poster

Jak vycvičit draka 2

 • USA

  How to Train Your Dragon 2

 • slovenský

  Ako vycvičiť draka 2

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ***

  Kdepááák. 84% na mě působí jako hodně kvalitní vtip. Už jednička nebyla kdovíjak originální, ale budiž, solidně natočená byla. Dvojka není ani solidně natočená a o příběhu se nemá vlastně ani moc cenu zmiňovat. Ta Alfa to bylo z Na hraně zítřka? A abych si ještě rýpnul, ale Del Torro měl lepší příšerky, takže příště pane DeBlois prosím lépe kopírovat. 55% PS: Co je nejhorší, tak tahle série vydělává, takže Trojky je třeba se hodně reálně obávat :((7.11.2014)

 • misterz
  *****

  Tak to bola vizuálna paráda. Nečakal som, že ma ešte môže niečo v tejto oblasti prekvapiť. Aj dejová linka sa mi zdala oproti jednotke trochu viac prepracovaná, s viac napínavými prvkami, chytľavejším príbehom, väčším emotívnym nábojom a príjemnou hudobnou zložkou. Deti si to v kine maximálne užili, dokonca aj tá mladšia, obe skoro ani nedýchali a to mi čo sa týka hodnotenia bohato stačí na plný počet. Po technickej stránke je to pre mňa najvyšperkovanejší animák, zatiaľ.(30.7.2014)

 • sarkas21
  *****

  O pět procent méně než výborná jednička. Ovšem Jak vycvičit draka 2 si stále drží laťku velice vysoko. Za sebe mohu říci: Pixar padl, ať žije Dream Works animation. Občas mi sice tu a tam vadí přemoralizovanost hlavního hrdiny, ale jde o film pro děti, tak toleruji. I když, opravdu jde o film pro děti? Ani s tím se nedá plně souhlasit, což je další pozitivní aspekt filmu. Tvůrci měli koule na to, aby !SPOILER! nechali jednu z důležitých postav zemřít. !KONEC SPOILERU! Takže ve verdiktu je Jak vycvičit draka 2 úctyhodným pokračováním, které dělá čest celé sérii. Draci jsou stále těmi pejsky, kteří pobaví vždy, když se objeví na scéně. Bitevní scény jsou epické a animace všeobecně na perfektní úrovni. Zamrzí jen několik nudnějších pasáží a nemastný, neslaný záporák. I tak si to ale stále zaslouží plný počet hvězd.(10.7.2014)

 • flanker.27
  ****

  Nebýt nablblé první poloviny, nebýt nablblé první poloviny... To vážně nešlo vymyslet lepší důvod, proč maminka byla 20 let od rodiny? Ta mírotvorná částečně ekologická poselství v těch velkých slovech prostě vyznívala hrozně, to i ve Vinnetouovi slova o míru a sbratření bílých a rudých působí méně trapně. Druhá polovina (od setkání Škyťákových rodičů) pak dohání co se dá, i to sbližování pomocí písně působilo vážně hezky. No a co se týče animace to opravdu naprosto nemá konkurenci, to jsem až čuměl. A John Powell rozjíždí jednu fantastickou melodii za druhou. Co s tím? Ale co, přece to po tragédiích jako Rebelka nebo Frozen nehodím někam na průměr. Protože upřímně i přes ty výhrady to animovanou konkurenci strká do kapsy nejen animací, ale i příběhem. Dám čtyři, i když první polovinu bych s chutí ustřihnul.(25.7.2014)

 • Aknah
  *****

  Jsem tak hrozně ráda, že zrovna tenhle animák si udržel svou úroveň a jako jeden z mála i nápad do dalších dílů! :) Vyždímali teda, co se dalo, ale jelikož rejžování prachů je asi lepší než si ponechat vizitku dobré kvality, tak proč nenatočit další díl, kde bude mít Hiccup dítě a najde se další problém a další pomsty! :D (nikdy nemít dost, ach jo)(6.2.2015)

 • - Valka bola pôvodne napísaná ako darebáčka, ale tento nápad bol vynechaný v neskorších návrhoch. (moviereview)

 • - Keď Štikút a Astrid odchádzajú nájsť Draga a opúšťajú Berk, väčšina jeho obyvateľov je ukrytých v podzemnej pevnosti. Hneď ako Drago na Berk o niekoľko dní neskôr útočí, všetci žijú pokojné životy s drakmi v domoch. (canucks333)

 • - Film Ako si vycvičiť draka 2 bol prvým animovaným filmom z dielne DreamWorks, ktorý získal prestížne ocenenie Zlatý glóbus v kategórii Najlepší animovaný film. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace