Organický chemik z Los Angeles Andrew Brewster (Seth Rogen) vrazil své životní úspory do vývoje a nyní uvádí na trh ekologický, účinný a pro životní prostředí bezpečný domácí čisticí produkt. Přes tyto atributy má problémy s jeho prodejem distributorům a maloobchodníkům. Naplánoval si obchodní cestu přes celou zemi s cílem vytvořit prodejní místa pro různé společnosti, počínaje New Yorkem a končíc Las Vegas. Během svého pobytu v New Yorku se Andy chce zastavit  v New Jersey u své matky Joyce (Barbra Streisand), se kterou se moc často nevídají. Nechce jí říkat o svých prodejních neúspěších, protože ví, že se to neobejde  bez připomínek. Joyce zaměří pozornost na to, že Andy nemá přítelkyni a že jeho život postrádá romantiku. Joyce ovdověla, když mu  bylo osm a nikdy se už nevdala, ani nikoho neměla. To zase trápí Andyho. Rozhodne se nakonec matku vzít na cestu s sebou. Osm dní, tři tisíce mil a jedna matka - to udělá s  výletem divy. Čím dál jedou, tím víc se sbližují... (JOJ Cinema)

Pythonator

Standardní Seth Rogen a tradičně protivná Mecha-Streisandka. Docela nevtipná podívaná o vztahu matky a syna, což je už samo o sobě téma docela nezáživné. ()

StanleyVanH

Takže, jako komedie mi to teda moc nepřišlo, spíš jako lehce dobrodružné road movie, které já můžu, takže jsem se bavil, Rogen tu vyjímečně hrál toho rozumnějšího, což mě mile překvapilo, takže good. ()

JAzzeURo

No nevím, osobne mi to moc vtipne nepřišlo a herecký výkon Setta Rogena byl ještě horší, než je u něj běžné. Podle mne by měl zůstat u psaní scénářů a hraní přenechat jiným. ()

Jankoo

Už jen proto, že to má být komedie a přišlo mi to spíš jako nic moc drama dávám 1 hvězdu. Když se jdu koukat na komedii tak to je s tim očekáváním, že se aspoň zasměju ale kdybych řekl, že jsem se u toho zasmál 2x tak bych možná i přeháněl. ()

Anubiska

Bylo by to na dvě hvězdy,ale za neustále přežvykující Barbru musím dát tři. Naprosto zbytečný film,který mi nic nedal. ()

j27

Chtěl jsem se tu rozepisovat, ale shrnu to takhle: velice příjemný a zábavný film. Rogen se Streisandkou jsou perfektní a doporučuji každému obětovat těch 95 minut života. Záleží asi na náladě, ale zdejší hodnocení je pro mě záhadou. ()

peproch

Lehká, konverzační road movie s několika obvyklými pololechtivými scénami a záplatkami i zápletkami, avšak pro podvečerní sledování s rodinkou, pokud nechcete sledovat mentálně náročný fantasy nebo animáč - ideální. Navíc lze pozorovat a cvičit, jak s mamkou mluvit a jak ne, kdy jí urážíte a kdy povzbuzujete a že i když nejste ani jeden ideální, tak se můžete milovat bez pruzení a zpruzelosti. ()