Farchio

Jsme úspěšní, krásní, máme stejný smysl pro humor a nehezké vzpomínky na předchozí vztah. Tak proč ještě nepropadnout fenoménu FwB. A proč taky neskončit tak, jak to dopadá i v reálu. Je to předvídatelné, "happyenďácky" obehrané ... No a co. Celej Hollywood funguje na recyklaci a ve chvíli, kdy se mu to povede, vydělá. A zaslouženě. Mila je chytrá, vtipná, krásná a svolná. Justin je to samé v opačném pořadí. Od začátku do konce je film plný vtipných hlášek, slupku tvoří 2/3 reálného života a lemování je šité z citové nedospělosti. Výborní herci, nové společenské téma a šikovní filmaři. Není nad čím se zamýšlet, není nad čím debatovat. Chci si u TV občas odpočinout a příjemně se pobavit. FwB (film, nikoli fenomén) to splňuje na 120%. ()

JerryPilsen

Nečekaně dobré dialogy a hlavně první půle vyvyšuje nad prměr.Pak to sklouzne ke klasické romantice,ale i tak vysoký nadstandard. ()

pan Spock

Poměrně zdařilá romantická komedie na téma nezávazný sex mezi "kamarády". Začátek je slušný a plný vtipných a jiskřivých dialogů. Škoda, že se slibný rozjezd postupem času zpomaluje a stále víc se řadí do standartních romantických klišé. Přibývá postav a ty spíš příběh brzdí (to ovšem neplatí o Woody Harrelsonovi). Mila Kunis je fajn. S Justinem Timberlakem mám trochu problém, ale to mám s jeho osobou skoro u každého filmu s ním. Nejdůležitější ovšem je, že to nenudilo a mělo to spád. V paměti to ale na delší dobu asi neuvízne. ()

svechy

Byla by to komedie jako každá jiná, ale Justin a Mila z ní dělají něco víc. Jeden k druhému se úžasně hodí a jejich dialogy jsou ve filmu skvělé. Ale těžko říct, jestli by film měl dál takový šmrnc, kdyby bylo herecké obsazení jiné. Každopádně spojení Mila+Justin aspoň tady funguje. ()

fifas2

Tenhle film je červený? Lidi, zbláznili jste se? Podprůměrná romantická kejda, strašně předvídatelná a zbytečně dlouhá. Justina Timberlakea žeru, ale tohle byl fakt sranec. ()

Elle18

Přestože mi Justin jako herec vůbec nesedí, s Milou mu to moc slušelo. Po shlédnutí filmu Hlavně nezávazně jsem se bála pouštět si další film na stejné téma, ovšem tento film mě opravdu upřímně překvapil. Film mě bavil a mohu ho doporučit. :) ()

CarlaBrunn

Chlapov pritahuju velke oci? No jasne :) Sice som tento skvely film videla pomerne davno, no nemam najmensi problem pozriet si ho opat, mozno aj treti, stvrtykrat... Preco? Minimalne pre typicke dialogy medzi muzom a zenou, ktori su kamaratmi a len spolu sulozia. Prislo mi velmi zabavne ako sa ustavicne natahuju, maju snahy o bodypaiting (realizuju skor facepaiting) atd. Justina som v roli herca videla az teraz, ale ostala som prijemne prekravepa aky je tento chlap vsestranny. Aj napriek tomu, ze zaver romantickych komedii je obvykle lahko predvidatelny, dokazem ich pozerat dokola. Kiezby americky reziseri pri tvorbe komedii cerpali namety z rozdielnych pohladov zeny a muza na svet. Mila Kunis nahodou nehrala v seriali Tie roky 70? ()

jang

Fajnová oddechovka. Justin i Mila jsou sympatický pár i když nejsou úplně bez vady. Ale kdo je, že? ()

MiroSmith

Z mého pohledu perfektní komedie, a to proto že je podle mého gusta. Rychlé slovní obraty, lehce drsná upřímnost a svižné tempo, prostě paráda. Škoda jen, že k závěru filmu to už ztrácelo na atraktivitě a přehouplo se to v tu klasickou romantiku. Možná by tomu slušel jiný závěr, ale i přesto to byla zábava. ()

Aresko123

Klišé klišé klišé. Ale nemôžem si pomôcť a Mila Kunis tu stále pobehovala skoro nahá, takže 3 hviezdičky za jej super telo. ()

El_Barto

Jak se z nezávazného sexu stane láska? Něco takového tady už celkem hodněkrát bylo, ale tohle patří k těm lepším. Po prvním shlédnutí se mi to moc nelíbilo, ale po druhém už to bylo lepší... Justin Timberlake dle mého rozhodně lepší herec než zpěvák. A Mila je úžasná herečka... Achilovou patou podobných filmů je závěr a tady to bylo stejné. Konec byl jako obvykle přehnaně slaďoučký... ale to se dá odpustit, stačí vypnout televizi cca deset minut před koncem... ()

Pierre95

Strašně jsem si tenhle film oblíbil a taky Milu Kunis. Možná až trochu moc sprostých slov, ale to je vedlejší ;) Rozhodně doporučuji shlédnout aspoň jednou, ten čas sem vám vrátí s plnou zábavou..... :) ()

TynaSmiley

Kamarád taky rád aneb 1000 a 1 způsob na kvalitní americkou romantickou komedii. V čem spočívá to kouzlo? Ve spojení žhavého páru, lásky, sexu, humoru a samozřejmě "nikdy nespícího" New York City. Tento film vyjadřuje "americký sen" v trochu jiném světle... Jde o to být bohatým a pohledným nadaným uměleckým ředitelem, dostat se zadarmo do Velkého Jablka a potkat vtipnou a nádhernou dívku. Kamarád taky rád mě nadchl - je z něj cítit závan amerického vzduchu, neodmyslitelného humoru a krásy obou hlavních herců. A hlavně - každý z nás by přece chtěl tančit na Times Square při zvuku "Closing time"... Přece jen, ono takové přátelství s výhodami vůbec není špatné... A kdo říká že je, ten lže! :)) ()

cachanell

Po dlouhé době něco romantického a zábavného - mám mě rád nemá mě rád, kamarád taky rád. Člověk ví, jak to dopadne, ale je to příjemná cesta ke konci filmu. ()

plsek45

Je to dobře zpracovaná romantická komedie asi jedna z nejlepších co jsem vyděl . Je to nabytý lehkým vtipem a ta z céna v restauraci bez kalhot je senzační :D ()

Isfio

Veľmi dobrá dvojica, pasujú k sebe a je medzi nimi iskra. O triedu lepšie ako No strings attached Nápadité, milé a zábavné. Natalie Portman by si mala uvedomiť, že ak chce natočiť komédiu, kde ide hlavne o sex, mala by niečo ukázať. ()