Deník malého poseroutky 2

Diary of a Wimpy Kid 2: Rodrick Rules

Denník slabocha 2

Komedie / Rodinný

USA, 2011, 95 min

Příjemná blbůstkaa na zpestření času. Herecké obsazení bylo obstojné, ani špatné, ani nijak zvlášť exluzivní či hvězdné. Skvěle zpracované podle knihy, což filmu rozhodně přidalo na kvalitě, neboť jsem teď dočetl první tři díly, a Jeff Kinney napsal poseroutku dobře a hlavně vtipně (dobře se to čte i v pozdějším věku). Je to fajn, a volný čas to skvěle zaplní. Takže nakonec proč ne?(26.4.2013)

Dokonalý model toho, jak by měla vypadat ne komedie pro teenagery, ale komedie pro základoškoláky. A samozřejmě, nemluvě i o pobavení pro dospělejší publikum, které díky zábavnosti tento film poskytuje. Zatímco minulý díl byl spíš o přátelství, tento je o bratrství. S minimem toho, co by se dalo považovat za moralizující - ba naopak, vše, co se ve filmu děje, spíš naopak silně demoralizuje. Rozhodně jsem s druhým dílem této trilogie velmi spokojen. 80%(29.12.2016)

Deník malého poseroutky je fakt povedená knížka (mám ji doma zatím 7 dílů) a je sranda to číst. Filmu jsem se, ale vcelku děsil (jo v tom kostele to bylo šílené). Zase nemůžu říct, že se mi to nelíbilo. Byla to sranda a herci fakt sedli do všech rolí (Rowley, Gregova máti, samotný Greg) a prolínání kreseb s filmem bylo taky povedené. Na pobavení to stačí, ale knížka je pořád lepší. 65%(15.9.2013)

Rodrick je vážně king a tenhle film si totálně přivlastnil a proto je taky nejlepší z celé trilogie. Je to humornější než jednička, zajímavý příběh, postupné zvraty a je to i ke konci docela dojemné. Umělé blitky hodně pobavily, stejně tak i hraní velmi "zábavné" :) deskové hry s dědou a spoustu dalších ztřeštěných vtipů, rad a nápadů, od koho jiného než od Rodricka. Vážně pecka, u které se směju pokaždé, když si ji pustím!(25.2.2018)

Tento díl byl o kus lepší než ta předchozí sračka. Ten malý chytrák už mě tak neštval, zato ten jeho debilní mladší brácha. Jak ten parchant mě sral, tady a i v tom filmu předtím. Popravdě si na to už moc nepamatuji. Faktem ale je, že vím, že jsem z tohoto filmu měl o moc lepší pocit než z jeho nepovedeného bráchy.(14.11.2011)

• - Postavu nejmladšího Gregova (Zachary Gordon) bratra Mannyho si zahráli stejně jako v první díle dva herci, dvojčata Connor a Owen Fielding. (metal.storm)