Emil69

Prvoplánový humor ,mluva přístavních dělníků ....prostě totálně ujetá kravina u které je potřeba vypnout mozek a nechat se bavit .Nebudu moralizovat a hodnotit na co Sandler má či nemá . Já jsem se vypnul a bavil a byla to drsná nálož 4 x * ()

fifty30

no niektore komentare o nude nechapem nakolko som sa natom nasmial, na komediach je jednoduchost najlepsia. pravda kto ma rad velmi inteligentny humor tak tu si nepride na svoje , ale ako komedia je to fajn, po dlhej dobe jedina na kotrej sa da zasmiat. ()

djpilgrim

Já jsem si tenhle film fakt užil, bylo to zase něco jiného, ale přesto jsem se smál celkem často. Sandler si svoje role očividně užívá, nikdy nezklame. ()

StandikK

Už dlouho jsem se takhle nenasmal. Sranda byla, že jsem se na tento film díval v nemocnici s kolegou, který byl zrovna po operaci slepého střeva. Ten si to moc neužil :-) ()

sovel

Supr, supr, supr! po dlouhé době dobrá Sandlerovka. Dobře jsem se pobavil, film má 2 hodky a ani chvilku jsem se nenudil. Nechápu zdejší puritány co dobrej film takhle stáhnou....ale každý ví, že zdejší hodnocení je třeba brát s rezervou. ()

papez12

Ani neurazilo, ani neoslnilo, ani neohúrilo, ani nesklamalo, ani nenudilo. Zhrnuté , podčiarknuté priemer 3* , Sandler je vtipálek a bavia ho komédie. Niektoré sú lepšie, iné slabšie. Proste pohodovka ()

ostraviator

Manželka mi při sledování tohoto filmu sdělila, že jsem asi stejný úchyl jako ten Sandler, když se těm jeho absurdním, sprostým, nechutným a perverzním hovadinám vůbec můžu smát! Ale o to tu jde, pouze brutální sranda v mnoha extrémních podobách. Kdo hledá ve filmu nějaké hluboké poselství, je tady fakt špatně a chápu tímto nízké hodnocení, ale pro milovníky drsného humoru je to fakt událost roku. Adame, absolutně genitální film. ()

misiacik

Sandler boduje, po trápnom a naozaj nevydarenom Jakovy a JILL je toto naozaj príjemné spestrenie dňa pre TV. NO kto sa s tým nestotožňuje, kto nechcel za mlady.... Každý mal dáku platonickú, tajnú.... mrdnu. ()

Aresko123 odpad!

Uplne tupa komedia pre koho? fakt neviem.... Okrem debilneho fekalneho humoru tam uz nic nezostalo..... A hlboky upad Adama Sandlera. HNUS ()

PouPou 5

Naprosto nechápu zdejší hodnocení. Ano, ve filmu je vulgární slovník a ne málo, ale tomu filmu to sluší. Já jsem se u něj naprosto bavil. Ta komedie má duši, humor a hlavně skvělé obsazení. Adam Sandler mě naprosto nadchnul. Po dost jeho průměrných filmech, zase opět v tom nejlepším výkonu ukázal, že je komik, jak se patří. To byla, ale jízda. :D U mě má hodnocení 5 hvězdiček, jinak 98% :) ()

Martineq15

Bláznivá komedie tak bych to nazval, to je ten správný výraz pro tento film. Když se dokážeme povznést na absurditu děje, kdy chlípná učitelka prožije románek ze svým 13náctiletým žákem, a z tohoto románku vzejde dítě, o které se následně stará otec ( Adam Sandler ), tak si užijem hromadu vtipů, bláznivejch scén, někdy přímo úchylnejch. Přesto něčím zvláštním mi Sandler do toho zapadl, až na jeho děsný účes, mi tenhle film celkem padl do oka. Tento film si rozdělí diváky na dvě skupiny, ty kteří ho budou hodnotit jednou hvězdou a na ty kteří ho budou hodnit 4*, já patřím mezi ty druhé, kterým film padl do oka. ()

Necrophobic

Čekal jsem to daleko ,daleko horší trapný a nevkusný,ale dočkal jsem se sprosté vcelku pohodové komedie .Ujeté to je ,ale v mých mezích vnímání vkusu.Není to tak trapné brutálně ujeté jako třeba kadeřník Zohan. V podstatě té největší trapnosti jsem se dočkal ,když řvali na garden párty cojééé? Jinak je to překvapivě sprostě zábavné a tak to mám rád .:-) ()

BlackJoker

Tento film je prostě naprostá trapárna, téměř bez děje, ale musím uznat že sem se skvěle bavil, Sendler mě nesklamal udělal z tohodle filmu krutou zábavu, samozdřejmě inteligentní humor zde nenajdete ale i tak tento film mohu doporučit ke shlédnutí ()

Jakeify

Konečně jsme poznalu tátu Stiflera, aneb po dlouhé době pořádná komedie, kde člověk nemusí nad ničím přemejšlet a jenom se smát. U mě co se komedie týče 90%. ()

Neferttiti

Sice už dávno nejsem náctiletá puberťačka...je mi přes 30 :-)),ale musím říct,že se mi tohle dost líbilo.Typickej Sandlerovskej film,trochu místy fekální humor.Ale mě to fakt pobavilo :-)) ()