Sexuální praktiky pozemšťanů

• USA The Mating Habits of the Earthbound Human (více)

Neviditelní mimozemšťané sledují námluvy mladého páru - hezouna Billyho a sexy Jenny už od trapného prvního setkání v přeplněném nočním klubu, následovaném dalšími schůzkami až k nevyhnutelným obědům u budoucí tchýně. To vše pomalu, ale jistě zavdává mimozemšťanům důvod pochybovat o duševním zdraví lidí a sexuálních praktikách všech pozemšťanů. (Bonton Home Video)

chef

Prirovnanie s týmto filmom možno nie je úplne správne, ale osobne ma oslovil omnoho viac ako tento počin. V polovici to už pre mňa stratilo šťavu, stalo sa to predvídatelné a aj ten ospevovaný komentár akosi zovšednel a nevnímal som ho tak ako na začiatku filmu. 65% ()

iXtr3m3

Kedysi doslova legenda svojej doby, ktorú každý zháňal, lebo očakával aj "trochu viac", ako tam naozaj bolo. Ale inak skvelé, trefné, vtipné aj po dlhých rokoch a Carmen Electra? No kto by po nej v tej dobe nebol slintal... :) ()

Zagros

V podstatě jde o klasickou romantiku. Jen ze zajímavého úhlu pohledu, totiž z pohledu mimozemšťanů, kteří sledují dokumentárním způsobem sexuální praktiky nás pozemšťanů. Právě ten netradiční přístup s komentářem Vladimíra Čecha u mě vyvolával občas záchvaty smíchu. Když k tomu připočtu fungující ústřední dvojici je v rámci žánru zaděláno na úspěch. Jasně není to žádný herecký koncert s filozofickým přesahem, to ale od podobných filmů nikdo čekat nemůže. Cílem tvůrců byla příjemná a nenáročná komedie, což se rozhodně povedlo, navíc i se špetkou originality. ()

Davej

Velmi dobrý dokument od kolegů společnosti National Geographic. Brzy se prý objeví snímek pozemské konkurence, která se podívá na zoubky (spíše jejich ekvivalenty) mimozemským bytostem, takže se máme na co těšit:))) ()

kery-

Co dodat..Výborná podívaná :) Skvělý hlas na pozadí, scénky, ztvárnění života mileneckého páru, a v neposlední řadě taky aktivit spermií :D ()

B4TM4N

Sledovat zoufalce Pierce jak hodinu a půl oplodňuje velmi sexy Carmen hraničí až s fyzickým utrpením, zvláště když se za tu dobu člověk ani nedočká nějaké odhalené pikantnosti. Scénář je blbý až hrůza, o hereckých výkonech se snad ani nedá mluvit (samozřejmě kromě spermií a Sperminátora). Zde veskrze vychvalovaný mimozemský komentátor má tak třikrát do hodiny světlou chvilku, jinak ale působí nesmírně repetitivně. Ruku na srdce/ňadro, kdyby v tom nehrála Carmen Electra, tak tu máme Odpad! ()

Paity

Nemám rád Carmen Electru, je to jen silikonová hrůza napatlaná tunou make-upu. Ale komentář Čecha je geniální. Skoro bych to přirovnal k Františku Filipovskému. Kvůli Čechovi další dvě hvězdy navíc. ()

Crackonosc

Originálně pojatý "dokument", kde většina vtipných situací vzniká hlavně při srážce skvělého komentáře Vladimíra Čecha s tím, co se ve filmu skutečně děje. Stopáž je tak akorát, aby film neztratil tempo a v porovnání s ostatními romatickými komediemi nemůžu hodnotit jinak, než za plný počet. Osobně mě nejvíce pobavilo to, jak "samčí společenství" "probírá" první milostné hrátky... ()

kwoky

Lehká komedie plná nezapomenutelných momentů se sympatickou hlavní dvojicí. Vsuvky s běžícími spermiemi mě dokážou rozesmát až k slzám. A skvělé jsou i momenty, kdy je komentář trochu nesprávný, ale chápu, že jako pozorující mimozemšťané nemůžeme pochopit všechny nuance jen z pozorování :) ()

system

Carmen je sice moc hezka, ale to me neubrani z pocitu, ze jsem se 90 minut nudil. BTW : Jsem snad jediny komu se ten dabing zdal hrozny? ()

Macik

Příjemný film,který mě velmi mile překvapil. Spousta vtipných scén ve kterých se někdy člověk sám poznal.:) Brilantní bylo ukázání o nepropustnosti kondomu z pohledu spermií a ta Carmen................bóóóóóóóže to je ženská !!!! ()

Wenca888

Jeden z mála filmů a možná jediný americký, kde je český dabing lepší než originál. Nebo minimálně Vladimír Čech se musí líbit. Skvělá komedie se skvělým humorem a krásnou Carmen v hlavní roli. Takže 4* za film + 1* za Nádherný detail v závěrečných titulkách. ()

bobstock

Klasická romance z diskotéky až na porodní stůl nemusí být tak obyčejná a fádní jak si pozemšťan už miliony let myslí. Mimozemšťané dali úspory dokupy a najali si nejlepšího průvodce s nejlepším hlasem pana Vladimíra Čecha, aby zeleným mužíčkům osvětlil, jak se to s tím naším tekutým transférem vlastně má. Perlička let devadesátých. ´´sameček dokazuje, že žádnou samičku nepotřebuje, provádí opakované pokusy změnit se v hermafrodita a vrhnout svá mláďata sám ´´ :D 75% ()