poster

Gladiátoři

 • italský

  Gladiatori di Roma

 • slovenský

  Gladiátori

 • anglický

  Gladiators of Rome

 • anglický

  Not Born to Be Gladiators

  (neoficiální název)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Itálie, 2012, 93 min

Režie:

Iginio Straffi

Komentáře uživatelů k filmu (33)

 • misterz
  ***

  Som trocha sklamaný. Mám rád antiku, mám rád gladiátorov, ale toto akosi nevyšlo podľa mojich predstáv. Čakal som viac. Dejovo mi to pripomínalo kríženca Kickboxera (1989) s Asterixom a Olympijskými hrami (2008). Navyše sa hudba k tomuto animáku vonkoncom nehodila, ba skôr mu len uškodila. Bola ako päsť na oko. Celkovo, nie je tu nič také, čo by stálo za to si zapamätať. Ani moje baby tento animák moc nezaujal. Takže s odretými ušami, s privretými očami a sánkami, slabučký priemer ako letný vánok pod tonovým závažím. 50/100(11.3.2014)

 • T2
  *

  Rozpočet $40miliónovTržby Celosvetovo $9,864,000▐ veľmi chabé, dokonca na taký slušný rozpočet ide aj o dosť slabú animáciu, ktorá svojou úrovňou klopíta o samé dno a z konkurenciou sa ani len z ďaleka nedá porovnať, toto by animačne bolo zaujímavé ešte začiatkom 90rokov nie dnes, k tomu báchorkový príbeh, nudné postavy a homor ide dosť mimo, zlý otravný pokus /20%/(20.2.2014)

 • MMR
  ***

  Celkem hloupé, už od začátku každý moc dobře musí vědět, jak to skončí.(31.3.2014)

 • Madsbender
  odpad!

  Sympaticky koprodukčný pokus o oživenie žánru sword&sandals cieliaci na detské publikum, ktorý zhadzuje ohyzdná animácia, hudobný nevkus (i v 90. rokoch by to na mňa bolo príliš) a absencia niekoho, kto by dokázal dodať aspoň priemerný scenár, ktorý neparoduje sám seba v diletantskú frašku. Nevyváženosť včlenených inšpirácií z moderných animovaných filmov, ktoré sa nevtieravo snažia vložiť vtipy a narážky určené dospelému divákovi z neho činí nonsens, repetitívnym užívaním rovnakých gagov a humoru vyplývajúceho z Timovej nešikovnosti opakovane narážajúci na dno masovej zábavy. K sexuálnemu fetišistickému podtextu (ktorý pekne nadškrtol neoBlast) sa radšej nevyjadrujem. Bola by to však omnoho väčšia zábava, keby tunajšie zvieracie osadenstvo dostal do daru Noe. 0%(22.11.2014)

 • Fiftis
  ****

  Animovaný príbeh o peripetiách zakázanej lásky, odohrávajúci sa v období antiky nás zavedie až do zápasníckeho ringu, kde už nejde len o lásku, ale aj o život. Skôr trocha nadpriemerný, ale technicky celkom vydarený animovaný film, s hláškami vhodnými skôr pre väčšie deti. Čakal som tento animák horší, takže to pre mňa bolo nakoniec milé prekvapenie. Vtipné hlášky, spracovanie, ktorého som sa bál, pretože som o ňom nepočul zrovna veľkú chválu, bolo tiež dobré. Nemám dôvod prečo nedať 4 body. Navyše dávam odporúčania pre celú rodinu.(9.2.2015)

 • Terva
  **

  Na pohádku to má celkem brutální a smutný začátek. Smutek a strach. CITÁT - Báábi!!!!! Nezabíjej mi kamarády!!!!..... Příběh je hodně praštěný a člověk se musí obrnit některým podivným skutečnostem.. Ale i tak se na to dá koukat a dokonce jsem se několikrát zasmál. Jenže hned jak to skončilo už jsem skoro zapomněl o čem to bylo. CITÁT - Turnaj je zítra.........(22.4.2014)

 • Padme_Anakin
  ****

  Rozpustilá rošťárna, rváčsky rozverná. Rozum radím radikálně rekvalifikovat. Rozprávka radostně roztáhne rty. Rekrut rychle rozvíjí ryzost, radami rozcvičen rozdává rány. Rekrutova Růženka rozdíl rozezná. Rozšafně ratifikuji.(21.8.2014)

 • JJ.Gibson
  **

  Na Gladiátory jsem narazil úplnou náhodou a ani toho nelituji. Je to milý animák, kterému k dokonalsti, ale chybí tolik, že se to ani prstech 30ti rukou nedá spočítat. Příbeh moc netáhne, humor se moc neobjevuje, tak jediné na co se dá dívat je animace, tak se mi hodně líbila a také se mi líbily jednotlivé postavy, které měli vždy něco navíc, než by člověk čekal. Ale ani prěsto to v celkovém vyznení filmu není tak významné, jak by jsme si přáli. Sečteno podtrženo, dvě hvědy zaslouženo...(16.2.2014)

 • Streeper
  *

  Animace děsná a příběh je nudný, není tam vůbec gradování, které by mělo být v každém snímku, tohle se mi prostě nelíbilo.(30.8.2015)

