Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Tak typické, tolikrát viděné, přesto to pobaví, přesto se to líbí. Do školy přijde nový učitel, který chce svým studentům pomoci realizovat a hlavně uvědomit si své sny. Do rukou se mu dostanou delikventi milující baseball, ale nemohou ho hrát. Dostali zákaz, protože se na turnaji poprali. No, chvíli bude trvat, než jim nasadí rukavici a vrazí do ruky pálku, ale budou hoši hrát. A nebudou jen vítězit. Na začátku si říkám, že když se dostanou do Koshienu, tak budu spokojená, že nezáleží, jestli ho vyhrajou, ale hlavní je, aby se tam dostali. Mýlila jsem se. Nejdůležitějším je, aby hráli dál... Endingová písnička je naprosto úžasná, pokaždé když jsem ji slyšela, musela jsem se usmívat a kývat hlavou ze strany na stranu jako blbeček. ^^ Ale za to srážím body je to, že prostě není možné, aby se někomu na paty lepilo tolik smůlu, prostě toho už bylo moc. A pak občas zbytečně dlouhé scény, ale tak to je skoro v každém dorama, takže taková starndardní výbava. Tohle se tváří naprosto normálně, jedenáctidílné dorama, říkáš si? Tak vlastně Třináctidílné, říkám já - první a poslední díl mají po hodince a půl.(1.12.2010)