Kočka

So Undercover

Akční / Komedie

USA, 2012, 94 min

• ABLABLABLA

"Ak ti chcem zavolat dostanem správu? To je kravina." Docela ráda bych řekla, že jsem se zasmála... ale ono prd. Celý film dohromady obsahoval tak dvě lehce ucházející hlášky, herecké výkony no.. prostě je to béčková komedie s béčkovými herci. Kappamobil a batmobil... P.S. Jediné zajímavé, co mi film přinesl bylo, že jsem nevěděla, že zpráva se ve slovenštině píše správa :D(2.2.2015)

Tak co bych napsala k tomuto filmu? Jak bych ho ohodnotila? Když zhodnotím sympatie k Miley Cyrus, tak musím hodnotit průměrně, ale tento film není jen o sympatiích k hlavním hrdinům, i když postava Molly mi byla taky dost sympatická, když bych měla zhodnotit děj, který byl jednoduchý, musím uznat, že se velmi povedl, nic bych na něm neměnila, když se celkově podívám na zpracování filmu, povedl se, takže bych rozhodně hodnotila nadprůměrně, dokonce tam nebylo ani moc hluchých míst, což mne velmi překvapilo. Když bych hodnotila film jako celek, musím se na něj znovu podívat a pozorně si jej prohlédnout od začátku až do konce. Možná by někomu vadil anglický originál s českými titulky, já však musím napsat, že to vůbec nevadí, dokonce jde i stíhat čtení společně se sledováním filmu. Originální film o soukromé detektivce, který je docela trefný a má spoustu nepředvídatelných situací, které by byly těžko odhadnutelné. Takže rozhodně doporučuji, hlavně pro nepříliš náročné diváky, kteří mají rádi ve filmu nějakou tu akci a nepředvídatelné okamžiky.(28.4.2014)

Akčná teenage detektívka s Miley v hlavnej roli? :) Vôbec som nevedel, čo od tohto vlastne čakať, ale na prekvapenie to nedopadlo vôbec zle - práve naopak, zápletka bola vynikajúca a aj rôzne nečakané zvraty v deji. Ale ak niekto nemá rád filmy z prostredia univerzitných sesterstiev, tak zrejme moc nadšený nebude. Mne sa to ale v podstate dosť pozdávalo - výborný scenár, aj spracovanie, dokonca aj Miley Cyrus v hlavnej úlohe zažiarila (ale aj ďalší herci v tomto filme), celkovo to bolo celkom vydarené - zároveň vtipné, aj dramatické. Takže keď to tak zhrniem, So Undercover bolo pre mňa dosť milé prekvapenie.(31.3.2013)

• Marek1991

Pubertiacka detektívka. Kedysi boli v móde pubertiacke filmy, ktoré sa brali veľmi vážne, postupne ich nahradili filmy, ktoré ich parodovali, ale obsahom boli rovnaké, dnes k nim pridávajú ešte nejaký bonus, detektívny príbeh ním bol tu. Miley Cyrus sa mi páči, medzi tými ostatnými herečkami bola najkrajšia, len jej hlas je skôr mužský a vystupovanie jej neverím, čo je trocha problém. Skok na budovu, zmena vizáže, spolok Kapa Kapa Zeta, branie Božieho mena nadarmo, opravovanie profesora pričom všetci na ňu neveriacky pozerali, prihlúple dievčatá, chlapec, ktorý si opravuje motorku si ju pre jej neobvyklosť obľúbil, dievčatá umývajúce autá a veľa iných momentov ma presvedčili, že je to len povrchné klišéovité dielo plné trápností a naivít, ktoré až na celkom pohodový záver, má veľa spoločného s lacnou detektívkou podobnou pubertiackym filmom z ktorých je mnoho týchto momentov, tiež to má veľa dočinenia s propagáciou špionáže u mladšej generácie. Akčná komédia to rozhodne nebola, skôr akčný trapas, scenáristicky, hudobne, vlastne po mnohých stránkach len obyčajný podpriemer.(2.2.2013)

• mira.l

Mno.... nebudu nic zastírat, žádná náročná filmařina to rozhodně není, cílová skupina je asi jasná, zápletka tak na první pohled jednoduchá, že se ke konci tak zmotala, že jsem nějak nevěděl, kdo, s kým, proti komu a proč, no ale to je celkem fuk. Celkový chaos tak nějak podtrhuje český název... Na druhou stranu bych řek, že to Miley celkem sedlo, já proti ní vpodstatě nic nemám, teda do tý doby, než jí asi definitivně šiblo. Takové slušné dvě * za Miley, nicméně víckrát se na to zřejmě nepodívám. No, taky jsem si pro 500. komentář moh vybrat něco zajímavějšího:).(30.1.2017)

• - Během natáčení platil přísný zákaz pořizování fotek, aby žádné informace neunikly na internet. (bfa)

• - Do filmu byly vybírány pouze vozy, které měli červenou, černou nebo bílou barvu. (bfa)