Kočka

V utajení

So Undercover

Akční / Komedie

USA, 2012, 94 min

Tak co bych napsala k tomuto filmu? Jak bych ho ohodnotila? Když zhodnotím sympatie k Miley Cyrus, tak musím hodnotit průměrně, ale tento film není jen o sympatiích k hlavním hrdinům, i když postava Molly mi byla taky dost sympatická, když bych měla zhodnotit děj, který byl jednoduchý, musím uznat, že se velmi povedl, nic bych na něm neměnila, když se celkově podívám na zpracování filmu, povedl se, takže bych rozhodně hodnotila nadprůměrně, dokonce tam nebylo ani moc hluchých míst, což mne velmi překvapilo. Když bych hodnotila film jako celek, musím se na něj znovu podívat a pozorně si jej prohlédnout od začátku až do konce. Možná by někomu vadil anglický originál s českými titulky, já však musím napsat, že to vůbec nevadí, dokonce jde i stíhat čtení společně se sledováním filmu. Originální film o soukromé detektivce, který je docela trefný a má spoustu nepředvídatelných situací, které by byly těžko odhadnutelné. Takže rozhodně doporučuji, hlavně pro nepříliš náročné diváky, kteří mají rádi ve filmu nějakou tu akci a nepředvídatelné okamžiky.(28.4.2014)

Akčná teenage detektívka s Miley v hlavnej roli? :) Vôbec som nevedel, čo od tohto vlastne čakať, ale na prekvapenie to nedopadlo vôbec zle - práve naopak, zápletka bola vynikajúca a aj rôzne nečakané zvraty v deji. Ale ak niekto nemá rád filmy z prostredia univerzitných sesterstiev, tak zrejme moc nadšený nebude. Mne sa to ale v podstate dosť pozdávalo - výborný scenár, aj spracovanie, dokonca aj Miley Cyrus v hlavnej úlohe zažiarila (ale aj ďalší herci v tomto filme), celkovo to bolo celkom vydarené - zároveň vtipné, aj dramatické. Takže keď to tak zhrniem, So Undercover bolo pre mňa dosť milé prekvapenie.(31.3.2013)

• zbyshek

21 Jump Street, akorát v ženském podání, kde Miley Cyrus nahradila Tatuma a Hilla. Toto provedení postrádalo všechny aspekty, které se mi líbili na mužské verzi. Přeci jen ale ještě v době, kdy se film točil, byla Cyrus vcelku pohledná a sympatická. Proto nehodím So Undercover do odpadu, ale přidám jednu hvězdu za Miley.(21.4.2014)

• mira.l

Mno.... nebudu nic zastírat, žádná náročná filmařina to rozhodně není, cílová skupina je asi jasná, zápletka tak na první pohled jednoduchá, že se ke konci tak zmotala, že jsem nějak nevěděl, kdo, s kým, proti komu a proč, no ale to je celkem fuk. Celkový chaos tak nějak podtrhuje český název... Na druhou stranu bych řek, že to Miley celkem sedlo, já proti ní vpodstatě nic nemám, teda do tý doby, než jí asi definitivně šiblo. Takové slušné dvě * za Miley, nicméně víckrát se na to zřejmě nepodívám. No, taky jsem si pro 500. komentář moh vybrat něco zajímavějšího:).(30.1.2017)

Možná jsem absolutně sjetej, ale tohle se mi líbilo dost. Hlavně svérázná skvělá úžasná Miley, která film zvládla na jedna hvězda. (Nejsem fanoušek.) Vizuálně to bylo doladěné. Už ne tak extra vtipné. Romantika. Já nevím, ale Miley se stala naprosto dokonalou vzhledově i povahově. Na co sáhla, nevyjímaje kluka, bylo správné, cool a přitom tak přirozené. Chtěl bych vědět jestli více hrála scénář nebo sebe samotnou. Zápletka nebyla nejhorší. No ehm, podle mě se tam nic moc nedělo. Jen a jen SO CUTE Miley. Doporučená věková skupina bude někde 15-20, ale i když se nevlezu, pořád mi to příjde zajímavé. Čekal jsem absolutní blbost. A teď se nakonec pocitově přiklánim k A+. Ano, takhle to hodnocení má smysl. Kéž bych mohl předávat ocenění. Tu Bradu Pittovi, tu Miley Cyrus... 8.5/10(14.11.2015)

• - Do filmu byly vybírány pouze vozy, které měli červenou, černou nebo bílou barvu. (bfa)

• - Během natáčení platil přísný zákaz pořizování fotek, aby žádné informace neunikly na internet. (bfa)