Protože příliš mnoho není nikdy dost! Johnny Knoxville je zpět s Jackass 3.5 a kompilací desítek zcela nových epizod od idiotů, kterých se budete tak trochu bát, ale rozhodně si je zamilujete. Uvidíte kaskadérské kousky, které jste nikdy předtím neviděli, spousty žertů a hloupostí k popukání, včetně velmi blízkého a velmi osobního setkání Stevea-O se želvou, dřevěného ptáka Chrise Pontiuse, raketový výlet na Uran s Bamem Margerou a mnoho dalších žertíků! (HBO Europe)

Slasher

Třipětka snad lepší než 3D. Tak nějak víc klasika a né takový honění na kostýmky a superdrahou kameru.... Highlight chybí i zde, ale to se dá chápat, jelikož je to vlastně celý jeden velký bonus. Pobavil mě Ehren schovávající se za drátěnym plotem, Knoxvilleův opalovací horsecum krém, Darf anebo třeba Flying Nut High Five (to a Flying 69 teď hurá zkusit:). Ale nevím, buď už do toho nejsem takovej blázen, nebo prostě docházejí fakt dobrý nápady... No tak 7/10. **R.I.P. Ryan Dunn** ()

Gilmour93

Oproti jiným dílům spíše formát "behind the scene" a to znamená příliš mluvení a kdo příliš mluví, nemůže si zrovna provádět klystýr či pouštět proud do genitálií. Zdá se, že studnice nápadů vyschla a u některých scén jsem měl pocit, že stejný osud připravili hlavní aktéři i barům na svých hotelových pokojích.. Nu co, aspoň že si datel Woody zaťukal do větvičky - snad to stromek nebolelo.. ()

Malarkey

Nasmál jsem se a někdy mi bylo na blití. Někdy i o trošku víc, než normálně. Takže vlastně takový Jackass standard. Co už standard není tak to, co se stalo po tom, co Jackass 3.5 pustili do světa. Nejdřív se zabije v autonehodě Ryan Dunn a pak kluky začne propírat tisk, že řada z nich div nefetuje. Prachy jsou mocná čarodějka a tady asi udělala svoje. Jsem zvědavej, jestli se ještě někdy objeví nějaký pokračování. ()

paascha odpad!

Toto a podobné kousky těch trotlů bych povinně pouštěl mladým těhulím, aby už konečně přestaly fetovat, chlastat a kouřit, jinak z jejich mimí vyrostou stejná hovada. Proč jsem dal poprvé jednu *? Že by něco freudovských podvědomých tužeb? Verbal tam má pořád to koňský sperma, asi na tom něco bude:-))))) ()

verbal

Inteligentní mladí lidé opět přicházejí s inteligentní zábavou pro inteligentní mladé lidi! Nepochybně neexistuje nic kultivovanějšího a zábavnějšího, než se kopat či mlátit různými předměty do koulí, dát si před skokem dalekým pořádný klystýr a poté se vysrat do doskočiště nebo si mazat po obličeji koňské sperma! Bývalí vězňové, diplomovaní absolventi sedmi tříd základní školy, prokastinující stavební přidavači, horníci, metaři a jiné vypatlané lopaty s vytříbeným smyslem pro tumor si při tom užijí spousty legrace!! MUHEHEHEHE! ()

• 20. června, tedy šest dnů od premiéry Jackass 3.5, zahynul při autonehodě Ryan Dunn, jeden z hlavních protagonistů, který se objevil ve všech dílech. (iampatrik)