Táto romantická komédia, v niektorých krajinách známa pod názvom The F Word, je adaptáciou divadelnej hry T. J. Dawea a Michaela Rinaldiho "Toothpaste and Cigars". Čo keby muž stretol zadanú ženu a pocítil by k nej lásku na prvý pohľad? Mal by jej o tom povedať? Túto dilemu sa snaží vyriešiť Wallace (Daniel Radcliffe). Žije v Toronte, nedokončil vysokú školu a ani v práci nie je šťastný. Chantry (Zoe Kazan) naopak už má zariadený život s úspešným Benom (Rafe Spall) a pracuje na svojej kariére. Wallace chce zistiť, či by mal u Chantry šancu. Otázku, ako si ju získať, konzultuje so svojím kamarátom Allanom (Adam Driver), ktorý je zároveň Chantryným bratrancom (farfalla)

petra79

Po dlouhé době krásná a vtipná romantická komedie. Milé, laskavé, dojemné, vtipné. A když si zvyknete na Harryho Pottera, jako na romantického hrdinu, tak se tomu nedá co vytknout:-))) Neeee, fakt byl boží. ()

drovi

Konečne viem čo je Bláznovo zlato. :D Vtipné dialógy, príbeh zo života a celkom šťastný koniec. Čo viac si človek môže priať. :) Daniel a Zoe si v tomto filme sadli a Harry Potter ma svojim prejavom milo prekvapil. Je to film, ktorý sa určite dá zopakovať a stále pobaví. Človek po jeho zhliadnutí odchádza s dobrými pocitmi a skvelou náladou. :) Tak som si to zopakoval. Došlo k tomu síce po 4 rokoch,ale každý rok som to odkladal. Dnes bol ten správny čas a Bláznovo zlato mi vylepšilo náladu. :) ()

kori_kori

tak pohotová vyšperkovaná vtipem překypující konverzace, možná být jí o polovinu míň, vypadalo by to víc reálné, dobře, je to zábavný, ale tak nějak se na můj vkus moc tlačí na vtipnou pilu ... body do plusu dávám tomu, že to nebylo přeslazené a pak té animaci a receptuře na Elvisův pamlsek ... zážitek mi kazil pohled na malého, nahatého, do vody skotačícího Daniela, ani rouška tmy nepomohla (asi moc hvězd na obloze nebo co) ... ()

somme

Harry Potter pro me bude stejne nesmrtelnym, nicmene Wallace ho tu tak nejak naprosto zastinil a jeste k tomu velmi zarive. Konecne romanticka komedie, u ktere ac jako u jinych lze predpovedet konec, jeho cesta k nemu nadchne originalitou a to nemluvim jen o hereckem obsazeni. Daniel Radcliffe zrovna nepatri mezi idoly po kterem divky blaznive sili, ani Zoe Karan nezaplnuje titulni strany panskych magazinu a presto se tu s nich stava rozkosny pulzujici ustredni par na ktery je radost pohledet. Nenapadne lec okouzlujici. ()

barny120

Dobrý film, veľmi dobrý. Oddychovka, romantika a niekedy im vyšiel aj humor. Nebolo nič čo by mi vyslovene vadilo. Keď som mal pocit že dej sa stáva predvídateľným, tak ma ten dej zase prekvapil.. ()

Sejkorka

Chvíli trvalo, než jsem si zvykl na titulky. Letěly rychle stejně jako všechny konverzace. Tak mi např. zpočátku uniklo, že Wallace nemá syna, ale synovce. Pak jsem se dostal do děje a dále už jen pozitiva. Oba hlavní hrdinové hrají skvěle, mají dobrý humor. Daniel Radcliffe v roce 2012 ještě zápasil se stínem Harryho Pottera. To bylo teprve dva roky po posledním dílu. Podle mne to zvládá už v tomhle filmu. Zoe Kazan (o šest let straší, než David) podle mne podobné role nejvíce sedí. (Nejvíce se mi líbí v Ruby Sparks). Jinak je ve filmu spousta dalších koček, řekl bych větších koček, než Zoe. Jestli se někde objeví nadabovaná verze, rád se podívám znovu. Třeba pochopím, co znamená název "The F Word". Tedy Slovo F. ()

vinson003

Harryho jsem viděl poprvé v dospěle zahraném filmu, scénář byl trochu překotný někdy, ale je zajímavé sledovat mladé nejvyšší, jak spolu rychle mluví a ani u toho nepřemýšlí, našinec by si především nalil alkohol a asi při půlce promile by to dostalo grády. Můžeme jenom závidět, ale co naplat. Některé rozhovory mě trochu nebavili, protože byli asi až příliš britské, je to všechno z vědomí, které není moc vzdělané, ale přitom oba měli vysokou školu. Na univerzitě by ta holka prosila, abychom se bavili dál. Rozhodně by nebyla nervózní, protože já jsem svoje holky rozesmál a trochu opil, takže byly všechny spokojené. Zápletka byla ovšem povedená a drama taky, takže malé výkyvy ve scénáři, tedy hlavně na začátku, lze prominout. Pěkná konverzační až woodiovská komedie, která samozřejmě dostává za mycanadiangirl Mackenzie pět navíc, tedy něco mezi 71 až 74 %, proto tedy čtyři horší hvězdy. Pěkný večer... ()