Tom Yum Goong 2

• Thajsko ต้มยำกุ้ง 2 (více)

Když Kham (Tony Jaa) zachrání svého slona Khona v Sydney, vrací se s ním do Thajska na venkov. Po pěti letech za ním přichází obchodník se slony a chce od něj Khona koupit za libovolnou cenu. Kham slona odmítne prodat a obchodník tedy Khona ukradne. Kham se ihned vydává do jeho sídla, kde po krátké potyčce s ostrahou nalézá obchodníka zavražděného. Vše je navíc připraveno tak, aby si policisté i dvě obchodníkovi dcery mysleli, že jej zavraždil Kham. Začíná tak zběsilá hra, při které Kham musí nejen znovu zachránit svého slona, ale navíc se vypořádat i s policií. (Tamten)

Olafsson

Slabý! Co maj jako bejt ty digitální triky?' Tony má na to aby všechny kousky prováděl v reálu (viz Ong Bak nebo Protector)!! A co má bejt ten gang teplejch zmalovanejch borců na skůtrech? K smíchu! Tony byl a je špičkový martial artist a je škoda vidět kam se jeho kariéra ubírá... ()

chr0ust

Nuda, patos místo příběhu, slabé bitky a Tonnyho to ani moc nebavilo. Bylo by to za slabé 2*, ale za použití zvuků světelných mečů při jednom souboji musím jednu strhnout, takhle si Star Wars kazit nenechám. ()

dagul

Hrůza...jedny z nejhorších efektů co jsem viděl,bojové scény taky strašný,samá lana atd.vše před zeleným plátnem.Kdybych tohle viděl dříve než Ong Bak tak už by mě nikdo nedonutil se na něj podívat.Jeden z nejhorších bojových filmů!!! ()

hlava81

Bohužel také zklamání. Tony Jaa natočil skvělý Ong-Bak a Tom Yum Goong. Všechny další jeho filmy jdou od desíti k pěti :( Ong-Bak 2 hovadina, tento TYG2 taktéž. Poctivou akci nahradily digitální efekty, bohužel velmi nepovedené a nekvalitní, sestříháno nechutně. Tyto filmy nikdy neměly děj, ani pořádné herce a nad vodou je držely jen bojové scény, choreografie a dobrý střih. Nic z toho tady není. Všechno je přehnané 2x tam a zpátky :-( Dávám 3 hvězdy, ikdyž spíše to je na 2 a půl. Koukat se na to dá, ale je to velké zklamání a bohužel to už asi lepší nebude. ()

Majoslav11

"Práve máte možnost vidět nejlepší techniku na světe !" Ok, to možno áno, o tom žiadna. Ale nehnevajte sa na mňa, ten film je tak trochu sračka aj v rámci žánru. Tony je borec, v tej dobe stále vo forme. Neuveriteľné množstvo súbojov, deju sa venuje naozaj málo priestoru. Zopár naozaj originálnych a atmosférických prvkov, celkom pekne načrtnutý svet undergroundových bojovníkov, ako z anime. Ale to je vše, přátelé ! Pretože filmu chýba úplne logika, náväznosť a myšlienka. Logicky je to sprostosť, klišé a výplach a neberiem argument o tom, že také sú ázijské mlátičky, lebo sa to dá spraviť aj inak, čo sme už hádam všetci videli. Efekty sú lacné a nepekné - navyše opäť blbé. Hudba otrasná - ako tu môžete chváliť ten tuctový paškvil metalovej a elektronickej hudby ? Veľmi veľa vecí len naznačených, nedotiahnutých, zjednodušených alebo šablónovitých. Dávam jednu hviezdu, len preto, že zopár momentov bolo naozaj pomerne originálnych a sú jediným svetlým zjavom, kedy ma film reálne zaujímal. ()

Grimaldi

První Tom yum goong mělo skvělou akci a žádný logicky navazující děj. Tohle pokračování také nemá žádný smysluplný děj. Zato má sice mnoho, přesto naprosto špatně odvedené akce! Žádné tempo, napětí a ani špetka pocitu realističnosti. To vše je nahrazeno opravdu hnusnými digitálními efekty, u kterých jsem měl občas pocit, že se dívám na ugandský akční film Who Killed Captain Alex? Přeplácané se brodění dnem filmové nekvality, kam to s "velkou slávou" díky svému hereckému projevu pomohl dostat i RZA. Úpadek kariéry Tonyho Jaa v posledních letech mi po tomto filmu přijde jako naprosto pochopitelný a bohužel asi i zasloužený. ()

zipS

Tony Jaa neprinasa nic nove, co by tentoraz zaujalo. Pri jeho predchadzajucich filmoch bola "saanka dolu", ale Protector 2 je v tomto cisto uz len zbytocny film. Dopozerat to do konca bolo uz takmer utrpenie. ()

excelent odpad!

