Zejtra napořád

• Slovensko Zejtra napořád (více)
Trailer

Mladý muž Petr Kraus je neustále v jednom kole. Žije sám, bez stálé přítelkyně, a tak může cestovat za obchodem, aniž by někoho často opouštěl. Mnoho lidí si představuje, že jednoho dne změní svůj život, ale Petrovi vyhovuje, jak žije, i když ho občas napadají myšlenky, že by se svým životem měl něco dělat. Jeho vztahy nemají dlouhé trvání a dívky hledá na internetu. To se vůbec nelíbí jeho dlouholeté kamarádce Tereze, ale Petrovi to nijak nevadí. Dostal právě velkou zakázku na dodávku triček z Číny a raduje se z dobrého obchodu a z představy, že pozná další nové dívky. Když však zásilka dorazí, Petra čeká velký šok a také velké problémy... Všechna trička mají příliš malé otvory na to, aby jimi prošla lidská hlava. To je velký průšvih, protože oprava, pokud by vůbec byla možná, by stála celé jmění. Jeho zákazník, který by tím přišel o velké peníze, se právě stal jeho nepřítelem a Petr se právem obává, že mu to jen tak neprojde. Zcela jistě ho čeká fyzický trest a bude muset zaplatit ztrátu. Nechce se tím ale hned stresovat a doufá, že během pár dní něco vymyslí. Přestože má takové problémy, nebrání mu to ve schůzkách naslepo, které si domluvil již z Číny. Se zákazníkem se bude muset setkat v Ostravě, a tak se cestou ještě pobaví. To je však jen jeho představa, skutečnost je poněkud jiná... Nemine ho ani pár pořádných ran pěstí. Naštěstí má svého anděla strážného, kamaráda Pavla, který neváhá Petrovi pomoct třeba i uprostřed noci. Nabádá Petra, aby před problémy neutíkal, stejně ho doženou, a slibuje mu, že se pokusí něco vymyslet, jak by se z toho průšvihu mohl dostat. Tereza je z jeho dobrodružství už také dost naštvaná a Petr nějak nechápe, proč jí to tak vadí. Jedna z jeho dívek, se kterou se cestou potkal, mu poví, že je do něj Tereza zamilovaná. To se Petrovi nezdá pravděpodobné a dál na to nemyslí. Dostal se do bodu, kdy musí přestat utíkat a musí se setkat se svým zákazníkem a oznámit mu, že zakázka z Číny je znehodnocená. Kamaráda Pavla však napadne spásný nápad... (TV Prima)

Trailer

Djoker

Hodně svěží vítr na poli českého filmu a příjemné překvapení v jednom. Jako celek to sice moc při sobě nedrží a jednotlivé scény na sebe příliš logicky nenavazují, ale samy o sobě fungují, stejně tak vnitřní monology a hlavně po strašně dlouhé době někdo odnaučil naše herce divadelnímu vystupování před kamerou, takže je třeba zaokrouhlovat nahoru. Batěk dokázal, že je ho na novácké šarády škoda a Klára Issová jako vždy top! ()

Enšpígl

Začátek fakt snovej, ale postupně mně začínala vadit nedohranost některých scén (omračení ), takže to působilo klipovitě což je docela škoda, protože film v sobě tu jiskru má a na divaká umí v pravý chvíli laškovně zamrkat. Epizoda s Honzou Přeučilem je výborná, rovněž prase si vychrochtalo sympatie. Pavel, Filip i Jirka Lábus působí sympaticky a pohodově. Vica je samozřejmě roztomilá kočička jako vždycky, navíc jsem měl dojem že do svýho grimasového herectví přidala jednu specialitku, tzv. koňské herectví, když se nám totiž Vicoušek zlobil, tak roztomile hýbala nosánkem, jak koníci nozdrama. Je to někde k lepším třem hvězdám, ale protože Rudolf je na začátku kariéry, přimhouřím nad tím scénářem oči, plácnu se přes kapsu a dám čtyři. ()

Jara.Cimrman.jr

Chci mít klidný život, takže po poučení z tohoto snímku již nikdy nebudu obchodovat Číňany (ani s Lábusem), neproměním své vozidlo na WC pro divočáka a při stopu nebudu zastavovat holkám s motorovými pilami. Také jsem se poučil o tom, že Ruda z Ostravy se omračuje jinak než králík, což byla patrně nejlepší scéna filmu, kterému se karlovarský Thermal premiérově zasmál, bouřlivě mu zatleskal, s hvězdami se nechal vyfotit a pak mu, věren české tradici, pořádně naložil při hodnocení. ()

Malarkey

Už podle traileru to vypadalo zajímavě a film samotný to nakonec potvrdil. Sice má příběh pár zbytečných děr, ale dá se to překousnout. Teda pakliže Vám nevadí, že hlavní hrdina zapadne v poli u Prachatic a kamarád za ním z Prahy během chvíle dorazí. Pak za ním jezdí do Brna, do Ostravy...jak kdyby každé město v republice bylo za rohem. Nicméně natočeno je to dobře a herci mě neskutečně bavili. Doufám, že Pavel Batěk, Filip Blažek a Vica Kerekes se mi ve filmech budou objevovat častěji. Dobře se na ně kouká a ještě líp hrajou. ()

Fr

,,EXISTUJE JEN VELMI TENKÁ HRANICE, ZA KTEROU KONČÍ VEŠKERÁ SRANDA. A TUHLE HRANICI JSEM PRÁVĚ PŘEKROČIL…" /// Ten Batěk má fakt dobrej hlas. I díky němu se mi zdál trailer zajímavej. Nemůžu nezmínit soundtrack… Vyprávění vo chlápkovi, kterej má výraznej předpoklad, že nenajde svoje štěstí, je celkem fajn. Aspoň do doby, než to začne bejt (trochu) blbý (buď v klidu, taky to poznáš…). Upřít se tomu nedá způsob, kterým si to buduje svůj vlastní Happy end. A vocenit můžu i tu divnou romantiku. Navíc takovýho kámoše… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Dlouho jsem neviděl českej film. 2.) bloguju. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

• Na hudbě by se měli podílet i členové kapely Portless, pánové z původní sestavy Support Lesbiens. (Eruzione)
  • Režisér Rudolf Havlík v závěrečných titulcích poděkoval všem skvělým dívkám a ženám, které mu poskytly své fotografie pro použití do grafických konverzací ve filmu. (Terva)