 • Mrkvič
  *

  Laciné a hloupé. Humor zaperlí jen zřídka. Po většinu času je strašně debilní. Animace žádná sláva a to jsem si ze začátku říkal, že by mohl působit svěže. Hodně ubohé jsou třeba i písničky, kdy jsou nastrčeny co největší fláky, protože nějakou kvalitní "nonamy" by nemusely zabrat. Pustil bych to klidně pětiletému děcku, ale starším už ani ne.(21.4.2014)

 • neoBlast
  *

  Jak řiká František Fuka - svého diváka si to najde. Jsem si jist, že pár dětí chce vidět spoustu zakopnutí a v akci pár roztomilých zvířátek. Pár? Ono je jich vlastně plnej dvorek. [SPOILER s kompletním výčtem] Králíček, kočička, koníček, holoubek, žabička, prasátko, ptáček, rýsek (?), medvídek, netopýřečcí, muška, minotauřík, švábeček, sovičky. [KONEC] Tak to je všechna zvěřena, neuvěřitelný animální fetiš tvůrci prokázali to ano. A nebojte všechno dostane dostatek prostoru k legračnímu pádu či ultravtipnému klovnutí do hlavního hrdiny. Ten je ve filmu chvíli dominou voděn na řemínku a čtveřice malých zlých (!) děcek (vypadajících úplně jako minimutantíci z Akiry) pomáhají ultrazáporákovi. Ti Italové jsou tedy ale zvrhlíci. 20 %(1.6.2013)

 • Prometheus69
  ****

  neoBlast.... že jsi nepochopil tak to ještě neznamená že se musíš veřejně všem tomu chlubit.... :) SPOILER! SOVA, SOVA, SOVA, SOVA, BABA, SOVA SOVA SOVA.... A LUK A ŠÍP. ten co pochopil už ví.... :) a nejsou to ITALOVÉ, ale FRANCOUZY... ty Barbare. :)(16.2.2014)

 • ecceHOMMO
  **

  Tak trošku prihlúple a na zábavu (pre ne-detských divákov) chabé.(14.2.2014)

 • majo25
  ***

  Mierne slabšia animácia a klišovitým príbehom, kde sa zo všeobecnej nuly stáva chrabrý hrdina. Animák má slabý rozjazd, av závere je to už o čosi lepšie. Humorných scénok je síce mnoho, ale väčšinou sú trápne a pobavili asi iba 2 momenty. Hodnotenie: 50%(16.4.2014)

 • lucijelucije
  **

  Musím říct, že tihle Gladiátoři jsou velice slabý animák. Příběh je nijaký, a koukat se 90 min na výcvik, kterým získá srdce své milované je velice ohraný fakt, že v téhle tématice je konkurence už na úplně jiné úrovni.(1.3.2014)

 • Matli
  ****

  Hodně slabé čtyři hvězdičky, ale za tu sexy instruktorku jsem musel hvězdičku přihodit :-) Animace je docela slabá, skoro jako z reklamy na CIF, ale příběh ujde a vtipných situací tam taky pár je, prostě hodně dobrej průměr. 67%(23.4.2014)

 • merigieren
  ***

  no zvláštní dílko, jediná motivace je láska k holce a proto trénuje s prsatou bohyní, je zde moře vtipných zvířátek pro malé děti, ale ten příběh pro ně asi není, tak ani nevím pro koho ten film je natočený, dospěláky asi moc nezaujme, ale mě se to docela líbilo. Za zmínku stojí žába na žabím jazyku :-)(11.8.2014)

 • pekas
  ****

  Další z akčních animáků. Na animaci je znát neamerický a neasijský původ. V jednom momentu se mi vybavil Kozí příběh. Ale zde je animace přece jen lepší. Příběh velice jednoduchý. Průběh vcelku zábavný, ale přece jen to do špičky má daleko. Slabší čtyřka. 68%(16.2.2014)

 • TommyDiamond
  ***

  Taliáni u mě s tímto animákem docela bodovali. Nemyslím si, že tento kousek si zaslouží tak malé hodnocení. Příběh je sice jednoduchý a předvídatelný, ale co čekáte? Tohle je přece dětská kategorie. Já od animáku čekám především zábavu a originalitu. A to se zde povedlo. Dávám tři hvězdy.(16.3.2014)

 • dkas
  *

  Animace ošklivá, ale hlavně ten trapný příběh, to je fakt hrůza. Někdo tu psal, že by to pustil pětiletému dítěti. Já to udělal a litoval toho. Hrozná blbost, zbytečný film...(26.6.2014)

 • Daryl.Dixon
  **

  Když přehlédnu to, že gladiátoři byli otroci a ne “počestní“ občané z římského obyvatelstva, nebo fakt že u rodinné komedie pro děti by neměla umírat maminka takovým způsobem, tak by se dalo mluvit o zábavném animáči, jenže on až tak zábavný nebyl. Navíc v průběhu filmu mě tam začal prudit všudypřítomný gang škaredých mimin, která nebyla ani trochu roztomilá. Sice věřím, že zrovna to Vaše miminko je to nejkrásnější na světě, ale v tomhle filmu byly jen obludky, které určitě nikomu nepatřily, tak to neberte osobně.(1.7.2014)

<< předchozí 1 2