frankie27

velmi príjemne, dialogy zbyselné, obsadenie milo prekvapujuce, zábavne a jednoznacne lepsie ako Ashton a Natalie. toto by som si už skôr pozrela druhy krat ako Hlavne nezáväzne. ()

Movie Maniak

Dobrý scénář, který se režisérovi povedlo přetavit ve výbornou romantickou komedii. Vtipné dialogy, svěží střih, sympatičtí herci v hlavních rolích a nemůžu zapomenout na Woodyho. I přes snahu hlavních hrdinů mít "jiný" vztah, snad od začátku musí být každému jasné jak to skončí. Takže moc nechápu výtky některých komentujících směrem ke špatnému konci. Mě osobně konec nevadil ani podle mě nějak melodramaticky nevyčuhoval z celé filmu. Na film jsem narazil náhodou a byl jsem velmi mile překvapen, vřele doporučuji a to i těm co romantické filmu moc nemusí. ()

mseet

Ačkoli se ve druhé půlce začaly nabalovat klasické "romcom" prvky a děj sklouzl do vyjetých kolejí tohoto žánru, stále kladně hodnotím fungující ústřední dvojici a svižný odpich především v první polovině. 70% ()

DansteR

"why don't they ever a make a movie about what happens after they kiss?"...řekl bych, že moc lidí nečekalo takovýto úspěch. Asi hlavní zásluhu na tom mají Mila a Justin, kteří hráli vážně velmi dobře. Pro mě další pozitivum byl Closing time:-), dál jsem absolutně nechápal z Woodyho, to asi ten zvyk na "drsňáka" ze Zombielandu a teď tohle :-D PS: Super název (originální) překvapilo mě až jak moc se uchytil v běžném životě :-D ()

sergiokish

Myslím že tento film není třeba ani nijak komentovat,název vypovídá o obsahu :D,jinak je to pěknej film pro celou rodinu kromě dětí :D. ()

kezzla

Na začátku filmu se nějakej týpek rozejde s Milou Kunis, protože má velký oči. S Milou Kunis! Ha Ha. Jinak dobrý. ()

jjjerry

Zábavné, možná předvídatelný konec, ale je to přece romantická komedie =) Herecky super obsazené. Jedinou výtku bych měl k otci s Alzheimerem- to mně tam moc nesedělo, možná by to bylo bez toho lepší. Ale celkový dojem skvělý, film na pohodové odreagování- to jsem očekával a to jsem dostal... ()

wenzik

takhle si představuji ideální romantickou komedii ... mírně romance slušná dávka srandy... vše tak jak má být... ()

kolly13

Svižné a vtipné. Dávám 4 hvězdy, protože jsem se dobře bavil. Justin Timberlake, opět výborný. Je něco, co neumí? Dobrý komentář: marusaj. ()

Ach jo, celý film se skvěle bavíme, ale ke konci to začne být tak sladké, že se nedalo odolat a skákalo se. Nejvíc mi v paměti utkvěla scéna s "Aco ten steak" ke konci filmu...je škoda, že ten konec se tak pokazil, jinak by si zasloužil i 4. ()

sypanycaj

Dneska není moderní říkat, že dva se rádi mají. Všichni jsou single a je in mít nějakého toho kamaráda s výhodami. Vždyť co člověku chybí? Žádné riskantní citové investice, konverzační kličky a hlásek v hlavě "kdyby to stará viděla" - protože téhle staré do vás přece nic není. No ale jak to může dopadnout, když jdeme do kina na romantickou komedii. Kamarád taky rád a samozřejmě se nám do toho vkrade láska a duše romantika si přijde na své, protože "vše dobře dopadne". Tenhle film ani nemůže mít extra špatné hodnocení, protože tem, kdo se na něj jde podívat, se dočká toho, čeho chtěl (a s čím oprávněně počítal), a kdo tomuto žánru neholduje, ten se nebude přes 100 minut přemáhat jen proto, že je tam Justin/Mila - jejich fotek je přece plný internet... ()

josefklimes

***Rozpočet-$35 milliónů***Tržby víkendové-$18,622,150***Tržby celosvětově-$149,542,245***Tohle se povedlo, Hlavně Nezávazně bylo sympaticky trapné, Láska a Jiné Závislosti menší zklamání, ale Kamarád Taky Rád byla neuvěřitelná slast (jako při orgasmu :DD) ... 95%, vypadalo to na jednu z nejlepších komedií, kterou jsem kdy viděl, ale ke konci se to posralo (mrk!!! :D), změnilo se to v tuctovou komedii, takže ... chybička se vloudila, ale jinak Master Piece filmové komedie ()

Hookins86

Džastin a Míla dostanou kopačky a každej chce mít rádoby volnej vztah. Taky jsem to takhle měl a chtěl to tak mít. Nevím jak to funguje u někoho jinýho, ale u mě se ta volnost změnila na lásku a teď z toho budou za chvíly 2 roky vztahu. Takže námět dobrý a nakonec to stejně dopadlo podle mého očekávání. Celkem slušná romantická komedie... ()

CrashONE

Taková příjemná oddechovka pro zasmání. Nehledal bych v tom jak někteří experti zde mnoho chyb. U mě film účel splnil a ne jednou. ()

gezper

Spotřební slabě romantický odvar s ne moc fungujícími vtípky a ubíjející smrští dialogů. Scénaristi si v první třetině dělají nezávazným sexováním srandu ze zaběhnutých principů daného žánru jen proto, aby do něj v třetině poslední naplno zabředli a popřeli vlastně tak sami sebe. Asi chci moc, ale mě to prostě nepřišlo ad1 veskrze romantické, ad2 vtipné. A to je u romantické komedie nemalý problém. Nezachrání to ani kukadla či jiné partie Mily Kunis. Woodyho gay postavě sporťáka s extra přízvukem měli dát více prostoru! Chtěl jsem dát chvíli dokonce jen 40, ale uznávám, že jsou ještě daleko horší kusy, tak jim ponechám ve škále místo a přivřu jedno unavené oko. PS: film mi byl utnut vinou nekvalitní kopie před začátkem titulků. Takže teď nejen že jsem "rozhozen emočně", ale ještě nevím jak vlastně to "úplně dopadlo". Ale dle přítomné znalkyně tohoto snímku se "na konci již nic podstatného nestalo". No snad usnu .. [50%] ()

bonovox

Veľmi príjemné prekvapenie, trefné a vtipné dialógy, perfektní herci a hlavne konečne po dlhej dobe oddychová romantika. ()

mima33

Tento film som si pustila až po tom, čo som videla "Hlavne nezáväzne" takže musím vyhlásiť, že som nemala ani najmenšie očakávania. Ale vyplatilo sa tomu ten čas obetovať. Milé, vtipné, romantické a určite originálnejšie ako spomínaný druhý film. Už dávno som sa tak dobre nezabavila. ()