Řada talentovaných herců vás pobaví v nostalgické komedii, která se odehrává jedné noci roku 1988. Když se v nákupním středisku, kde si zrovna Matt Franklin (Topher Grace) užívá své “perspektivní” zaměstnání, objevuje Tori (Teresa Palmer), jeho dávná láska ze střední školy, Matt se svým kámošem Barrym (Dan Fogler) osnují bláznivý plán, jak konečně získat dívku svých snů. Brzy bude jasné, jestli Matt dokáže svést nádhernou bohyni na divokém večírku a navíc přežije šílenou noc plnou svodů, destrukce a zhýralosti. Užijte si zábavnou komedii, vždyť noc je ještě mladá! (oficiální text distributora)

P@\/EL

Docela dobrá komedie, která by se dala charakterizovat jako americká teenagerovská komedie s trochu odrostlejšími teenagery. Děj je celkem vtipný, obsahuje několik naivit, jak se na podobně laděný film patří, neodpustí si tradiční zápletku a zcela očekávané rozzuzlení. Konec konců film nepřinese nic převratného, ale rozhodně ani chvilku nenudí. ()

MKV

Musím říct, že ačkoliv nejsem typ, co by sledoval tyto druhy filmů, mě tento opravdu ohromil, až jsem si ho oblíbil a můžu s klidem říct, že je v TOP 3 žebříčku mých nejoblíbenějších filmů. Nostalgie osmdesátek, mladí životem neohlodaní teenageři, noční LA, všechno co by romantická komedie měla mít. Viděl jsem jej snad 100x a pořád si ho pouštím a nepřestává mě bavit. Za mě 95% ()

karmenka

Priserne jednoducha a otrepana dejova linia, ktoru nezachrani ani skvely soundtrack. Par dobrych vtipkov ( napr. ten so Scarface), ale inak nuda. ()

OlinO

JJ, přidávám se k "Arx a viperblade" Taky miluju filmy,které se vrací do 80,90tých let. A ta muzika,prostě jsem si to užil stejně tak jako u filmu " Zábavný park",ten je ještě o něco lepší můžu jen doporučit. (jen dodám, že jsem hodnotil verzi s originálním dabingem,jaká je vezre czech nevim.) ()

the_robbie

Film mal byť nenáročným a "pohodovým" spracovaním donekonečne recyklovanej tematiky high school reuninon, čo by ani nebol problém, ak by sa tvorcovia snažili o nejakú originalitu alebo netradičný prístup, čo sa ale nestalo. Máme to "loosera", klamstvo na získanie vytúženej baby a aj obligátne priznanie a následné napravenie reputácie "hrdinským" činom. Ono to nakoniec bolo pozerateľné, ale aj tých 90 minút sa dalo stráviť oveľa lepšie a hlavne zapamätateľnejšie. Takže z mojej strany 2**. ()

Origono

Jednoduchý scénář dotažený do maxima v rámci překvapivě koukatelných hereckých výkonů. Nenudí, nemá hloubku, ale to snad už u komedie ani nehledat od dob Foresta Gumpa...Nejvíc to šlape " sekundantům ".Pro uvolnění na páteční večer v pohodlí domova, sklenka vína a něco ke kouření, doporučuju. Moc se toho nevysypalo :)) Jo a ještě něco, dramatická chvilka uvěznění v kouli v bazénu.... dobrý, dobrý......aneb "Teď si zoufalec, co jel v míči" :))) ()

KubaST

Celkově nic extra zajímavého či přínosného, ale postavy celkem sympatické, příběh snesitelný a sem tam fajn humor. Jako film na dobrou noc lze doporučit... ()

eaglestar

Dosti průměrné, bez chuti, vyčpělé, prostě pytlovinová jednohubka. Vůbec to nemá štávu (ani hloubku, teda spíš hloubečku) těch stejně blbejch, ale zábavnejch filmů z osmdesátých a devadesátých let. Ale tak nějak pobavilo .... ()

stret

Prestavte si, ze ste looser, co stretne platonicku lasku zo strednej. Ked ju po case stretne, oklame ju ze pracuje v Goldman Sachs a na pozvanu party pride ukradnutym autom - aby nevyzeral ako looser. O zabavu sa ma postarat nejaky hnusny tlstoprd. A k tejto dvojke hnupov nakastingovali .... Teresu Palmer a Annu Faris - cize hightech. V tomto zmysle prevazne trapna zalezitost na hranici pozeratelnosti. Nema to totiz ziadnu chemiu. ()