Matt2626

Milia. Milujem jej chrapľavý prízvuk. To je nezabudnuteľný hlas. A rola jej neskutočne zapasovala. Tak ako Justinovi. Druhý dobrý film s ním v tomto roku. A nebol tak v kŕči ako posledne a uvoľnil svoju komickú polovičku. Režisér to trochu prepískol. Obzvlášť od druhej polovice snímku, ale bohužiaľ to sa očakáva od americkej komédie. Niektorí "poslabší" diváci to tak proste majú radi. Nič to však neuberá na sympatickosti, príjemnosti a humore ktorý snímok poskytuje. Komédia, ktorá sa nestratí a na ktorú sa nezabudne...rovnako ako na Návrh so Sandrou. 75% ()

nickymilka

Hmm, a že byl děj předpovídatelnej a bylo od začátku jasný jak to skončí? No ano ano, vážení přátelé, ale víc se ani nedalo čekat..... Bavily mě vtipné dialogy a situace - ta trocha nadsázky, která z klišé romantických komedií dělá něco zajímavějšího. Pro mě lehké nadprůměrno. ()

Pavlo

Dobre na krútená inteligentná komédia, plná dobrých hercov, dobrých nápadov, dobrých vtipných scén,... V tomto roku je to veľmi osviežujúce dielo, pri ktorom som sa náramne bavil. Palec hore a poklopec dole :D. ()

H3LLfire

Překvapivě dobré, dokonce daleko lepší, než všude propagovaný No Strings Attached. Justinovi to s Milou sedí a i když někoho může odrazovat "hrající zpěvák", tak osobně musím říct, že to J.T. zvládl na výbornou! ()

jdosek

Jedna hvězdička za krásu Mily Kunis. Z nýmanda Timberlakea nikdy herec nebude, natož dobrej. A každej film spolehlivě pohřbí. ()

Unrealik

Zajímavost - ve filmu se mihne Masi Oka (Hiro Nakamura ze seriálu Hrdinové). A jinak lehce nadprůměrný romantický film se špetkou humoru. ()

Tanulin

Bavilo mě to. Vážně dost a krom hezké tvářičky Mily Kunis (je jako mix A.Jolie a S.Gomez) jsem tentokrát ocenila i Justina T. - vážně umí hrát (?!). Staré a jasné pravidlo, že muž a žena opravdu nemohou být JEN kamarádi. Chemie je chemie - nenaděláme nic ;o) Chcete-li se pobavit, zasmát, pak je tohle dobrá volba. ()

Yeah(c)

Nemohu si pomoci, ale už dlouho jsem se u filmu tak strašně nenudil jako v tomto případě. 1 hvězdu za analogii sebe sama ve filmu který dou hrdinů několikrát sleduje v televizi, a druhou za prvnich 10 minut. Chápu, že to má asi představovat oddychovej mainstream pro osazenstvo 12 - 40, ale to si raději příště pustim Battle Los Angeles, u toho člověk neposouvá posuvník v naději, že už konečně narazí na konec. ()

lapatata

Sexy komedie, která kdyby byla kratší aspoň o dvacet minut, mohla by být opravdu vynikající. V závěru bohužel ztrácí dech a začíná nudit. Ale to je poslední dobou v tomto žánru naprosto běžné, takže buďme spokojeni. Rozhodně nic převratného, ale pokud vím, na co jdu, tak nemůžu být zklamaný. Film jsem lehce nadhodnotil. Ve skutečnosti by si asi zasloužil o hvězdičku méně, ale já mám bohužel slabost pro Timberlakea ve filmu. ()

naytsirk

Ne, tohle mě nevzalo. Nemám nic proti romantickým komediím made in USA, ale tady to pro mě bylo jen romantické. Ta komedie se někam vytratila. Ano pár fórů celkem ušlo (chcaní při erekci mě opravdu pobavilo....), Woody byl zábavný, ale tím to tak končí... ()

Rychleji

Americká romantická komedie ... jak to asi skončí? Můžu si tipnout? Že by zamilování se do sebe? Tak se na to pojďme podívat ... Aha, takže jen kamarádství + sexuální vztah. Dobře takže tip na 68% potvrzený. Bohužel nevím co víc dodat než dobře obsazené klišé. ()

Lightebony

Celkový dojem z filmu mi pokazil Justin Timberlake čo neni až tak zásluha jeho hereckého výkonu ako toho že ho mám zafixovaného ako presladeného speváka ..taktiež záver na štýl Hight School Musical ..pre mňa osobne len priemerná romantická komédia ()

BlackMolla

taková průměrná typická americká romantická komedie.. ani nevím, co víc k tomu říct, takže ve zkratce - jednoduchý a předvídatelný příběh, pár povedených lechtivých scén, hezký pár, moderní.. ()

montel

Dylan (Justin Timberlake) letí z LA do New Yorku za novou prací. Na letišti jej uvítá sympatická Jamie (Mila Kunis), která se živí jako hledač talentů a Dylana tudíž objevila. Zajistí mu pohovor u dobré firmy, kde jej příjmou a s Dylanem se i nadále schází tak dlouho až spolu začnou spát. Jejich kamarádství drží do chvíle než si oba uvědomí, že k sobě cítí mnohem víc...Další přiblblá romantická komedie, tentokrát na téma, budeme spolu spát ale budeme jen kamarádi. Na chlup stejný je film Hlavně nezávazně, který doporučuji mnohem víc. 45% ()

pavont

Klasicke klise o nezaveznom kamaratskom sexe, pricom obaja sa nam snazia na zaciatku vykecat dieru do hlavy. Potom par pikantnych scen. Otec s Alzheimerom kvoli hlbke a jasny koniec, Nakoniec jedna hviezda za Miline oci. ()

kecka007

Opravdu už dlouho jsem se u americké romantické komedie tak nepobavila. Myslím, že hlavní zásluhu nese velmi sympatická dvojce herců Kunis-Timberlake. Na rozdíl od dua Portman-Kutcher mezi nimi funguje opravdu chemie a věříte jim to. Párkrát jsem se i od srdce zasmála a konec se mi líbil. Vřele doporučuji. 5* ()

xhonza5

Jeden z nejlepších filmů vůbec. A s touhle tématikou zaručeně nejlepší! Určitě ho uvidím ještě mnohokrát jako jeden z málo filmů. Stoprocentně doporučuji. Nejradši bych dal těch hvězd šest. =)) ()