Jackass 3.5

Jackass 3.5

Jackass 3,5

Komedie / Dokumentární

USA, 2011, 81 min

Dost mě překvapilo, jak se 3.5 dokázal vyrovnat plnohodnotným dílům, ostatním se to zatím moc nedařilo. Nyní je zde kromě klasických scének i pohled do zákulisí, ukazující paranoiu jednotlivých členů, u čeho jsem se skvěle bavil, stejně tak, jako u všech možných a zřejmě nedocházejících nápadů těchto nesmrtelných týpků. Každým novým dílem mám k týmu Jackass stále větší repsekt a tento není žádná výjimka, zase posunul onu hranici o něco dále. 3.5 je pro fanoušky naprostá povinnost a v žádném případě neočekávejte, že materiál, který se nedostal do trojky, je něčím podřadný.(5.6.2011)

Na to, že je tenhle Jackass jenom to co se nevešlo do 3D, tak to není špatné. Nechutné je v dobrém poměru s vtipným a já se občas smál, občas jsem si ublinkll a občas nevěřícně kroutil hlavou, že někomu taková píčovina může připadat vtipná. A přestože má tahle banda IQ dohromady 55, je to přeci jen nadprůměr, vezmeme-li v potaz, že celá Amerika má 60. Mě to bavilo, párkrát jsem se zasmál a po té hromadě sraček co jsem za posledních pár týdnů viděl mě už nic nerozhodí. Začínám býz tolerantní. Achjo.(25.11.2011)

• paascha

Toto a podobné kousky těch trotlů bych povinně pouštěl mladým těhulím, aby už konečně přestaly fetovat, chlastat a kouřit, jinak z jejich mimí vyrostou stejná hovada. Proč jsem dal poprvé jednu *? Že by něco freudovských podvědomých tužeb? Verbal tam má pořád to koňský sperma, asi na tom něco bude:-)))))(27.9.2011)

• predators

Dobrý, u těch zimních šíleností jsem se ještě zasmál, ale jinak jsou to otřepané, nezáživné (ještě, aby byly, že?) a ZASE fekální slátaniny. Je tedy vidět, že tahle parta má hodně bujnou fantazii a pravděpodobně i pro strach uděláno, jenže už toho je jaksi moc. Pro opravdové fandy, o tom to je. 25%(24.6.2011)

• Ondrew

Hahahaha, ha, ha, hahahaha, ha ha ha ha... ALEBO NIE??? Moze mi niekto vysvetlit, co je na tejto prvotriednej p1covine vtipne? Pocas sledovania som sa nezasmial ani raz, nie to este pousmial. Podobna kravina sa len tak casto nevidi a "Jackass 3.5" aspiruje na jednu z najvacsich blbosti, aku stvoril svet MTV. To, co bolo ako-tak humorne pri uplne prvom dieli, sa v tomto pripade meni na totalne bezduchu sr@cku. Rovnako nechapem, ako moze nieco podobne na CSFD dostat tak vysoke hodnotenie. To uz vsetci naokolo stratili rozum? Aj hodnotenie odpad je malo... 0%.(6.7.2012)

• - 20. června, tedy šest dnů od premiéry Jackass 3.5, zahynul při autonehodě Ryan Dunn, jeden z hlavních protagonistů, který se objevil ve všech dílech. (iampatrik)