• FanynkaFilmu

:D vzpomínám si,jak jsem v dětství byla u svého kamaráda,tehdy nám bylo 11 let a on vytasil zaprášenou VHesku s tím,že je to super film,tehdy sem si to myslela taky, dobře si i dnes vzpomínám o co tam vlastně jde, protože jako dítě jsem měla zakázané veškeré filmy kromě pohádek a snímků jako Bethoven... Dnes zpětně hodnotím jako propadák,ale díky vzpomínce na kamaráda a naše filmové dobrodružství dám alespoˇn 1* .(20.8.2012)

• gudaulin

Kdokoliv z diváků, který si stěžuje na úroveň Soudce Dredda, by měl předtím shlédnout tento skvost komiksové adaptace. Je docela dobře možné, že by se pak Soudce Dredd vyšvihl do nebetyčných výšin. Je to typicky béčková produkce, která využívá silikonem nadupaného hrudníku Pamely Anderson jako největšího lákadla pro diváky. Děj je naprosto tuctový, neobsahuje žádné nečekané zvraty a zpracování je podprůměrné. Efektních scén se jaksi nedostává a rozpočet byl evidentně omezený. Na tuhle komiksovou adaptaci je nejlepší co nejrychleji zapomenout. Přehrávající Pamela si víc než 15 % celkového dojmu nezaslouží.(18.1.2008)

• JohnSmith

Nebyl jsem si jistej,jestli dát jednu nebo odpad,ale ruku na srdce,jsou i horší filmy.A co mi vadilo?Tak hlavně Pamela,pak zmatená režie nebo spíš odfláknutá režie,snaha o "cool" atmosféru,která taky zrovna nevyšla a úplně děsný akční scény,kterých je málo.Teď si nejsem jistej,jestli je to dobře nebo ne. A herci?No,tak to byla blbá otázka.(14.10.2008)

• dobytek

Pamela Anderson se ukazuje (ne)oblečená v různejch korzetech a koženejch sexy oblečkách, u toho rozdává rány, střílí z brokovnice a občas řekne nějakou "cool" hlášku. Jinak je to úplná blbost, ale v pubertě mi ke spokojenosti stačilo, že je tam tahle záchranářka z Pohřební hlídky a hejbe se. Teď už film pro mě nemá takový kouzlo (Přecejenom v dnešní době má člověk díky netu větší výběr, než tenkrát :-), takže dávám ze sentimentu 2 hvězdičky za Pamelu. Ale umístění mezi 200 nejhoršíma si tohle dílko nezaslouží, protože tohle se dá aspoň sledovat bez nějakejch trvalejch následků, což se ovšem třeba o trilogii Slunce, seno, tlustoprdi říct nedá.(23.11.2006)

Nějak nechápu, proč to je 178. nejhorší film (k 20. 12. 2011). Po profesní stránce (kamera, střih) toho moc k sepsutí není. Některé hrátky s kamerou a kompozicí záběru mě docela bavily. Příběh je poněkud nejasný a nepříliš konzistentní, ale je to podle komiksu. Závěrečný boj na jeřábu vypadá docela slušně. Problém byl s Pamelou, když zrovna nepředváděla křivky (či něco víc), docela nudila a detaily na její snaživý obličej mi za chvíli lezly na nervy. Botoxem toho prostě moc nezahraje ani talentovanější herečka. Ostatek je spíše do počtu, ale neuráží. Lokace jsou fajn a já jsem se docela bavil.(20.12.2011)

• - Film se natáčel v Long Beach v Kalifornii a v Pascagoule v Mississippi. (rafix)