Barb Wire, majitelka baru, jezdí na motorce, obratně zachází se zbraněmi a nečeká ji nic menšího, než je záchrana Ameriky. Film se odohráva během druhé americké občanské války. Ta způsobila v zemi anarchii a moc je v rukách zločinců. Ztratila všechny iluze, i člověka, ktorého milovala. Nyní se jako majitelka najznámejšího baru v městě potkává s vysoce postavenými ludmi, chce sa naplno věnovat své práci a zůstat mimo chaosu. Osud ale rozhodne jinak a ona se znovu zaplete do války gangů... (oficiální text distributora)

m62

Znie to šialene. Postapokalyptický sci-fi remake Casablancy s Pamelou Anderson v úlohe Humpreyho Bogarta. Na prekvapenie je to celkom pozerateľné, Žiadny skvost, ale o nič horšie ako spústa ďalších béčok. Ja som sa celkom dobre bavil. ()

Slickcz

TL;DR: Český dabing vrací úder. Tohle opravdu nemá cenu vidět v originále !! Kůzlátka na houpačce a futuristický pseudo-náckové. "Bylo to v půlce druhý občanský války. Svět se změnil v peklo. Rok 2017, nejhorší rok mýho života. Jen jedno město bylo svobodný .. přístav Steel Harbor. “Komu to říkáš, Johnny? Ále, jednomu KUŘETI …” "Očekáváme zítra VÝZNAČNOU návštěvu. Kongresovou delegaci z Washingtonu, včetne správního rady, plukovníka VIKTORA PREISSE" "FUŠÉRE, bylo nutné mít je k výslechu živé" aneb Silikonová ne-herečka Pamela v latexových mini-oblečcích chrlí olovo a jednu drsnáckou hlášku za druhou, ve vyziuálně vyladěné post apokaliptické komedii, precizne namířené na svou cílovou skupinu. Český dabing: 4/5 ! Originální znění: 2/5 ()

Kourbezohne

Vždycky jsem chtěl vidět nejslavnější erotickou bombu v nějakém celovečeráku. A zde se to podařilo. Sranda, je že ač film je z 90. let tak hned první slova filmu jsou r.2017 a shodou okolností já tento film viděl poprvé v r. 2017. Hlavní hrdinka co není na prodej a dělá jen kšefty bez ohledu na tu či onu stranu je to pravé co jsem očekával. Ta akčnost, kdy si nemusíte lámat hlavu o co vlastně v tom filmu jde. Pamela útočí, střílí z kulometu, má nějaké hlášky a docela ostrý jazyk. To se musí vidět. Jen těch scén (obzvlášt v polovině filmu) s Pamelou mohlo být více. Já ten film viděl na originálním DVD, kde ho prohlížel nějaký mladík, pak si to rozmyslel a já jsem ten film koupil a vyfouknul mu ho, nevadí mají tam ještě jedno DVD. Dobrý konec, jak ten tlusťoch je v tom buldozeru a Pamela s ním vyjednává o těch čočkách za peníze, skvěle nasvíceno. Jo abych nezapomněl v nějaké 37.minutě nebo tak se v jedné scéně objeví zcela nahá Pamela Anderson. Když už někdo je fajn, že zrovna ona, sluší ji to. ()

Nellaron

Budem úprimný. V roku 1996 som ako správne nabudený 16-ročný teenager nemohol na Barb Wire v kine chýbať. Blond vlasy, veľké prsia a dokonalá postava zohrali svoju úlohu. V časoch, keď o Instagrame nebolo ani chýru, bola Pamela snom nie jedného teenagera. Dve hviezdy za jej významný prínos do pubertálnej fantázie. O čom bol samotný film, netuším. ()