Largo Winch 2

The Burma Conspiracy

Dobrodružný / Akční / Thriller

Francie / Belgie / Německo, 2011, 119 min

• mortak

Komiksová dobrodružství Larga jsou vždy rozdělená do dvou dílů. V prvním je skrytý nepřítel skoro úspěšný, a Largo končí v bezvýchodné situaci. No a ve druhém dílu to všem natře. 2*48 stran, akce a dialogy jsou vyvážené, a je to čisté béčko. Film se snaží všechno rozehrávat, postavy, které by v komiksu řekly pár vět, tady mají o hodně víc prostoru, protože je hrají hvězdy (ano, Sharon Stone konečně hraje postarší vyšetřovatelku), Largo miluje a trpí, jeho sluha se snaží být humorný, ale proboha vždyť je to akční béčko! Od jedničky se akční scény zlepšily, jsou propracované, dobré, ale je jich málo. Možná bych dal tři hvězdy, ale protože znám komiks...(22.6.2013)

Kdybych náhodou jednou vlastnil nějakou tu miliardu, tak bych asi měl počítat s tím, že se najde nějaký dobrák, který mi bude chtít pomoci s jejich utrácením a snad mi ve své nekonečné laskavosti vybere i nějaké solidní datum mého úmrtí. Largo však nehodlá odevzdat jmění ani život prvnímu zájemci a vyráží na cestu, která sice neskýtá žádná zvláštní překvapení, ale ve své přímočarosti mne pobavila stejně dobře, jako první díl.(8.3.2013)

• verbal

Ta paní ze Základního instinktu by si měla dovolit přirozeně zestárnout! Zajisté asi má zdatného balzamovače, nicméně její botoxem nasáklý obličej už nemilosrdně prozrazuje notně přetočený tachometr a bývalý sexuální symbol začíná pomalu plašit ptáky. Její další kariérní kroky by se proto měly začít ubírat spíše směrem k dalším pokračováním Mumií, Nocí oživlých mrtvol či Nočních můr z Jilmové ulice, pokud jí třeba Angela Lansbury nehodí laso do svého Klubu vitálních penzistů. Ani pro ty kozy těsně nad pupkem patrně nenalezne v silikonovém století moc pochopení. Ale možná ji křivdím a jen se jí pupík posunul směrem nahoru. Jinak film působí dojmem exkluzivní prostitutky s diagnostikovanou akutní frigiditou, která nedokáže ani pořádně předstírat. Za svoje prachy sice dostanete dokonalé tělo, na které se dobře dívá, nicméně moc zábavy si s ním neužijete, protože v první minutě sebou flákne na záda, ani se nehne a téměř dvě hodiny jen unyle funí.(24.6.2011)

CITÁT - Myslím, že jste měl pravdu. Je trochu naštvaný..................... Largo zpočátku neprůhledný a nejasný postupem času odhaluje střípky událostí, které se staly v minulosti. To vše pak směřuje k úžasnému vyvrcholení. CITÁT - Nechci tě už nikdy vidět..................... Vynikající je scéna z letadlem okolo 90 minuty. Ta mě rozesmála. CITÁT - Ještě pár lekcí a už to půjde........... Largo Winch 2 mě mile překvapil, svou hloubkou, poselstvím a zajímavým příběhem. CITÁT - Kde je Largo Winch?...................(2.10.2013)

• playboxguest

Nejdřív jsem si myslela, že ošklivému Largovi lezou kočky do postele jedna za druhou jen kvůli tomu, že má balík peněz. Poté jsem pochopila, v čem tkví jeho kouzlo, ono se v jeho přítomnosti fakt nádherně spí a to i opakovaně. Largo, kdes byl, když jsem měla před zkouškou z matiky a nemohla jsem zabrat? Nejen své nepřátelstvo jsi v téhle své dvouhodinové eskapádě bez námahy porazil. Ty máš jediný štěstí, žes mi dneska alespoň pomohl oprášit tlačítko rychloposuvu. Chce se mi věřit, žes byl poprvé lepší, ale stejně mě znova spíš nečekej, to radši Orgie krevetek (tam se s tím alespoň nepářou hromadou bezvýznamný vaty).(22.1.2014)

• - Laurent Terzieff zomrel krátko po skončení natáčania. (m.a.t.o.)

• - Bitka počas voľného pádu sa skutočne natáčala vo voľnom páde. (m.a.t.o.)

• - Pre potreby automobilovej naháňačky bolo použitých a rozbitých 12 vozidiel Mercedes ML a 3 Audi A6. (m.a.t.o.)