Barb Wire, majitelka baru, jezdí na motorce, obratně zachází se zbraněmi a nečeká ji nic menšího, než je záchrana Ameriky. Film se odohráva během druhé americké občanské války. Ta způsobila v zemi anarchii a moc je v rukách zločinců. Ztratila všechny iluze, i člověka, ktorého milovala. Nyní se jako majitelka najznámejšího baru v městě potkává s vysoce postavenými ludmi, chce sa naplno věnovat své práci a zůstat mimo chaosu. Osud ale rozhodne jinak a ona se znovu zaplete do války gangů... (oficiální text distributora)

kaylin

Dostal jsem přesně to, co jsem chtěl. Pamelu Anderson. Padla na mě jednoduše taková nostalgie z dětství, kdy jsem byl do Pamely zamilovaný. Ne úplně v boratovském stylu, ale holt puberta udělala svoje. A tak jsem si tenhle film užil, i proto, že je jeho průběh hodně béčkový. Ten striptýz na začátku je parádní. Škoda, že j už na začátku. ()

FanynkaFilmu

:D vzpomínám si,jak jsem v dětství byla u svého kamaráda,tehdy nám bylo 11 let a on vytasil zaprášenou VHesku s tím,že je to super film,tehdy sem si to myslela taky, dobře si i dnes vzpomínám o co tam vlastně jde, protože jako dítě jsem měla zakázané veškeré filmy kromě pohádek a snímků jako Bethoven... Dnes zpětně hodnotím jako propadák,ale díky vzpomínce na kamaráda a naše filmové dobrodružství dám alespoˇn 1* . ()

JARDAHONDA

Na motivy moderního komiksu vznikl akční film o přitažlivé ženě, která si nepřeje, aby ji muži zahrńovali lichotkami. Kromě odvahy a pronikavého sex - appealu jsou její ústřední zbraní zbraně :) Akční béčko, které je lehce přitažené za vlasy a svou nápaditostí akční hrdinky opravdu vyniká ve všech směrech :) * ()

mrclTV odpad!

Áno, je to fakt kolosálna blbosť (zasadenie, zápletka, celkovo dej vôbec nemá logiku, Pamela absolútne nevie hrať - "šokujúce" to zistenie a celé je to jednoducho hlúpe). Ale vlastne vďaka bohu za odviazané 80-te a 90-te roky, v dnešnej hyper korektnej dobe by niečo podobné nevzniklo ani ako paródia. PS: Ako bonus - návrh na súťaž v pití, vždy keď rozoznáte v zábere dablérku/kaskadérku tak si dajte pohárik, len pozor na otravu krvi. ()

Slickcz

TL;DR: Český dabing vrací úder. Tohle opravdu nemá cenu vidět v originále !! Kůzlátka na houpačce a futuristický pseudo-náckové. "Bylo to v půlce druhý občanský války. Svět se změnil v peklo. Rok 2017, nejhorší rok mýho života. Jen jedno město bylo svobodný .. přístav Steel Harbor. “Komu to říkáš, Johnny? Ále, jednomu KUŘETI …” "Očekáváme zítra VÝZNAČNOU návštěvu. Kongresovou delegaci z Washingtonu, včetne správního rady, plukovníka VIKTORA PREISSE" "FUŠÉRE, bylo nutné mít je k výslechu živé" aneb Silikonová ne-herečka Pamela v latexových mini-oblečcích chrlí olovo a jednu drsnáckou hlášku za druhou, ve vyziuálně vyladěné post apokaliptické komedii, precizne namířené na svou cílovou skupinu. Český dabing: 4/5 ! Originální znění: 2/5 ()

• Film se natáčel v Long Beach v Kalifornii a v Pascagoule v Mississippi. (rafix)