylo.A za to 4* ()

Edwin44

wow kamera a střih naprosto perfektní. Gordon jak velkej kladas potěší a Shannon jak záporák nadchne..Sam jsem velký fanoušek cyklistiky - sice ne takto adrenalinové ale zkrátka musím dát 5* ()

DavidKovar

Vždycky mě zajímalo, jaké by bylo natočit akční film z prostředí, které samo o sobě vůbec akční není. David Koepp se tohoto nelehkého úkolu zhostil a dal vzniknout velice zajímavému a z mého pohledu kvalitnímu snímku z prostředí New Yorských cykloposlíčků. Film rozhodně diváka nudit nebude. Nechybí akce, nechybí kvalitní zápletka, zkorumpovaní policisté a navíc si přijdou na své i fanoušci všemožného "bikování", protože film je plný opravdu pěkně natočených "bikových frajeřinek". ()

Johnny Depp už hledá nacistický poklad

Johnny Depp už hledá nacistický poklad

22.10.2013

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo, že v pondělí bylo v Londýně zahájeno natáčení akční dobrodružné komedie Mortdecai. Název je zároveň jménem hlavní postavy, štramáckého a trochu snobského… (více)

Levitt a Brolin prolévají krev ve Městě hříchu

Levitt a Brolin prolévají krev ve Městě hříchu

10.01.2013

Joseph Gordon-Levitt sice letos neuspěl s Expresní zásilkou (přinejmenším komerčně), ale Looper a hlavně Temný rytíř povstal byly velké hity. Není divu, že se jej mnozí snaží získat do svých projektů… (více)