Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Barb Wire, majitelka baru, jezdí na motorce, obratně zachází se zbraněmi a nečeká ji nic menšího, než je záchrana Ameriky. Film se odohráva během druhé americké občanské války. Ta způsobila v zemi anarchii a moc je v rukách zločinců. Ztratila všechny iluze, i člověka, ktorého milovala. Nyní se jako majitelka najznámejšího baru v městě potkává s vysoce postavenými ludmi, chce sa naplno věnovat své práci a zůstat mimo chaosu. Osud ale rozhodne jinak a ona se znovu zaplete do války gangů... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (104)

Slickcz 

všechny recenze uživatele

TL;DR: Český dabing vrací úder. Tohle opravdu nemá cenu vidět v originále !! Kůzlátka na houpačce a futuristický pseudo-náckové. "Bylo to v půlce druhý občanský války. Svět se změnil v peklo. Rok 2017, nejhorší rok mýho života. Jen jedno město bylo svobodný .. přístav Steel Harbor. “Komu to říkáš, Johnny? Ále, jednomu KUŘETI …” "Očekáváme zítra VÝZNAČNOU návštěvu. Kongresovou delegaci z Washingtonu, včetne správního rady, plukovníka VIKTORA PREISSE" "FUŠÉRE, bylo nutné mít je k výslechu živé" aneb Silikonová ne-herečka Pamela v latexových mini-oblečcích chrlí olovo a jednu drsnáckou hlášku za druhou, ve vyziuálně vyladěné post apokaliptické komedii, precizne namířené na svou cílovou skupinu. Český dabing: 4/5 ! Originální znění: 2/5 ()

HAL 

všechny recenze uživatele

Pohodové akční sci-fi béčko, cpát tomu odpady jen proto že hlavní roli hrají kozy Pamely Anderson je nesmysl. Jistě že je to blbé jak troky a spletlo si to dobu zhruba o deset let (tohle jsou čisté osmdesátky... akorát ta Pam by tenkrát byla ještě teenka), ale takových filmů jsou tuny a mnoho z nich dokáže bez problémů bavit. Nehledě na to že prostředí Barb Wire mi svou anarchistickou zdevastovaností silně připomínalo Mad Max II, a to už je přece jen hodně vysoká liga. 6/10 ()

Reklama

gudaulin 

všechny recenze uživatele

Kdokoliv z diváků, který si stěžuje na úroveň Soudce Dredda, by měl předtím shlédnout tento skvost komiksové adaptace. Je docela dobře možné, že by se pak Soudce Dredd vyšvihl do nebetyčných výšin. Je to typicky béčková produkce, která využívá silikonem nadupaného hrudníku Pamely Anderson jako největšího lákadla pro diváky. Děj je naprosto tuctový, neobsahuje žádné nečekané zvraty a zpracování je podprůměrné. Efektních scén se jaksi nedostává a rozpočet byl evidentně omezený. Na tuhle komiksovou adaptaci je nejlepší co nejrychleji zapomenout. Přehrávající Pamela si víc než 15 % celkového dojmu nezaslouží. ()

JARDAHONDA 

všechny recenze uživatele

Na motivy moderního komiksu vznikl akční film o přitažlivé ženě, která si nepřeje, aby ji muži zahrńovali lichotkami. Kromě odvahy a pronikavého sex - appealu jsou její ústřední zbraní zbraně :) Akční béčko, které je lehce přitažené za vlasy a svou nápaditostí akční hrdinky opravdu vyniká ve všech směrech :) * ()

castor 

všechny recenze uživatele

Amerika léta páně 2017 rozhodně neplatí za zemi svobody, protože ji (znovu) rozdělila druhá občanská válka. V posledním neutrálním městě žije i cynická majitelka baru, která při svých nočních výpravách provětrává své tělesné přednosti a vysílá kulky pronikající lidskými těly protivníků. Místy dynamický rytmus sráží nezvládnutá režie, prkenně napsané postavy a příšerné dialogy, výsledek je doslova předurčený k pozornosti Zlatých malin. Přesto pár momentů (nevím, kdo za nimi stojí) se povedlo a samozřejmě především pánové nějakou tu půlhvězdu přidají. ()

Galerie (33)

Zajímavosti (2)

  • Film se natáčel v Long Beach v Kalifornii a v Pascagoule v Mississippi. (rafix)

Reklama

Reklama