Kočka

V utajení

So Undercover

Akční / Komedie

USA, 2012, 94 min

Film mě příjemně překvapil, sice se nejednalo i níc dějově převratného, ale na Miley Cyrus se příjemně koukalo. Dokonce si odvažuju tvrdit, že Miley vyrostla do krásy a dokonce přidala do svého repertoáru i pár nových výrazů. Film mě bavil. Měl vtipné momenty a navíc to nebyla jen romantika, ale dočkali jsme si i pár akčních scén, což pro mě bylo obrovským plusem. Na sobotní odpoledne je film ideální oddychovka.(2.2.2013)

• D.Sleeper

Co mají společného Miley Cyrus*, neotřelá, akční, originální detektivka s komediálním podtónem, smysl pro humor, skromnost zasloužilých a herecký talent? Asi tolik, co sekačka na trávu, orangutan, zubní pasta Tutti Frutti, svěcená voda a kubistické chápání elipsy ;-) * "Cyrus" je vlastně skoro stejný mrak jako "Cirus", jen o trošinku víc křiklavě viditelný, asi jako oko na punčoše. Dle uznávané asociace meteorologů působí namísto "Cyrus" mnohem věrohodněji označení "Cumulonimbus".(12.6.2014)

• Marek1991

Pubertiacka detektívka. Kedysi boli v móde pubertiacke filmy, ktoré sa brali veľmi vážne, postupne ich nahradili filmy, ktoré ich parodovali, ale obsahom boli rovnaké, dnes k nim pridávajú ešte nejaký bonus, detektívny príbeh ním bol tu. Miley Cyrus sa mi páči, medzi tými ostatnými herečkami bola najkrajšia, len jej hlas je skôr mužský a vystupovanie jej neverím, čo je trocha problém. Skok na budovu, zmena vizáže, spolok Kapa Kapa Zeta, branie Božieho mena nadarmo, opravovanie profesora pričom všetci na ňu neveriacky pozerali, prihlúple dievčatá, chlapec, ktorý si opravuje motorku si ju pre jej neobvyklosť obľúbil, dievčatá umývajúce autá a veľa iných momentov ma presvedčili, že je to len povrchné klišéovité dielo plné trápností a naivít, ktoré až na celkom pohodový záver, má veľa spoločného s lacnou detektívkou podobnou pubertiackym filmom z ktorých je mnoho týchto momentov, tiež to má veľa dočinenia s propagáciou špionáže u mladšej generácie. Akčná komédia to rozhodne nebola, skôr akčný trapas, scenáristicky, hudobne, vlastne po mnohých stránkach len obyčajný podpriemer.(2.2.2013)

• mira.l

Mno.... nebudu nic zastírat, žádná náročná filmařina to rozhodně není, cílová skupina je asi jasná, zápletka tak na první pohled jednoduchá, že se ke konci tak zmotala, že jsem nějak nevěděl, kdo, s kým, proti komu a proč, no ale to je celkem fuk. Celkový chaos tak nějak podtrhuje český název... Na druhou stranu bych řek, že to Miley celkem sedlo, já proti ní vpodstatě nic nemám, teda do tý doby, než jí asi definitivně šiblo. Takové slušné dvě * za Miley, nicméně víckrát se na to zřejmě nepodívám. No, taky jsem si pro 500. komentář moh vybrat něco zajímavějšího:).(30.1.2017)

• Reesam

Miley je jako herečka skvělá, i jako zpěvačka, ale do role drsné holky, co to umí se zbraněmi se mi vážně nehodí. Přišlo mi, že role jí nesedla. Příběh tuctový, velká parta namyšlených holek, hezký kluk, láska, zvrat a udobření. Teenegerovský film. Ale jako nouze v nudném večeru asi fajn. Na pobavení stačí :).(23.3.2013)

• - Během natáčení platil přísný zákaz pořizování fotek, aby žádné informace neunikly na internet. (bfa)

• - Do filmu byly vybírány pouze vozy, které měli červenou, černou nebo bílou barvu. (bfa)