Zejtra napořád

All My Tomorrows

(festivalový název)

Komedie / Romantický / Road movie

Česko / Slovensko, 2014, 94 min

Samohana někde v Asii, zajíci v pytli z internetu nebo slovenský Gripen? Sled historek na pofidérní kostře „oděvního“ byznysu a životního filozofování, který baví v maličkostech a zadrhává v celku. Snažím se vždy u českého filmu najít nějaká pozitiva a v tomto případě by to mohly být nezatíženost námětovými stereotypy a hudební doprovod, nicméně mám obavy, že vám v hlavě zejtra napořád nic nezůstane.. Rudolf z Frekvence 1 by si z fleku mohl střihnout roli člena balkánského zločineckého gangu s křestním jménem Predrag..(21.7.2014)

Docela povedený road movie s nepředvídatelným dějem a skvělým nápadem. Mít takového kamaráda s porschem (pro chudý), který pro mě zajede kamkoliv a kdykoliv by se mi celkem hodilo. Vždy mě tak trochu zajímalo, jak by mohla fungovat taková práce při které cestujete po celém světě, a ač bych to asi moc dlouho nevydržela, tak bych si to ráda vyzkoušela. Ovšem i když často cestujete vždy máte jedno jediné místo, na které se těšíte ze všech nejvíce a které znáte a máte tam domov a přátele.(12.10.2015)

Výborný debut. I přes jednoduchý, ale u nás neotřelý scénář, pár hluchých míst a občasný logický laps mě opravdu bavil a to díky hlavnímu aktérovi Pavlu Baťkovi. Ten nejenže skvěle vystihl svou roli, ale doprovází film i neustálými voiceovery se svými myšlenkami a díky jeho příjemnému hlasu se tak výsledný dojem ještě vylepšuje. Za zmínku rozhodně stojí také výkon Filipa Blažka v roli kamaráda do nepohody a hláškujícího mafiána Jiřího Lábuse. Role oběma sedí jak ulité a je velká škoda, že Lábus nedostal víc prostoru. Méně přesvědčivá byla má oblíbenkyně Vica Kerekes, která tentokrát dostala nevděčnou úlohu neustále napružené zamilované kamarádky. Ta byla v některých momentech opravdu otravná, i když to asi nebyla ani tak její chyba, ale záměr tvůrce. Režie debutanta je velmi obstojná, kamera s hudbou jsou na české poměry opravdu skvělé a odlišující se. Kameraman nejde pro nějaký ten snímací nápad daleko a soundtrack je víceméně na světové úrovni. Za mě nejlepší český debut za rok 2014, který by si větší pozornost a hodnocení rozhodně zasloužil. 7.5/10(18.2.2015)

• Filmmaniak

Špatně vyprávěná historka s nesympatickým hlavním hrdinou, který se chová jako ten největší idiot a přitom každou chvíli vybleje v rámci častých voiceoverů nějaké nabubřelé, rádoby filozofické moudro. Děj je hloupý a "komediální" zápletky nefungují (za celou dobu jsem se zasmál dvakrát). Nejlepší postavou je kamarád hlavního hrdiny v podání Filipa Blažka, který je dobrákem od kosti. Protože kdybych se já měl trmácet autem z Prahy do Prachatic a zpátky a pak zase do Ostravy, kdykoli si hlavní hrdina zamane, tak bych se na to upřímně zvysoka vykašlal. Z řemeslného hlediska film není špatný, ale po obsahové stránce je příšerný.(12.7.2014)

• SaNcHeZ_cz

Tak tohle je zatracená škoda. Z traileru to vypadalo na české poměry náramně a i některé pasáže v samotném filmu docela hodně převyšují drtivou většinu současné české a slovenské produkce. Problém ovšem je, že sympatický vizuál a několik originálních nápadů pojí dohromady hodně špatný scénář, který prostě nefunguje, stejně jako nefunguje Jiří Lábus coby hlavní záporák.(1.3.2015)

• - Film byl vybrán na americké festivaly Phoenix Film Festival a Tiburon International Film Festival. (Zdroj: Produkce filmu)

• - Režisér Rudolf Havlík v závěrečných titulcích poděkoval všem skvělým dívkám a ženám, které mu poskytly své fotografie pro použití do grafických konverzací ve filmu. (Terva)

• - Na hudbě by se měli podílet i členové kapely Portless, pánové z původní sestavy Support Lesbiens. (Eruzione)