Reklama

Reklama

Organický chemik z Los Angeles Andrew Brewster (Seth Rogen) vrazil své životní úspory do vývoje a nyní uvádí na trh ekologický, účinný a pro životní prostředí bezpečný domácí čisticí produkt. Přes tyto atributy má problémy s jeho prodejem distributorům a maloobchodníkům. Naplánoval si obchodní cestu přes celou zemi s cílem vytvořit prodejní místa pro různé společnosti, počínaje New Yorkem a končíc Las Vegas. Během svého pobytu v New Yorku se Andy chce zastavit  v New Jersey u své matky Joyce (Barbra Streisand), se kterou se moc často nevídají. Nechce jí říkat o svých prodejních neúspěších, protože ví, že se to neobejde  bez připomínek. Joyce zaměří pozornost na to, že Andy nemá přítelkyni a že jeho život postrádá romantiku. Joyce ovdověla, když mu  bylo osm a nikdy se už nevdala, ani nikoho neměla. To zase trápí Andyho. Rozhodne se nakonec matku vzít na cestu s sebou. Osm dní, tři tisíce mil a jedna matka - to udělá s  výletem divy. Čím dál jedou, tím víc se sbližují... (JOJ Cinema)

(více)

Videa (20)

Trailer

Recenze (116)

Dixieboy 

všechny recenze uživatele

No... občas jsem měl chuť na Barbru křičet "už zmlkniiiiii", ale ve výsledku byla děsně roztomilá :) Nevím, čím to, ale tak nějak mě napadlo, jestli bych přežil takový výlet se svojí mámou a myslím, že nejen přežil, ale ještě by byla i prdel:) Každopádně... tohle není nikterak náročné, ale příjemně se na to kouká a tu a tam se i člověk zasměje :) ()

LiborGondek 

všechny recenze uživatele

Není to úplně špatné, dokonce v závěru film dostane jakýsi náboj a přenese na vás i celkem pozitivní náladu. Otázka je, jestli vám ji nejdřív na začátku, a poté i v průběhu, nezkazil... Každopádně bych Výlet s mámou nehodnotil jako dobrou komedii. Seth Rogen i Barbra Streisand mají na svém hereckém seznamu o hodně víc lepších a zajímavějších filmů. Tohle bylo slabší, ale zase na druhou stranu ještě ne úplná katastrofa. ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Seth Rogen a Barbra Streisand je dvojice, kterou bych si ve filmu nejspíš nikdy nespojil, ani by mě nenapadla. Přesto jsou ve snímku "Výlet s mámou" synem a matkou. No, a to je vlastně hlavní pointa celého filmu, z toho vychází veškerý humor. Nebo by vycházet měl. Na druhou stranu, Seth Rogen se nesnaží až moc tlačit na pilu a film má docela vkus. Na americkou komedii je to dost. Zajímavý road trip, který nám ukazuje, že i po sedmdesátce je Barbra dobrá herečka a má co nabídnout. Komedie jako celek ale nijak zásadně nevyniká. ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Není to tragédie, herci si přiměřeně sedli a důvod, proč se starostlivá matka vydala na cestu s dospělým synátorem, byl vymyšlen dobře (a hezky dotažen ve finále). Samozřejmě se jednalo o plytkou předvídatelnou limonádu s improvizovaným humorem (hovory v autě) na hraně nudy a trapnosti, aspoň že "usmíření" netrvalo přehnaně dlouho. Čistý 49% průměr. ()

jayman 

všechny recenze uživatele

Veľa som nečakal, takže som bol spokojný. Priemerná feelgoodovka s neokukaným námetom, okukaným vývojom a veľmi, veľmi príjemnou Barbarou S. (nech si hovorí kto chce, čo chce). Vidieť snahu Setha R. vymaniť sa zo svojej jedinej hereckej polohy bolo tiež celkom príjemné. Na sobotné poobedie k upratovaniu dokonalé. ()

Galerie (37)

Zajímavosti (8)

  • Součástí soundtracku je píseň od česko-angolského zpěváka Bena Cristovaa "I Need A Dollar". (tomajana)
  • Marketingové oddělení společnosti Paramount si bylo tak jisté, že Barbra Streisand obdrží za svůj výkon nominací na Zlat ý glóbus, že natočili krátkou zprávu s gratulací a uveřejnili ji na internetu krátce před tím, než byly nominace vyhlášeny. Poté, co se nominace vyhlásily a Barbra nominaci neobdržela, video bylo staženo. (..Lucas..)

Reklama

Reklama