PTuranyi

Príjemná romantická komédia, ktorá ide priamo na vec. Moderná produkcia, moderný námet, moderné postupy a všetko spočiatku celkom funguje. Postupne sa však príbeh začína zapĺňať akože zábavnými postavičkami ako Jamienina mama či teplý redaktor Tommy. A tu sranda končí. Možno to má kompenzovať nárast romantickej zložky, ale je to skôr trápne ale našťastie nie príliš. Mila Kunis je výborná a aj Justin Timberlake ma celkom prekvapil. Žiaľ postupne ich scenár núti hovoriť čím ďalej, tým väčšie hlúposti a klišé až sa v poslednej tretine film mení na celkom priemerný romantický film s pár vtipnými hláškami v mori medu a klišé. 65% ()

Marty_skill

Mila byla naprosto úžasná, přímo bombová. Naproti tomu film nabídne pár vtipných scén, ale nic extra. Čistý průměr bohužel ... ()

Wezáhell

Pro mě rozhodně příjemné překvapení. Nečekala jsem od toho vůbec nic a dostala jsem milou romantickou "komedii" (všeho všudy je tam jen jedna opravdu vtipná scéna a to ta s vrtulníkem) se sympatickou ústřední dvojicí. ()

Petra46

Timberlake jakožto zpěvák rozhodně není můj šálek kávy, ale co by herec se mi docela líbí (vzhledově, prozatím - ještě je brzo nějak zásadně posuzovat jeho herecké (ne)kvality, jelikož doposud neměl možnost je naplno předvést.. možná je toto vrchol jeho herectví, možná taky ne a v nějaké vážnější roli nás ještě překvapí). Tak jako tak, film sám o sobě není nic nového, originálního či převratného a za půl roku si už ani nevzpomenu, že jsem ho viděla, ale oddychový podvečer strávený sledováním tohoto filmu rozhodně nepovažuji za promarněný čas. Bylo to příjemné oprostit se od neustálých povinností a starostí a podívat se na něco, u čeho pro změnu nemusím vůbec přemýšlet. Jinak pomalu ale jistě se tyto romantické komedie, které se tváří, jako že vůbec nejsou klišé, stávají jedním velkým klišé. I přes to, že druhá polovina filmu a nevyhnutelný happy end značně ubraly na kvalitě, je to stále jeden z těch 'lepších' filmů tohoto roku ve svém žánru. ()

Renesme_P

Popravdě mě tento film dost překvapil. Čekala jsem další americkou s prominutím krávovinu, ale tohle bylo jiné. Ze začátku moc skvělé, ale ke konci to skončilo opět tak, jak to končí jen ve filmech aneb lidi happy endy milují, tak proč ho tam nenatlačit? ;) Justin mě překvapil - umí hrát a Mila skvělá jako vždy. Konečně jsem se po dlouhé době u americké komedie pořádně zasmála. ()

camomilla

Nechala jsem se zlakat cervenym hodnocenim (momentalne 72%), ale tentokrat to nevyslo. Cekala jsem sablonovity film s predvidavym koncem, alespon mirne okoreneny novymi napady. Misto toho se mi dostalo nedosolene podivane. Vsechno ve filmu je jsme uz nekde videli (nevadi) mnohem lepe zpracovano (vadi a hodne). Skoda, Mila je vazne roztomila, Justin me vytacel ve scenach se zpivanim a tancem (asi abychom vsichni vedeli, ze to umi??). ()

VanThomass

Podle ohlasů jsem čekal komedii, jaká tu dlouho nebyla, ale realita je trochu jiná, ovšem v žádném případě špatná. Čtu chválu na dialogy a ty musím říct, jsou opravdu povedené a herci jen neplkají slova, co nemají hlavu a patu, ale do komedie jsou některé z nich možná až moc filosofické. Mila Kunis je opravdu krásná herečka, ale její postava Jamie na mě chvílemi působila jako až moc nafoukaná nána, ale naštěstí se to vždy vyvážilo další povedenou scénou. No a Justin Timberlake? Ten si myslím odvedl slušný výkon a hlavně s Milou mu to moc sluší. Takže nakonec opravdu musím říct, že je to výborný snímek, od kterého jsem čekal trochu něco jiného, ale určitě nezklamal, ba naopak. ()

