Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

LokiZombie

Takové slabší čtyři, protože se film blíží průměru, ale furt ho nad ním drží sympatická (narozdíl od černé labutě) přirozeně přitažlivá Natalie a zápletka je v žánru taky docela nevšední. Tohle mě docela bavilo. Na to že to byla hollywoodská romantická komedie, tak nebyla až tak hloupá. PS:Byl jsem na filmu v dívčí společnosti, to možná zlepšilo můj zážitek:-) ()

PanMaur

Od tohoto filmu nelze očekávat, že to bude strhující drama, které vás zvedne ze židle. Tohle má být film na pohodu, odpočinkový a to taky splňuje. Je to typický představitel romantických komedií, které v poslední době vznikají - teda až tak typický ne. V rámci tohoto žánru je to totiž spíše nadprůměr. Takže kdo má rád romantické komedie, ten bude spokojen. ()

the_bitch

úloha ako vyšitá pre Kutchera,avšak nie pre vynikajúcu Natalie Portman - ju bolo v tejto snímke doslova škoda ..fim je inak pozerateľný,a poteší hlavne kategórie romantikov ()

Skleni

Čo ale strašne nemám rád pri hocktorom filme, je zosekanie rôznych pasáží, alebo dokonca nejakého celého celku. Tu sa to stalo so začiatkom, kedy je divák vhodený do deju a to netuší čo a prečo? A kto s kým? To sa zmení až po nejakých 20 min. pozerania, kedy sa dej akoby ustálil a skompletizoval. Potom však príde zlom čo by som prirovnal k porážke jedinej kravy na dedine. Ja som totiž bral ako jedinú pozitívnu stránku celého filmu jeho odviazanosť. Voľnosť, úprimnosť a niekedy až chorobnosť (menštruačný mix!). No a to si tvorcovia evidentne povedali, že je to málo predávateľné tak tam šupli lásku v tej naj podobe. Zábavný film, sa stal zrazu vážnou romancou. Síce len na pár minút no rpišlo mi to ako veľká škoda. Rovnako ako aj jedna veľká chyba tohoto filmu. A to je jeho predvídateľnosť. Ale tak pri takýchto rýchlo varených, pečených filmoch sa ani iné čakať nedá. Jooo a ešte tak 15% na filmu, pre mňa osobne, prispieva Kevin Kline :-) ()

..Anya

Natalie Portman by měla zase začít jíst. Ta její anorexie, kterou si vypěstovala v Black swan mi začíná lézt krkem.. ()

Lucas87

Typická americká kravina, nechápu jak Natalie Portman mohla hrát v takové blbosti, ale bez ní by to byl opravdu odpad ! Prostě stupidní, trapné a nezáživné. Hlavně si to nezávazně nepouštějte znovu. ()

Joppo88

Nič nové pod slnkom! Tuctová americká "komédia" - komediálny prvok som akosi postrádal... Dosť suché a neoriginálne - aspoň, že vymenili garde, pri ktorom sa Kutcher dožadoval vzťahu... ktorý napokon v závere aj získa - po tomto závere som skoro dostal cukrovku... ()

Whitebeard

Po dlouhé době mi vadila tradiční holywoodská romantická linie. Podprůměrný film plný blábolů, nuda. Natalii to slušelo, hvězda navíc. Celkem lepší 2*. ()

maciii

No ne že bych se v průběhu filmu ani jednou nezasmála... jenomže dvakrát tolik scének mi přišlo neohrabaných, nudných nebo totálně uhozených. Navíc se nemůžu zbavit pocitu, že ten film byl úplně o ničem. ()

kersten

Veľmi slabý film. U Ashtona som zvyknutá, že hrá len v béčkových, lacných amerických romantických komédiach. Ale od Natalie som to naozaj nečakala. Som veľmi sklamaná. Dúfajme že sa už na takýto nudný film nedá nahovoriť. Vôbec sa k sebe nehodili, na celom filme nebolo nič vtipné, ani romantické, vlastne nič čo by stálo za povšimnutie. ()

denisavary

Typická americká romantická ptákovinka...Natalie mi v roli "divošky bez citů" moc neseděla, ale co....Nakonec to stejně skončilo tak jak má být....Plné lásky, slz a krásného konce. Tak jak to mám ráda :). ()

kluzo

Nemám s tím filmem výraznější problém. Průměr mezi romantickými filmy. Natalie a Ashton to táhli. Kdyby se snažili méně, byl by to hodně podprůměr. Kevin Kline měl dostat asi více prostoru. ()

barcisz

Omýlané téma,u kterého už předem víte,jak dopadne. Navíc špatně vybraná filmová dvojce,jelikož Natalie Portman se nehodí pro béčkový filmy. ()

palmrus

Celkem dobrej film s pár opravdu dobrejma hláškama, jen to na mě bylo asi až trochu moc romantický, takže jen 3*. ()

IPajule

Další komedie s Ashtonem Kutcherem, ale s pár chybkami. Děj opakující se pořád dokola, který skončí samozřejmě jak jinak než klasickým sladkým koncem. "Hlavně nezávazně" má opravdu něco do sebe. ()

lxbch

Vždyť je to pořád to stejný. Dva si spolu zablbnou, pak jeden (jedna) vyjeví city, na druhýho (druhou) je to moc, tak ho pustí k vodě, aby si nakonec uvědomil(a), že ho vlastně miluje, tak za ním (ní) spěchá zpátky, ale pokaždý je "skoro" pozdě. To skoro je v uvozovkách proto, protože stejně všichni víme, že pozdě nikdy nebude. Pak by přece nebyl happy end, no ne? ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman