lucijelucije

That´s My Boy je hodně potrhlý film. A. Sandlera já moc nemusím, nebo spíš záleží jakou šílenost zase hraje, ovšem tahle komedie je opravdu báječná. Pro mě jsou tři hvězdy na Sandlera až moc, ale je to jendoznačně sranda, vše ostatní musíte překousnout =) ()

Phorbo

Já se tak nasmál tady. Sakra to byla paráda. Je to tak trapný až je to boží. "I got you a fucking great gift. Here it is. I'll take the brew back. Just, you got to read it, though. It's fucking... [How to screw in the Dark by Dixie Normis]. YEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH." Do háje tam je takova kvanta skvělých hlášek, že je to až k neuvěření. Sandler mě přišel prvních dvacet minut jako totální odporný buran který mluví jako kdyby zrovna vylezl z kanálu. No a co? Dyť je to strasná pr*el. Ještě tam je Vanilla Ice, no co muze bejt lepsiho nez toto sakra?:D ()

22matelko

Začiatok lepší ako ostatok filmu ale v celkovom dôsledku som sa pobavil :D Adam Sandler zostarol ale komedie nezabudol točiť. ()

ZippoFormo

Neočakával som od tohoto filmu nič, čo bolo asi dobré, že som sa pripravil na nejakú teen-age movie s A. Sendlerom, na moje prekvapenie už od začiatku filmu som vedel že to bude pecka. Dávno som sa takto nenasmial na podobnej komédií, tento štýl humoru ja proste môžem. Tím divákom ktorý si Sandlera zaškatuľkovali ako ja, odporúčam tento film na prehodnotenie tohto skvelého herca. Áno malo to výchovný podtext s happy endom, /ako zvyčajne/ ,ale aj napriek tomu sa tento film dosť odlíšil od podobných klišé. Nenudil som sa pri filme ani chvíľku a sám som sa rehňal ako malé dieťa. Film plný otcovskej lásky, sexu, vzťahov a dobrých ,,hlodov,, ktorý určite odporúčam na zdvihnutie nálady v akomkoľvek dni v týždni. ()

Imrwere

Paráda. Tak jako tady, jsem se už hodně dlouho nezasmál a dle mého názoru je toto Sandlerova nejvtipnější role. Hlášky vynikající, herecké obsazení celkem sympatické a zábava zaručena. 95%. ()

Dr Lizal

Hodně kontroverzní Sandlerovka. Ten už podle všeho neví z čeho si dělat prdel tak udělál film o nepovedém vztahu osmáka s učitelkou, doplněný o tunu nadávek a zakončeným sourozeneckým incestem. Trošku ubrat stopáž a míru nereálných šíleností a hned by to byla jiná písnička. 55% ()

gumolit

Adam Sandler stále dookola a dookola proste nuda trápnosť navždy !!!Hviezdička len za skvelý rockový a metalový soundtrack a možno z nostalgie za Vanilu Icemana !!! ()

peto580

Tak toto je ultrakomedia. Chcel som to vidieť hlavne kvôli Andymu Sambergovi (mám rád Lonely Island) Ked som videl trailer pomyslel som si čo to môže byť za kokotinu, ale ked po dlhom čase od kedy to vyšlo videl film (pozerali sme to partia ľudí s rovnakým ,,zmyslom pre humor") mal som pocit že v živote som nič vtipnejšie nevidel. Ja som Vám ľudia bol celý čas v jednom krči a tie scény to boli jedna perla za druhou. Koneeeeeeec :D Nič iné ako 5* sa tomu dať nedá však to je komédie komédii :D Neveril som že z takého námetu sa mlže vykľuť toto. Ďakujem tvorcom pretože týmto dilmom mi pridali asi 5 rokov života :)) Existuju 3 geniálne filmy pre mňa: Clerks 2, Halo kámo kto tu varí, a toto :D ()

serioga

Posledné komédie s Adamom Sandlerom boli asi také vtipné ako klinec v oku.Tento je ale výnimkou.Dobre som sa zabavil.Aj som sa zasmial, čo je na komedie produkované v poslednej dobe viac ako uspech.Potešilo aj to, že sa tam objavila "vanilková zmrzlina". ()

katchi odpad!