Matth

Človek sa často rozhorčuje nad tým, aké sú slovenské názvy nepresné. Inokedy sú presnejšie ako pôvodný názov - tak ako aj v tomto prípade. Zápletka sa vyvíja jednoducho a človek by už len z názvu vedel vyrozprávať zhruba polovicu scenára. Dejové rozvíjanie dvoch postáv a dobre napísané dialógy potešia - takisto aj ako fascinujúce porovnávanie NYC : LA. Tým sa končia pozitíva a divák už len čaká na happyend. ()

f3nix

Povrchní reklama na sex bez závazků, u které předem víte jak dopadne. Ve vtipnější první části se oba hrdinové poznávají a užívají si. Jak to však bývá, zjistí, že to asi bude něco víc, a film sklouzává do kýčovité romantiky, kdy jen čekáte na konec až se dají dohromady. Justinovi a Mile to spolu sluší a chemie mezi nima funguje. Film na pohodový večer s přítelkyní :), na který však brzo zapomenete. ()

weris

Na to jakej to melo celkem spád v průběhu celýho filmu, tak celkem zklamání z konce, kterej mi přisel odfláknutej a strašně rychlej..Ale filmů na téma "nezávazné přátelství" není nikdy dost a tenhle je z těch povedenějších.. ()

Thug_Leo

Romantická komedie plná klišé, rádoby vtipných vedlejších postav, neustále hrající podbarvující hudba, která se snaží v divákovi vyvolat náležité emoce, primitivní příběh a předvídatelný konec od první minuty. I když to tu bylo již tisíckrát, pořád se točí stejné filmy pro náctileté princezny s hlavou v oblacích. Pokud nejste jedna z jich filmu se vyhněte. Ale abych obhájil své 2*, tak jednu * dávám za úvodní rozchod a druhou * za Milu Kunis ()

StorWik

Tenhle film nepatří do žánru který moc vyhledávám, nicméně z daného soudku jeden z nejlepších filmů poslední doby. Spojení Timberlake a Kunis fungovalo, bavilo mě a vůbec mě nevadilo, že film byl natočený podle dané šablony amerických romantických komedií, která tu byla více než patrná. ()

Jincom

Naprosto průměrný snímek plný dějových klišé, zakončený naprosto předvídatelným happyendem...zkrátka nic nového, nuda. ()

BabyMilena

Další film o tom, že všichni kromě hlavních hrdinů vědí, že se bezmezně milují, jen oni sami si to nechtějí přiznat. Ale nakonec vše samozřejmě skončí happyendem. Film byl ale docela dobře napsaný a "dobře šlapal". Místama už se to zdálo trochu zbytečně zdlouhavé, ale přiznejme si: natáhnout takovou jednoduchou a průhlednou zápletku na hodinu a tři čtvrtě tak, aby u toho divák neumíral nudou (jako ve filmu podobného ražení Hlavně nezávazně) je opravdu umělecký výkon. Takže u mě dobrý. ()

Duerre

Příjemná ,,oddechovka" s krásnou Milou Kunis a sympatickým Justinem Timberlakem. Ano, několik klišé a hollywoodský konec, ale pobavilo mě, že si i Hollywood dokáže ze sebe udělat tak trochu srandu, i když stejně to končí (jak už bylo zmíněno) jak jinak než hollywoodsky... :) 4* bavila jsem se a oceňuji velmi výběr hudby a to zejména "Foster the people". ()

koci

Budeme si dělat legraci z klišé v romantických komediích, budeme děsně kůl, půjdeme na to inteligentně a nebudeme nudit. Ne, v tom filmu je všechno tuctové, průměrné, otřepané, okopírované, nevtipné a zbytečně natahované. Ještě že se na Milu ve spodním prádle nechá koukat pořád. Nejvtipnější ale je, že její postava v poslední třetině filmu jedná naprosto v rozporu s předchozí hodinou, a to ne v dobrém dramatickém smyslu psychologické transformace charakteru, ale v debilním a násilném posunu "děje" k nejpitomějšímu happy endu. Stručně: postava Jamie je kráva. (Dylan to samé, samozřejmě.) Suma sumárum je to jen neuvěřitelně falešný film. ()

Vinki

Kvalitní a vtipné dialogy, hromada (pop)kulturních aluzí, jiskření a naprosto dokonalý Woody Harrelson. Co víc psát... ()

marekm030

klišé - ano, predvidatelne - ano, ALE zaroven vtipne a inteligentne dialogy, briskne hlasky, pekna love story a hlavne NEW YORK, new yooooooooork ;-) ()