Largo Winch 2

Largo Winch 2

The Burma Conspiracy

Dobrodružný / Akční / Thriller

Francie / Belgie / Německo, 2011, 119 min

Takhle: Pro tu délku si to určitě zaslouží víc akce. Není to špatný, akce tu ale moc není, což mně jako docela mrzelo, protože trailer byl plný výbuchů, osobních soubojů a přestřelek. Ze začátku byla parádní automobilová honička, vynikající destrukce a parádní efekty. Sem tam se střílí, ale co se osobních soubojů týče, těch tu bylo docela dost a byly parádní, ale na mně pořád málo. Ale hlavní hrdina Largo je fakt sympaťák, není to žádná natlučená mašina, jako je třeba Rambo, ale prát se fakt umí. Ještě jsem neviděl jedničku, takže se mám v plánu na ní podívat, protože dvojka byla docela slušná. Když jde o akci, napětí je skutečně znát, mráz mi běhal po zádech, ale první polovinu čekejte ukecanou. Jen ze začátku automobilová honička, potom kecání a až od té Barmy se tak trochu rozjede akce. Pár soubojů, mimochodem scéna s padákem se mi moc líbila a celkově je to film, tak na dvě shlédnutí. Líbilo se mi, že se neustále střídaly lokace, ale pro takovou délku jako je 120 minut a film s takovým sympaťákem, si fakt zaslouží víc akce. Čekal jsem víc, nespočet explozí, víc osobních soubojů a mnoho přestřelek, ale dostal jsem možná, ani ne polovinu. Ale na nic si to nehraje, v klidu jsem to dokoukal, potom jeden velký zvrat, no uvidíte sami. Tenhle díl celkem ujde, ale čekal jsem o dost víc a tak očekávám trojku a to mně ještě čeká jednička. Jinak mi film, ale nevadí a klidně se na něj podívám znovu! :) > Za mně: Slušných 70% :)! - PS: Ale další důkaz, že Frantíci v akčním průmyslu, mají neuvěřitelně, uvěřitelnou nadvládu.(3.10.2012)

Náhodou je to paráda!! Sice mnohem jednodužší děj než v jedničce, ale lepší akce, hlavně osobní souboje. To jsem nechápal, jak tam Largo všechny vždycky seřeže od běžnejch týpků přes Barmský vojáky až po speciální jednotky. Parádní akční záležisot, vypnout mozek a bavit se. Navíc Largo je pořád neuvěřitelnej sympaťák a super taky bylo, že dostal víc prostoru jeho francouzskej sluha, naprostej perfekcionista, kterej si jde za svým úkolem líp, než kdokoliv jinej ...(22.6.2011)

Kdybych náhodou jednou vlastnil nějakou tu miliardu, tak bych asi měl počítat s tím, že se najde nějaký dobrák, který mi bude chtít pomoci s jejich utrácením a snad mi ve své nekonečné laskavosti vybere i nějaké solidní datum mého úmrtí. Largo však nehodlá odevzdat jmění ani život prvnímu zájemci a vyráží na cestu, která sice neskýtá žádná zvláštní překvapení, ale ve své přímočarosti mne pobavila stejně dobře, jako první díl.(8.3.2013)

• MartinezZ

Oproti prvnímu dílu už poněkud překombinované, Largo aka "James Bond" s takovými náhodami a štěstím, od počátku odhadnutelným zloduchem a bohužel i plno nelogičnostmi (ruská (?) navigace v azbuce naviguje francouzsky, majordomus z ničeho nic v Bangkoku vyčaruje baliček $5000...). Akčnější a bohužel i nudnější pokračování. ~~~ Nejlepší postava za celé dva díly? Majordomus, jednoznačně :)(17.7.2011)

Dvojka je diametrálne odlišná ako jednotka. Dejovo, výpravou, obsadením. Jedna chcela upútať. Skvelá akcia, jednoduchý dej. Dvojka už ide hlbšie. Scenár je prepracovanejší, vyvrcholenie príde v samom závere. Akcie nieje veľa, ale keď už je, tak je o to veľkolepejšia. Naháňačky, výbuchy a bitku sú fajn. Trochu za vlasy pritiahnutý súboj v kúpelni prepáčim len kvôli skvelej choreografii a strihu. Lokácií nieje mnoho, ale ukazujú krásu krajiny. Stone musí mať skvelých balzamovačov, lebo má už asi 300 rokov a stále vyzerá dokonale. Čo sa týka zvyšku obsadenia, celkom sa podarilo. Ako som povedal, lepšie po scenáristickej stránke, akcie trošku menej. 3 z 5(7.10.2012)

• - Bitka počas voľného pádu sa skutočne natáčala vo voľnom páde. (m.a.t.o.)

• - Pre potreby automobilovej naháňačky bolo použitých a rozbitých 12 vozidiel Mercedes ML a 3 Audi A6. (m.a.t.o.)

• - Laurent Terzieff zomrel krátko po skončení natáčania. (m.a.t.o.)