Partičke kamarátov z mesta Maaskantje sa jedného dňa prihodí niečo strašné. Všetci z dôvodu finančnej krízy stratia robotu, nešťastnou náhodou pár z nich príde aj o svoj domov a peniaze, ktoré im ešte ostali, veľmi rýchlo minú. Bez financií to však v dnešnom modernom svete nejde, preto sa rozhodli neplatiť za nič a všetko si brať zadarmo, bez ohľadu na následky. (Ba-nny)

ogi1

Kreténi z Holandska zasahují v jedné z nejvíc WTF komedií co jsem kdy viděl. Přestřelka nechutných fekálních forů a ujetých blbostí zabalených v originálním provedení se spoustou vtipně napsaných postav. Pokud nejste nějaký zapšklý intelektuál zábava zaručena 90 % ()

Retrostalker

Toto bola uletená, ale neskutočne zábavná jazda plná idiotov, hrubých nadávok, idiotov a hrubých nadávok okorenená aj o nejaké tie gore scény a oldschool hudbu i módu. Ja tú partiu idiotov proste milujem :) Neviem aký je český dabing, ale toto patrí medzi to málo filmov čo sú v slovenčine prekvapujúco že super a bez slovnej cenzúry! ()

othoson

Tahle pětice vymaštěnců (ve filmu je vlastně těch vymaštěnců o trošku více) mě strašně bavila. A to jsem na to koukal střízlivý. P.S.: Není to intelektuální humor, takže bacha :) ()

Ondrew

Toto fakt nemyslite vazne... Ak ano, potom... WTF?!?!@#¥@ Viem, ze od tunajsich uzivatelov je mozne cakat prakticky cokolvek, ale TOTO??? Sorry, netusim ci je chyba v prapodivnom vkuse userov CSFD alebo som nebodaj v tomto filme NIECO nepochopil? Netusim, kazdopadne DEBILNEJSIU "komediu" som snad nikdy nevidel, resp. videl, no ked tak z US produkcie. Ok, stalo sa, "kinematograficky zlocin" uz skratka bol spachany, co narobime. Videl som, prezil som, nepochopil som (asi???). Nikdy viac. Jedna hviezda za odvahu produkcie vypustit takuto prisernost medzi ludi a este pripravit aj pokracovanie... 5%. ()

Kalda69

Vysledny dojem neni tak hroznej nez jakej jsem mel v pulce filmu, kdy jsem se rozhodoval jestli to pujde na jednu * nebo klesne do odpadu. Pak ale nekolik vtipku v celym filmu zvedne naladu a i ta hudba je luxusni (njn Junkie XL). Jako celek to je hodne slabej film ale prave tech par scenek je proste uzasnych, nebudu zde psat jaky protoze kazdy ma jiny chapani humoru. ()

Grázl83 odpad!

Hrozná uchylarna, humor trapný, pro puberťáky, debily a HOMO. Natočit to Troška, má to tady hodnocení 4%, takhle 70%, OMG ()

Lenny_cz

New Kids Turbo je film, ke kterému jsem přišel náhodou, když jsem v pozdních večeru na satelitu přepl na stanici JOJ, a asi to byl osud, protože jsem si ho hned zamiloval. Nevím jestli to bylo tím humorem, nebo slovenským dabingem, nebo že jsme si furt říkal,, Proč sakra mají všichni mullet účesy :D,, a nebo to bylo tím že jsem měl už v sobě nějaké to pivko. Ale to nic neměnní na tom, že ten film má svoje kouzlo. Při sledovaní tohoto filmu moc nepřemýšlejte, prostě pozvěte kámoše, dejte si pivko a k tomu brambůrky a máte o zábavu na večer postaráno. 2 díl New Kids Nitro taky stojí za váš čas :D. ()

Terfle odpad!

Tak tohle byl vážně děsivý zážitek. Nemám nic proti lehce ujetým komediím, ale New Kids Turbo bylo moc i na mě. Ani jednou jsem se nezasmála a co hůř, u některých scén jsem si prostě jen říkala: PROČ?! Těšila jsem se na něco ze současné nizozemské kinematografie, ale tohle mě kompletně odradilo. Vážně ztráta času, divím se, že jsem to vůbec dokoukala do konce. ()

Bobik99

Dívat se na film v nizozemštině a se slovenskýma titulkama je prostě úžasnej zážitek. Pustil jsem si to hned několikrát a je to fakt masakr komedie. ()

Alvin

Ve svém stylu dokonalá kravina a po dlouhé době film u kterého jsem se hlasitě řechtal. A Radek99 je HOMOsuchar! ()

Mates Hradecky

To je jářku neuvěřitelná podívaná! Velmi ostrá černá komedie zcela bez zábran.Pokud nevydýcháte první polovinu, tak do druhé se ani nepouštějte, tvůrci výrazně přitvrdí.Ale co,proč jen stále sjíždět intošárny, i bavit se je třeba.Fanoušci filmu Klub sráčů si můžou k hodnocení přidat další hvězdu. Tak vypnout mozek, do jedné ruky plechovku s pivem, do druhé ovladač a jedéééém... ()

DEADek

Film pouštím, aniž bych věděl oč jde a smíchy jsem si málem stříknul do plen. Takhle ujetej humor můžu ! HOMO! ()

Ms.Iris

Pozrela by som si to zas a znova :) tak stupidné scénky i tváre hercov, ale zároveň všetko tak neskutočne vtipné :) každým momentom i nemomentom som sa musela smiať, od začiatku až do konca :) odporúčam pozerať s titulkami, nakoľko aj holandčina vie dosť pobaviť :) ()

tahir

Som zvedavy ake by to malo hodnotenie, keby to bolo nakrutene na Slovensku alebo v Cechach. 5%? 8%? Tiez by to bolo nekonvencne, sialene, trafene, a pod., ze? Hlupe ovecky :) ()

sk.Martin

Neskutečně dementní a úchylné...ale u žádného filmu jsem se nikdy nezasmál více :) Škoda jen že to ve druhé polovině trochu ztratilo tempo. ()

antolikopoli

Réžia je obdarená veľmi vzácne vyskytujúcim sa spôsobom. Pozoruhodné je koľko tupoty dokázali vtrepať do osemdesiatich minút, určite by si zato niekde zaslúžili aj zvláštne ocenenie. Konštatujem a filozofujem: prvá polovica filmu bola fajn, čas od času som sa zasmial, ako však čas plynul dostavili sa u mňa prvé príznaky nudy ktoré sa ma držali až do konca. Bohatstvo na skvelé hlášky sa dá prirovnať k bohatstvu v Nigérií. (Sem a tam, diamant) Inak je film veľmi poučný a rozdáva drahé rady do života ktoré sa budú hodiť nejednému análnemu dobrodruhovi. 5/10 ()