Reklama

Reklama

VOD (1)

Organický chemik z Los Angeles Andrew Brewster (Seth Rogen) vrazil své životní úspory do vývoje a nyní uvádí na trh ekologický, účinný a pro životní prostředí bezpečný domácí čisticí produkt. Přes tyto atributy má problémy s jeho prodejem distributorům a maloobchodníkům. Naplánoval si obchodní cestu přes celou zemi s cílem vytvořit prodejní místa pro různé společnosti, počínaje New Yorkem a končíc Las Vegas. Během svého pobytu v New Yorku se Andy chce zastavit  v New Jersey u své matky Joyce (Barbra Streisand), se kterou se moc často nevídají. Nechce jí říkat o svých prodejních neúspěších, protože ví, že se to neobejde  bez připomínek. Joyce zaměří pozornost na to, že Andy nemá přítelkyni a že jeho život postrádá romantiku. Joyce ovdověla, když mu  bylo osm a nikdy se už nevdala, ani nikoho neměla. To zase trápí Andyho. Rozhodne se nakonec matku vzít na cestu s sebou. Osm dní, tři tisíce mil a jedna matka - to udělá s  výletem divy. Čím dál jedou, tím víc se sbližují... (JOJ Cinema)

(více)

Videa (20)

Trailer

Recenze (116)

LiborGondek 

všechny recenze uživatele

Není to úplně špatné, dokonce v závěru film dostane jakýsi náboj a přenese na vás i celkem pozitivní náladu. Otázka je, jestli vám ji nejdřív na začátku, a poté i v průběhu, nezkazil... Každopádně bych Výlet s mámou nehodnotil jako dobrou komedii. Seth Rogen i Barbra Streisand mají na svém hereckém seznamu o hodně víc lepších a zajímavějších filmů. Tohle bylo slabší, ale zase na druhou stranu ještě ne úplná katastrofa. ()

togaf 

všechny recenze uživatele

Kristepane, to bylo otravné a trapné. Matka byla na profackování a/nebo na pozvracení. Fakt příšerný. Pocitově ten film trval asi tři hodiny a trapností jsem lezla pod stůl. Vidět ten film v klidu domova....no tak bych ho nedokoukala, takhle mi zdvořilost nedovolila vypnout na návštěvě TV. Ale o svých hostitelých jsem si teda pořádně zničila iluze. ()

Reklama

departed 

všechny recenze uživatele

Abych se přiznal, tak jsem na to koukl jen kvůli Yvonne. K mému zklamání se tam však objeví jen tak na tři minuty (za to palec dolu). Ovšem k mému překvapení se z filmu nakonec vyklubal docela zajímavej počin. Humor není ulítlej, ani fekální (Streisandka si neusírá na veřejnosti a Rogen se kvůli tomu necítí trapně apod.), chemie mezi hlavní dvojkou funguje, je to uvěřitelný a v některých pasážích dokonce i jak ze života, i přesto, že je to celý natočený spíš v odlehčenější atmosféře. ()

Deleatur 

všechny recenze uživatele

Příjemná, lehce komediální road movie. I díky tomu, že jak Streisandová, tak Rogen se ukáznili. Zároveň ale ne natolik, aby dramatické scény nepůsobily rušivě. Zvláště když je Barbra hrála stejně jako v jiných filmech s filmovými partnery... tady to byl její filmový syn. Navíc párkrát neodolala vyskočit z maminkovského kostýmu. Ale pro mě je vždycky radost se na ni dívat. // 64% ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Vůbec ne špatná oddychová komedie, která je na "rogenovku" překvapivě poměrně slušná a tedy nepřekvapí fakt, že to není žádná velká jízda napěchovaná fóry, ale spíše je to taková poklidná road-movie. Nejedná se o nic objevného, ale člověk si z toho odnese dobrou náladu - a to nejen díky miniroli Yvonne Strahovski. ()

Galerie (37)

Zajímavosti (8)

  • Vo filme Joyce (Barbra Streisand) povie, že Andyho (Seth Rogen) porodila, keď jej bolo 20. V skutočnosti je Barbara Streisand o 40 rokov staršia než Seth Rogen. (misterz)
  • Součástí soundtracku je píseň od česko-angolského zpěváka Bena Cristovaa "I Need A Dollar". (tomajana)

Reklama

Reklama