Kočka

V utajení

• Nizozemsko

Akční / Komedie

USA, 2012, 94 min

Tak co bych napsala k tomuto filmu? Jak bych ho ohodnotila? Když zhodnotím sympatie k Miley Cyrus, tak musím hodnotit průměrně, ale tento film není jen o sympatiích k hlavním hrdinům, i když postava Molly mi byla taky dost sympatická, když bych měla zhodnotit děj, který byl jednoduchý, musím uznat, že se velmi povedl, nic bych na něm neměnila, když se celkově podívám na zpracování filmu, povedl se, takže bych rozhodně hodnotila nadprůměrně, dokonce tam nebylo ani moc hluchých míst, což mne velmi překvapilo. Když bych hodnotila film jako celek, musím se na něj znovu podívat a pozorně si jej prohlédnout od začátku až do konce. Možná by někomu vadil anglický originál s českými titulky, já však musím napsat, že to vůbec nevadí, dokonce jde i stíhat čtení společně se sledováním filmu. Originální film o soukromé detektivce, který je docela trefný a má spoustu nepředvídatelných situací, které by byly těžko odhadnutelné. Takže rozhodně doporučuji, hlavně pro nepříliš náročné diváky, kteří mají rádi ve filmu nějakou tu akci a nepředvídatelné okamžiky.(28.4.2014)

Napriek Miley Cyrus tento film musím trochu skritizovať. Čakala som na to dlhšie a tým časom vzrastali aj moje očakávania. Myslela som si, že to bude trochu viac vážnejšie a pojašené vysokoškoláčky z nejakého klubu, ktoré výskajú (plus to, že miestami mi to prišlo ako keby mali vygumovaný mozog) tomu teda moc nepridali. K tomu nejaké totálne nezmyselnosti, ktoré sa tam medzi časom riešili a miestami predvídateľný dej. Tešila som sa na drsnú a akčnú Miley čo som v podstate dostala. V niektorých scénach aj humornú drsnosť. Opäť som ju mala možnosť vidieť v odlišnej úlohe a nepokazilo to. Celkovo si myslím, že herci nekazili len hrali čo bolo v scenári. Ale ten scenár mohol byť určite lepší keby bol trošku pozmenený a prepracovanejší pretože námet zlý nebol. Jednoducho mohlo to byť viac napínavejšie, členky klubu mohli pôsobiť viac normálnejšie a herci mali dostať väčšiu šancu ukázať čo v nich je (tým nemyslím len Miley, vlastne myslím skôr tých ostatných). No zase musím povedať, že som sa zabavila pri ukážkach pokazených scén, keď už na konci bežali titulky. Tak povedzme, že taký slabší priemer film.(18.1.2013)

• Fisek

I přes pomalejší rozjezd se člověk dokáže jakž takž pobavit. I když film bude na většinu mužské populaci příliš "holčičí". Miley Cyrus zde není tak protivná, jako ve svých videoklipech a umí docela hrát. Žádná inteligentní legrace, jen tupé vtípky. Alespoň překvapí a zaujme završení filmu. Zasloužené dvě hvězdy.(30.1.2013)

Možná jsem absolutně sjetej, ale tohle se mi líbilo dost. Hlavně svérázná skvělá úžasná Miley, která film zvládla na jedna hvězda. (Nejsem fanoušek.) Vizuálně to bylo doladěné. Už ne tak extra vtipné. Romantika. Já nevím, ale Miley se stala naprosto dokonalou vzhledově i povahově. Na co sáhla, nevyjímaje kluka, bylo správné, cool a přitom tak přirozené. Chtěl bych vědět jestli více hrála scénář nebo sebe samotnou. Zápletka nebyla nejhorší. No ehm, podle mě se tam nic moc nedělo. Jen a jen SO CUTE Miley. Doporučená věková skupina bude někde 15-20, ale i když se nevlezu, pořád mi to příjde zajímavé. Čekal jsem absolutní blbost. A teď se nakonec pocitově přiklánim k A+. Ano, takhle to hodnocení má smysl. Kéž bych mohl předávat ocenění. Tu Bradu Pittovi, tu Miley Cyrus... 8.5/10(14.11.2015)

Film mě příjemně překvapil, sice se nejednalo i níc dějově převratného, ale na Miley Cyrus se příjemně koukalo. Dokonce si odvažuju tvrdit, že Miley vyrostla do krásy a dokonce přidala do svého repertoáru i pár nových výrazů. Film mě bavil. Měl vtipné momenty a navíc to nebyla jen romantika, ale dočkali jsme si i pár akčních scén, což pro mě bylo obrovským plusem. Na sobotní odpoledne je film ideální oddychovka.(2.2.2013)

• - Do filmu byly vybírány pouze vozy, které měli červenou, černou nebo bílou barvu. (bfa)

• - Během natáčení platil přísný zákaz pořizování fotek, aby žádné informace neunikly na internet. (bfa)