Largo Winch 2

The Burma Conspiracy

Dobrodružný / Akční / Thriller

Francie / Belgie / Německo, 2011, 119 min

• MartinezZ

Oproti prvnímu dílu už poněkud překombinované, Largo aka "James Bond" s takovými náhodami a štěstím, od počátku odhadnutelným zloduchem a bohužel i plno nelogičnostmi (ruská (?) navigace v azbuce naviguje francouzsky, majordomus z ničeho nic v Bangkoku vyčaruje baliček $5000...). Akčnější a bohužel i nudnější pokračování. ~~~ Nejlepší postava za celé dva díly? Majordomus, jednoznačně :)(17.7.2011)

• maddy

Prvú časť mám rád, bola to príjemná kombinácia dobrodružstva, akcie, vtipu a romantiky navyše so šmrcom francúzskeho filmového "feelingu" pre ktorý mám v posledných rokoch čoraz viac slabosť. Bohužiaľ v pokračovaní nefunguje ani len jedna vec z predošle menovaného. Tomer Sisley má stále tú správnu dávku charizma, ale takto nudný film jednoducho nedokáže sám utiahnuť dlhšie ako pol hodinu. Zaujímavé prostredie Thajska a Burmy po chvíli taktiež omrzí, nepomáha tomu ani už až priveľmi zostarnutá Sharon Stone, ani nezaujímavý zbytočne dopletený príbeh .. ostane len pocit premárnenej šance a príliš časté pozeranie na hodinky s očakávaním vytúženého konca. Až sa mi nechce veriť, že to točil ten istý režisér. 2* za pár dobrých scén (ako úvodná naháňačka v autách, záverečný zoskok z lietadla) a peknú kameru, resp. celkový audio-vizuálny štýl, ktorý ako jediný drží krok s prvým dielom.(9.5.2011)

• playboxguest

Nejdřív jsem si myslela, že ošklivému Largovi lezou kočky do postele jedna za druhou jen kvůli tomu, že má balík peněz. Poté jsem pochopila, v čem tkví jeho kouzlo, ono se v jeho přítomnosti fakt nádherně spí a to i opakovaně. Largo, kdes byl, když jsem měla před zkouškou z matiky a nemohla jsem zabrat? Nejen své nepřátelstvo jsi v téhle své dvouhodinové eskapádě bez námahy porazil. Ty máš jediný štěstí, žes mi dneska alespoň pomohl oprášit tlačítko rychloposuvu. Chce se mi věřit, žes byl poprvé lepší, ale stejně mě znova spíš nečekej, to radši Orgie krevetek (tam se s tím alespoň nepářou hromadou bezvýznamný vaty).(22.1.2014)

• verbal

Ta paní ze Základního instinktu by si měla dovolit přirozeně zestárnout! Zajisté asi má zdatného balzamovače, nicméně její botoxem nasáklý obličej už nemilosrdně prozrazuje notně přetočený tachometr a bývalý sexuální symbol začíná pomalu plašit ptáky. Její další kariérní kroky by se proto měly začít ubírat spíše směrem k dalším pokračováním Mumií, Nocí oživlých mrtvol či Nočních můr z Jilmové ulice, pokud jí třeba Angela Lansbury nehodí laso do svého Klubu vitálních penzistů. Ani pro ty kozy těsně nad pupkem patrně nenalezne v silikonovém století moc pochopení. Ale možná ji křivdím a jen se jí pupík posunul směrem nahoru. Jinak film působí dojmem exkluzivní prostitutky s diagnostikovanou akutní frigiditou, která nedokáže ani pořádně předstírat. Za svoje prachy sice dostanete dokonalé tělo, na které se dobře dívá, nicméně moc zábavy si s ním neužijete, protože v první minutě sebou flákne na záda, ani se nehne a téměř dvě hodiny jen unyle funí.(24.6.2011)

• Fr

MUŽ BEZ NEPŘÁTEL JE MUŽ BEZ CTI..... /// ...a tak to vypadá, že Largo je jeden z nejčestnějších. Co vypadá, von si na to dokonce hraje! Snad proto, že má teď obrovskou moc a nikdo kolem neví, jak ji využije. A tak se všichni snaží – Barmánci jsou drsní, Sharon je drsná, žoldák Lazarevič je drsnej, hotelovej sluha je drsnej, rodinnej sluha se snaží bejt vtipnej, akce se snaží bejt akční (výbuchy, střelba, honička) .... a Largo je nad věcí, páč ví, jak tohle všechno skončí. Tak nač se vzrušovat! Jsem zvyklej, že Fr(ancouzský) filmy – byť béčka – zábavně fungujou. Třeba jako jednička. Tohle se tváří jako děsně dobrej biják, ale chybí tomu nadhled, vtip a aspoň trochu propracovanější scénář. Výsledek nenudí, ale zábava se rozdává jinde! 2a½! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chci se nechat vzrušit (přes)padesátnicí. (Vzrušit, ne zrušit....na to nemáš...). 2.) Fotřík mi odkázal účet s krycím názvem PANDORA. 3.) Chci pocestovat po Barmě. 4.) Ve svém okolí jsem obdivován pro svoji moudrost a chytrost, takže si pustím jen závěrečnej seskok z letadla. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(21.6.2011)

• - Bitka počas voľného pádu sa skutočne natáčala vo voľnom páde. (m.a.t.o.)

• - Laurent Terzieff zomrel krátko po skončení natáčania. (m.a.t.o.)

• - Natáčalo sa od 18. januára do 12. júna 2010 v Belgicku, Nemecku, Veľkej Británii, Hong Kongu a Thajsku. (m.a.t.o.)