Trpelive jsem cekal, a za odmenu jsem dostal film, kterej si ani nepauznu, kdyz potrebuju udelat to nejnutnejsi. Tony Jaa je vazne odbornik na Muhai Tay, ale to je tak vsechno... muzika= bsolutne nevhodna....dej =.maximalne bezmyslenkovy....akcni sceny= vratme se do 1970 a bude to i tak podprumer...a konecne herecky vykon= zadny... bohuzel :( ()

Raziel811

Bohužel velké zklamání. Je vidět, že za dobu, kdy Tony Jaa pobíhal kdesi, vyrostla mu konkurence (Iko Uwais) a samotný Jaa už není nejmladší, respektive v kondici. Opět se také ukazuje, že kam strčí prsty RZA, výsledek jde do kopru s jistotou. ()

Elmster

Jedničku to určitě nepřekoná, ale choreografie je díky Tony Jaa opět vysoce kvalitní, škoda jen těch viditelně digitálních triků. Za mě hodně silný 3 hvězdičky! ()

Mukade

slabšie 4*, viacero somarín tam je. Súboje sa mi nezdali top. Určite to je horšie ako dva-tri najlepšie Tonyho filmy. ()

bugfoot odpad!

ne... tohle prostě není dobrej film.... jediný co tomu chybí jsou snad už jen dinosauři a roboti.... honička s motorkama po střechách, "starwars" bitka v podzemce, z ničeho nic explodující ventilace, bez jakýkoliv příčiny (zato s důsledkem), tohle prostě nejde hodnotit víc jak dvouma hvězdičkama. Ale u mě je to na "odpad"... špatnej, špatnej film..... ()

sajez

Díky bohu to nebyla taková ptákovina jako poslední Onk bak,ale taky nejde o žádný zázrak.Zcela nepochopitelné použití digitálních efektů sráží film dolů.Proboha proč to dělali když mají v týmu hvězdu,která dokáže neuvěřitelný kousky sama.A scéna na kolejích se zvuky jak ze Star Wars?To fakt ne. ()

JendaBenda

Super! Slabší scény jako honička s mopedama na střeše (myslím trikově zelené pozadí atd.), oheň sice efektní, ale zase ty triky, nebo pro mě zvláštní elektro-fight v podzemce. To jsou detaily, které zaujmou, ale nezamrzí. I větší americké trháky mají víc "chyb". Bojově to byl KONCERT! Rád zkouknu znovu. ()

Holly_Molly

To bylo tak zvláštně divný tenhle film...ve srovnání s jedničkou, kde byl každej jeden souboj zapamatovatelná událost, to tady všechno působilo strašně lacině a s vyjímkou scén s Marresem to bylo všechno strašně nezáživný (ikdyž z elektro-souboje na kolejích, kde na tvrdo použili sound effecty ze Star Wars jsem se málem pochcal smíchy). Ve dvojce hodně vsadili na CGI, který vypadá fakt tragicky a některý scény jsou díky tomu fakt mega vtipný a i přesto, že už první díl neměl kdovíjak složitej děj, tak tady je to ještě o dva levely níž a finále je vrchol tohohle neuspokojivýho bordelu, kde se mlátí všichni mezi sebou a vůbec to nedává smysl...Aspoň že herci se při natáčení bavili, což dokládá blooper sestřih v závěrečných titulých a to je nejdůležitější! <3 ()

koumes.

Film, jehož jediným dějem je ukradení konkrétního slona (není jasné proč zrovna tento) a zabití politika. Spíše to ale exhibice, nebo kaskadérské přehlídky a "děj" je jen záminkou ()