Hadrian

Sandler mě fakt baví...tenhle film je sice plný klišoidních kravin, ale tak nějak je pojal svým vlastním a dost slušným způsobem...já se dost bavil ;) ()

Pythonator

Tomu říkám jízda. Sandler na plné kule. Byla to prdel, tak si odpusťte ty negativní komentáře. Dostalo to přece nějaké ty Zlaté Maliny, tak proč si do toho ještě nekopnout? Kdy už konečně lidi pochopí, že Zlatá Malina je vlastně někdy hodnotnější cena než Oscar? Nevím, kteří zmrdi to přesně udělují, ale mezi malinovými filmy je docela dost skvělých skvostů a toto je jeden z nich. Ošukání babičky nemělo chybu, stejně jako ošukání a poblití figuríny. Ze scén v masážním salónu jsem uchcával smíchy. Zklamalo mě jen obsazení nějakého blbého rapera, protože jsem zvyklý, že v Sandlerových filmech bývá prosazována odjakživa rocková hudba. Ta tu sice byla pořád, ale kazit to nějakým rapem??? No fuj. Máte pravdu. Byl to hloupý a nevtipný film. ()

PrincBastard

Ti co viděli tento film a dali mu pod 4 hvězdičky, by se měli zamyslet na životem. Jestli nebude lepší raději skočit z mostu. Suchý jednoduchý humor založený na sexistickém základu a složený z cihel sprostých slov,kterých je "tak akorát" (originální dabing).Sandler se dokonale stotožnil se svou rolí a celebrity z 90. let tomu dodali to pravé americké charisma. Vrcholná zápletka mě tak dostala, že jsem si to musel pustit ještě jednou."COOO JÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!" ()

leonskennedy

Sandler ukázal že mu více sedí komedie tohoto typu než romantické.Super akce a hlášky od začátku do konce k tomu kněz bijec James Caan ,sexy učitelka Susan Sarandon a k tomu Vanilla Ice!Dobré i vedlejší postavy jako bratr nevěsty voják.Scéna s ochutnáváním semenem ze svatebních šatů byla super. ()

Camel91

Víc nechutné než vtipné... Nijak mě to nebavilo, neviděl jsem všechny ale tohle považuji za jeden z nejhorších Adamův počinů... rok 2012 se mu vážně nepovedl... ()

draxxi

Ja ty hodnoceni fakt nechapu... Ze je to sprosty? No a co? Neni to rodinna komedie. Ze Vanilac neni herec? No a co? Jde preci o ten for... Ma jit preci jen o srandu a zabavu.. A ja se bavil... a dobre. 18/10/2021 72% ()

KuceraJohny

Poslední dobou projíždím mnou zatím neobjevené Sandlerovky. Po několika strašných zážitcích přemýšlím, jestli jsou to jenom nepovedené pokusy o to být vtipný, říkejme tomu Sandlerovo špatné období a nebo naopak je tohle přesně jeho humor a všechny ty ostatní dobré snímky jsou spíše vyjímkou. Opravdu mi to teď nedá spát. Sandler tu opět hraje naprostého hňupa co divně mluví a vtipnej prostě není. Andy Samberg obstál asi stejně jako Sandler a vlastně žádný herec nebo herečka tu nebudí větší vášně. Jediný kdo mě zaujal byl Milo Ventimiglia, protože pokaždé, když ho někde vidím tak celý film přemýšlím odkud ho znám. (Pro ty co to máte stejně, je to dospělá verze Rockyho syna). Scénář je dementní, ale to asi ani nemusím psát. Takže to máme hrozné herce, hroznej scénář, špatnej příběh, ale i tak to dosáhlo na dvě hvězdičky. Asi tam někde bylo kousek něčeho co mě tolik nesralo. ()

Pignon

Jak bych někdy třeba ofrňoval nosánek, tak teď mi to sedlo jako míček na pálku. Jedno americké klišé vedle druhého a totálně donaha a vytěžit z toho maximálně trapného ale překvapivě fungujícího humoru. Vyčištěné plíce jako už dlouho ne! ()

knoxvile

Tenhle film je jeden z mých guilty pleasure. Máloco mě dokáže rozesmát, ale tahle Sandlerovka to dokáže pokaždé. Celé je to tak debilní až je to geniální. Na konci filmu můžeme vidět Dr. Shakalu + Danteho z Krále videoher. Tyhle postavy bych rád viděl v nějaké další Adamově komedii. ()

Foltin

Můj otec je šílenec jenže to já asi taky když jsem toto mohl shlédnout celý a nevypl to po 20minutách. Celkem ztráta času i když se mi líbila Vanilková zmrzlina a tak nějak druhá půlka filmu už se snést dala. Chtěl bych bejt frajer a dát 2 hvězdičky.. pardón nejde to.. ()