poster

Lidé jako my

 • USA

  People Like Us

 • Slovensko

  Ľudia ako my

 • Velká Británie

  People Like Us

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2012, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  ****

  Alex Kurtzman a Roberto Orci bývali takové opičky, které začínali psaním skvělých dílů pro seriál Hercules (Surprise, ...And Fancy Free, Men in Pink, Yes, Virginia, There Is a Hercules, For Those of You Just Joining Us... nebo We'll Always Have Cyprus, abych jmenovala ty nejzdařilejší) a podívejme se, kde jsou dnes. Díky dalším seriálům jako Xena, Jack of All Trades nebo Alias to Alex dopracoval až k samostatné režii Michelle Pfeiffer a společně s Robertem makají na nejzábavnějších blockbusterech současnosti. People Like Us je oproti tomu skvělý civilní snímek, který potěší svou vyvážeností, promyšleností a silnými hereckými výkony. Hezky jeho fungování popsal Eodeon. Ještě jednou si musím projít znovu všechny ty Michelliny scény, protože ona není jen skvělá a životná, ona je prostě dokonalá.(31.1.2015)

 • Gogo333
  ***

  Hodně příjemný film. Sice Chrise moc nemusím, ale Elizabeth a Olivia mi to vynahrazují. Chris hraje Sama, který se v práci dostane do problému a potřebuje peníze. Mrtví otec mu odkáže kupu peněz s tím, že patří Samově sestře o které nikdy neslyšel. Sam má dilema zda si peníze nechat nebo je předat. Začne se seznamovat se sestrou a chvilku to vypadá jako kdyby chtěl něco víc. Nakonec sestra chce něco víc a Sam ji řekne, že nemůžou protože je její bratr. Ona se nasere, vezme syna a zmizí. Samozřejmě potom vše končí šťastně. Pokus s bazénem bych si taky chtěl vyzkoušet. 65%(22.7.2013)

 • M.i.k.e
  ****

  velká spokojenost...pozvolna plynoucí příběh,který ale přes to všechno dokáže upoutat divákovu pozornost a kde největší prim hraje moje oblíbená Elizabeth Banks.Je pravda,že v poslední cca půl hodině začíná Kurtzman trošku víc tlačit na citovou pilku,ale mě to ani trošku nevadilo.A jakkoliv je podobných snímků poměrně dost,já se bavil nad míru...80%(12.2.2013)

 • Yardak
  ****

  Příjemné drama, které staví hlavně na hereckých výkonech, uvěřitelném scénáři ("podle skutečných událostí") a dobré režii. Elizabeth Banks a Chris Pine podávají v hlavních rolích velmi slušné výkony a film stojí převážně na jejich hereckém umu. Michelle Pfeiffer a Olivia Wilde mají jen malé party. Alex Kurtzman naznačil, že jako režisér má co nabídnout, tak jsem zvědavý s čím se ukáže příště:)). Citový film pro citlivé lidi...77 %...dobré 4 hvězdy.(21.4.2013)

 • Philcze
  ****

  O mnoho chytřejší a příjemnější než běžné rodinné drama. Pro Kurtzmana je to evidentně hodně osobní a poměrně inteligentní scénář je podtržen vynikajícími výkony Pinea, Pfeiffer a překvapivě i Elizabeth Banks. Zdaleka nejzábavnější na tom je, že to Kurtzman po zkušenostech s Bayem a Abramsem natočil jako nějaký nový akční flák právě od této dvojice (rychlé střihy, opulentní kamera, pokus o něco jako "akční scéna"). Už jenom kvůli tomu je chyba zařadit to vedle dalších průměrných rodinných dramat, kterých je každý rok padesát. 80%(16.9.2012)