Filmy jako tento by se neměly natáčet. Celý snímek se nesl v duchu humoru pro nevyzrálé čtrnáctileté děti. A pokud máte nějaké ty mozkové buňky, asi těžko oceníte něco, co má tak stupidní zápletku, předvídatelný děj a laciné vtípky. Už nikdy víc! Byl to absolutní vrchol nevkusu! ()

KM Phoenix odpad!

Tenhle film jsem dost protrpěl. Obecně Adama Sandlera nemám moc v oblibě, ale jeho snaha uzurpovat co nejvíc textu a času na plátně je v tomto případě ještě otravnější než obvykle a už po pár minutách jeho nechutně pitvořivého projevu, kdy mluví jako totální kripl jsem měl tisíc chutí od toho odejít. Jenomže tento přístup nevyznávám a tak jsem to holt dokoukal, proč jenom to muselo být tak dlouhý...? ()

bobstock

Proč jsem měl pocit, že na tohle potřebuju mít v sobě nejmíň pět nepovolenejch látek pod kůží a nebo méně než 80 IQ bodů?? Hoďte na Sandlera paruku, džíny s červeným hadrem na prdeli, připíchněte k němu ještě vyhaslou hvězdu vanilkovýho rapera a může zahrát set sakra hustýho týpka z osmdesátek. Já myslel, že gerontofílii jsem si užil naposled u Klampovic dvojiky a ono prd. Tak idiotskej humor může fakt vymyslet jen Adam a David Caspe. Samozřejmě nechybí chcaní do ksichtu, milion použitejch kurev, prdelí a ženskej genitálií, střelba z brokovnice do návštěvníků bistra, a aby toho nebylo málo, tak jeden incest. Já nevim jestli bych tohle všechno měl zkusit, abych věděl jaká to je prča a ještě se tomu dokázal na plnou hubu smát v kině nebo doma s rodinou u televize... :/ 20% ()

Stanley619

Co se to s tebou kur*a stalo, Adame? Kdysi jsem se u tvých filmů dost dobře bavil, protože měli alespoň nějakou úroveň, ale pak najednou přišla ta sračka jménem Jack a Jill a místo toho, abych se bavil jsem se nudil, až mi kolikrát bylo i trapně. Musím uznat, že tenhle film je o něco lepší, ale stejně se na to skoro nedalo dívat. Takzvaně vtipným situacím ve filmu bych se zasmál, leda kdyby mi bylo 12 let, protože u nich skoro pořád mluví sprostě, ale 12 mi už bohudík není, takže smůla. A může mi někdo vysvětlit, za co se utratilo těch 70 milionů z rozpočtu? To jim snad dělala účetnictví naše slavná Česká vláda, nebo co? 114 mučivých minut s totálně debilním českým dabingem, ten už tak špatnému filmu zatloukl poslední hřebíček do rakve... Sandlere, ať už bereš cokoliv, měl bys toho asi co nejdřív nechat, fakt to tvojí práci vůbec neprospívá. 30% ()

Illy

Otřesný dabing mě po deseti minutách přinutil pustit znovu v původním znění. Film sa dá, žádný zázrak to není. Kde jsou časy Velkého táty.... ()

kristynca

Sranda končí přesně za 8 minut a 55 vteřin, pak se totiž na plátně objeví Adam Sandler... Pokud by ho vystříhali, tak by zbyl docela vtipný úvod, ledově chladný Vanilla Ice a Eva Amurri, která se po 30ti letech ve vězení změní v nádhernou Susan Sarandon, a to máme bratru za jednu hvězdu. ()