Sexuální praktiky pozemšťanů

• USA The Mating Habits of the Earthbound Human (více)

Neviditelní mimozemšťané sledují námluvy mladého páru - hezouna Billyho a sexy Jenny už od trapného prvního setkání v přeplněném nočním klubu, následovaném dalšími schůzkami až k nevyhnutelným obědům u budoucí tchýně. To vše pomalu, ale jistě zavdává mimozemšťanům důvod pochybovat o duševním zdraví lidí a sexuálních praktikách všech pozemšťanů. (Bonton Home Video)

sskrblik

Velice netradiční zpracování, zábavné, výstižné, o nás a pro nás. Sexuální praktiky pozemšťanů jsou filmem, který by vás neměl minout. Klenot to sice není, ale ozdoba zcela určitě. ()

Krustyburg

Plus je že ty komentáře jsou vtipný, mínusy že je to klišé a taky je to obyčejná hra na zvířecí pudy v podobě Carmen. ()

hroubek

Pamatuji si jak nám to kdysi jedna učitelka pustila na základce a všichni jsme z toho byly nadšený. Proč taky ne, když je film dost srandovní, místy dost originální a hlavní hrdinku hraje Carmen Electra. Stačí sednou a dobře se bavit na skrytých pravdách. ()

blackJag

Carmen Electra je vážně... hrozná. Silikonové bábovky na hrudi dokáží někoho vzrušit? O tom by se měl natočit dokument. Zbytek hereckého ansámblu je potom stejně marný a je opravdu velká škoda, že zajímavý námět přírodopisného filmu o rozmnožování lidí z pohledu mimozemšťanů je takto zabit (co si budeme vykládat, kdyby nebylo komentáře, vtipně mylných interpretací a sperminátora, byla by to děsná a nevtipná shitna). Má očekávání byla vzhledem ke zdejšímu vysokému hodnocení asi příliš velká. 40% ()

Autogram

Dokumentárny film o ľudskom párení je dobrý nápad, len sa rozprávač asi po polhodine začne trochu opakovať. Pribeh však pokračuje a ďalšie napady ešte prichádzajú a od pohľadu na Carmen sa jednoducho nedá odtrhnúť. Bez vydareného castingu by to určite nebolo ono, a vidieť to druhýkrát podobne. ()

Specs

Hlášky: vypravěč: - "V nekonečném vesmíru žije mnoho obyvatel, leč nikdo z nich neprožívá rozmnožovací proces tak celistvě, tak bolestně a tak tragicky nádherně jako lidské bytosti." & vypravěč: - "Oblíbené přirovnání... Šoustat jako lidi." & vypravěč: - "Sameček tasí z pochvy tři plátky zelené kůry (vytahuje bankovky z pěněženky) a dává je velkému válečníkovi (vyhazovači u baru)." & vypravěč: - "Sameček si se samičkou potřesou pažemi. Samička studuje samečka a on na oplátku zase jí." & Bill: - "Dáš mi svůj telefon?" Jenny Smithová: - "Už jsem si myslela, že se nezeptáš." vypravěč: - "Samička naškrábe numerický symbol na plátek jemné bílé stromové kůry. Doufá, že její obrázek samečka uspokojí." & vypravěč: - "Samečkovo tělo se chvěje úzkostí. Tělní tekutina, řečená pot, řine se ze všech pórů. Sliny, neboli bílá pěna kapou z jeho úst. Tento stav pomine teprve tehdy, až se s jeho partnerkou shledá." & vypravěč: - "Do dírek ve sluchových orgánech vkládá výměšky drobných mořských tvorů, zvané perličky. Dírkami, symbolem ženství, se nechala zohavit již v raném dětství." ()

Drnqonovic

Parádní dokument (no, i když je to romantická komedie....), z komentáře Vladimíra Čecha jsem se válel smíchy.... A ty návštěvy rodičů byly skoro jak ze života! ()

Rousse

Samotný příběh by byl naprosto tuctový, ale naštěstí nějakou chytrou hlavu při psaní scénáře napadlo, šoupnout tam vypravěče, pro kterého zde v českých končinách vybrali ten nejlepší hlas, jaký mohli - Vladimíra Čecha. Ten to o hvězdu pozvedl...Jinak ale komedie to je teda solidní. Bylo mi teda hodně líto spermií, kterým tam furt stavěli nějakýho Sperminátora:-)) Ale celkově postřehy ze soužití mužů a žen byly vážně hodně trefné:-) ()

Heraldika

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu a průběhu vztahu mezi mužem a ženou, najdete v krásně okomentovaném balíčku s názvem Sexuální praktiky pozemšťanů. Opravdu roztomilá záležitost, na kterou se vždy ráda znovu podívám. ()

slovan1

Super film, sexy Carmen, parádní vložené filmečky a záběry názorně ukazující nějakou situaci. Komentař Vladimíra Čecha jako třešnička na dortu. ()

Mr.Jackass

Jednoduchá a naprosto pravdivá popisná situace lidského získávání se navzájem. Úplně sem se v tom(jako každý..) viděl...zvláště v počátku teda... ()

ranp

Tohle je výborná záležitost. Už název filmu je hodně výstižný a všechno to do sebe pěkně zapadá. Přesně takhle to prostě chodí, komentář Vladimíra Čecha je výborný a Carmen Electře to tady fakt slušelo. Hodnocení vidím na poctivých 80%. ()

Cejny

Vtipný a dobrý film, v českém dabingu v podání Vladimíra Čecha. Carmen Electra zde ještě hrála, což se nedá říci o dalších jejích filmech, což je velká škoda. ()

kenkaku

Tohle je snad první anglicky mluvený film (tedy film kterému rozumím i v originále), kterému skutečně zvedá hodnocení český dabing. Vladimír Čech je geniální. Pojetí vyprávění děje také originální a jedna z komedií kde jsem se opravdu zasmál (protože to bylo vtipné, ne absurdní). Přemýšlím jestli má smysl filmu vyčítat jednoduchý klišé děj... ne nemá. Ničemu to nevadí a neodvádí od vtípků a květomluvy :). ()

Jiří K. odpad!

...opět ty pseudosexualní scény, kde jsou vidět jen hlavy milenců. Nereálný a předvídatelný scénář seznamování. Povrchní vyjádření vztahů mezi dvěma mladými lidmi. Hloupoučké výkony ve vedlejších rolích. Vyloženě trapné komentáře (v českém dabingu v podání V.Čecha) a vůbec obsah dialogů. Potenciál vyvinuté C.Electry nebyl naprosto využit :) ()