Largo Winch 2

Largo Winch 2

The Burma Conspiracy

Dobrodružný / Akční / Thriller

Francie / Belgie / Německo, 2011, 119 min

Kdybych náhodou jednou vlastnil nějakou tu miliardu, tak bych asi měl počítat s tím, že se najde nějaký dobrák, který mi bude chtít pomoci s jejich utrácením a snad mi ve své nekonečné laskavosti vybere i nějaké solidní datum mého úmrtí. Largo však nehodlá odevzdat jmění ani život prvnímu zájemci a vyráží na cestu, která sice neskýtá žádná zvláštní překvapení, ale ve své přímočarosti mne pobavila stejně dobře, jako první díl.(8.3.2013)

• Fr

MUŽ BEZ NEPŘÁTEL JE MUŽ BEZ CTI..... /// ...a tak to vypadá, že Largo je jeden z nejčestnějších. Co vypadá, von si na to dokonce hraje! Snad proto, že má teď obrovskou moc a nikdo kolem neví, jak ji využije. A tak se všichni snaží – Barmánci jsou drsní, Sharon je drsná, žoldák Lazarevič je drsnej, hotelovej sluha je drsnej, rodinnej sluha se snaží bejt vtipnej, akce se snaží bejt akční (výbuchy, střelba, honička) .... a Largo je nad věcí, páč ví, jak tohle všechno skončí. Tak nač se vzrušovat! Jsem zvyklej, že Fr(ancouzský) filmy – byť béčka – zábavně fungujou. Třeba jako jednička. Tohle se tváří jako děsně dobrej biják, ale chybí tomu nadhled, vtip a aspoň trochu propracovanější scénář. Výsledek nenudí, ale zábava se rozdává jinde! 2a½! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chci se nechat vzrušit (přes)padesátnicí. (Vzrušit, ne zrušit....na to nemáš...). 2.) Fotřík mi odkázal účet s krycím názvem PANDORA. 3.) Chci pocestovat po Barmě. 4.) Ve svém okolí jsem obdivován pro svoji moudrost a chytrost, takže si pustím jen závěrečnej seskok z letadla. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(21.6.2011)

• playboxguest

Nejdřív jsem si myslela, že ošklivému Largovi lezou kočky do postele jedna za druhou jen kvůli tomu, že má balík peněz. Poté jsem pochopila, v čem tkví jeho kouzlo, ono se v jeho přítomnosti fakt nádherně spí a to i opakovaně. Largo, kdes byl, když jsem měla před zkouškou z matiky a nemohla jsem zabrat? Nejen své nepřátelstvo jsi v téhle své dvouhodinové eskapádě bez námahy porazil. Ty máš jediný štěstí, žes mi dneska alespoň pomohl oprášit tlačítko rychloposuvu. Chce se mi věřit, žes byl poprvé lepší, ale stejně mě znova spíš nečekej, to radši Orgie krevetek (tam se s tím alespoň nepářou hromadou bezvýznamný vaty).(22.1.2014)

• verbal

Ta paní ze Základního instinktu by si měla dovolit přirozeně zestárnout! Zajisté asi má zdatného balzamovače, nicméně její botoxem nasáklý obličej už nemilosrdně prozrazuje notně přetočený tachometr a bývalý sexuální symbol začíná pomalu plašit ptáky. Její další kariérní kroky by se proto měly začít ubírat spíše směrem k dalším pokračováním Mumií, Nocí oživlých mrtvol či Nočních můr z Jilmové ulice, pokud jí třeba Angela Lansbury nehodí laso do svého Klubu vitálních penzistů. Ani pro ty kozy těsně nad pupkem patrně nenalezne v silikonovém století moc pochopení. Ale možná ji křivdím a jen se jí pupík posunul směrem nahoru. Jinak film působí dojmem exkluzivní prostitutky s diagnostikovanou akutní frigiditou, která nedokáže ani pořádně předstírat. Za svoje prachy sice dostanete dokonalé tělo, na které se dobře dívá, nicméně moc zábavy si s ním neužijete, protože v první minutě sebou flákne na záda, ani se nehne a téměř dvě hodiny jen unyle funí.(24.6.2011)

• Morholt

Largo má moc peněz a proto ho chce zase někdo zabít. Tentokrát za pomoci "rafinovaného" obvinění z podílu na masakru kdesi v Barmě. Ale Largo všechny zbije, přežije povinný zvrat a prokáže nevinu. Nastavovaná a nenápaditá kaše, která za docela zábavnou jedničkou těžce zaostává. A jestli si tvůrci mysleli, že Sharon Stone je z těch sraček vytáhne, tak to se kapánek přepočítali. 15%(2.2.2014)

• - Natáčalo sa od 18. januára do 12. júna 2010 v Belgicku, Nemecku, Veľkej Británii, Hong Kongu a Thajsku. (m.a.t.o.)

• - Tomer Sisley opäť zvládol všetky svoje kaskadérske kúsky sám. Trénoval kvôli tomu 4 až 5-krát do týždňa, 3 hodiny denne. (m.a.t.o.)

• - Bitka počas voľného pádu sa skutočne natáčala vo voľnom páde. (m.a.t.o.)