Largo Winch 2

The Burma Conspiracy

Dobrodružný / Akční / Thriller

Francie / Belgie / Německo, 2011, 119 min

• Snorlax

Nastavovaná kaše většinou nebývá příliš poživatelná, nejinak je tomu s Largem. Stupidní podívaná, která mě hodně rozesmála, když se jeden z těch, kteří se nasoukali Largovi na loď, úkosem podíval na mrtvolu ležící na zemi a obratem odtušil, že je mrtva 12 hodin. Nadpřirozené schopnosti postav mě baví v pohádkách, v akčních dramatech působí komicky.(26.2.2013)

Takhle: Pro tu délku si to určitě zaslouží víc akce. Není to špatný, akce tu ale moc není, což mně jako docela mrzelo, protože trailer byl plný výbuchů, osobních soubojů a přestřelek. Ze začátku byla parádní automobilová honička, vynikající destrukce a parádní efekty. Sem tam se střílí, ale co se osobních soubojů týče, těch tu bylo docela dost a byly parádní, ale na mně pořád málo. Ale hlavní hrdina Largo je fakt sympaťák, není to žádná natlučená mašina, jako je třeba Rambo, ale prát se fakt umí. Ještě jsem neviděl jedničku, takže se mám v plánu na ní podívat, protože dvojka byla docela slušná. Když jde o akci, napětí je skutečně znát, mráz mi běhal po zádech, ale první polovinu čekejte ukecanou. Jen ze začátku automobilová honička, potom kecání a až od té Barmy se tak trochu rozjede akce. Pár soubojů, mimochodem scéna s padákem se mi moc líbila a celkově je to film, tak na dvě shlédnutí. Líbilo se mi, že se neustále střídaly lokace, ale pro takovou délku jako je 120 minut a film s takovým sympaťákem, si fakt zaslouží víc akce. Čekal jsem víc, nespočet explozí, víc osobních soubojů a mnoho přestřelek, ale dostal jsem možná, ani ne polovinu. Ale na nic si to nehraje, v klidu jsem to dokoukal, potom jeden velký zvrat, no uvidíte sami. Tenhle díl celkem ujde, ale čekal jsem o dost víc a tak očekávám trojku a to mně ještě čeká jednička. Jinak mi film, ale nevadí a klidně se na něj podívám znovu! :) > Za mně: Slušných 70% :)! - PS: Ale další důkaz, že Frantíci v akčním průmyslu, mají neuvěřitelně, uvěřitelnou nadvládu.(3.10.2012)

copy+paste... to se vidí málo kdy. Celkově film působí lákavě a zajímavě (jako ten první). Střídání lokací (jako v tom prvním), pozlátko dědictví desítek miliard (jako v tom prvním), jeden komplot za druhým (jako v tom prvním), Sharon Stone (místo Karla Rodena)... Až je toho na jednoho moc. Jen o něco méně laciné a podbízivé. Paradoxně tedy příjemnější (než ten první). Tedy ano. Druhý Largo Winch se mi líbil víc. Ne zas tak moc abych dal nadprůměr, ale jo. Bylo to koukatelné (včetně 53 leté Sharon co vypadá stále sakra dobře... a jedno jak moc za to může příroda nebo chirurg).(12.7.2013)

• castor

Světoběžník Largo je zpět, netleskejme, už poprvé to bylo skrz naskrz průměrné setkání. Znovu se nám tak do rukou dostává akční jednohubka bez zapamatovatelných scén. Na druhou stranu beru, že tu máme počin svým způsobem stylový a příznivce žánru po srsti hladící, já však tak nějak nedokázal vypnout a jen tak se bavit. Tohle evropské béčko totiž obsahuje až moc rušivých momentů, na které se mi moc nechtělo přistupovat. Třeba příště. Zbytečně nastavovaná kaše!!(4.9.2013)

Jako jo, slušné pokračování. Není už to tak originální, ani překvapivé, základní karty už jsou prostě rozdány od minula a seznamování s hlavním hrdinou už je pryč. Ale zase si pocestujeme po světě, příjemně dlouhou část strávíme někde v barmském pralese, je tady Sharon Stone, z níž to pižmo stříká stejně prudce jako před lety v Instinktu, i když je tedy fakt, že tohle je zrovna ženská, která ty chirurgické zákroky nepotřebuje a nikdy nepotřebovala, je škoda, že si to neuvědomuje, protože za chvíli bude šik (tedy shit) jako náš národní poklad Helenka. A je tu i má oblíbená Napakpapha Nakprasitte (ta by zase mohla trošku přibrat). Já jsem vlastně spokojen a klidně bych ještě jeden dva zářezy do série dal.(21.7.2015)

• - Film začína tri týždne po udalostiach v Largo Winch (2008). (marciano)

• - Bitka počas voľného pádu sa skutočne natáčala vo voľnom páde. (m.a.t.o.)

• - Natáčalo sa od 18. januára do 12. júna 2010 v Belgicku, Nemecku, Veľkej Británii, Hong Kongu a Thajsku. (m.a.t.o.)