Brandy Klarková sa cíti byť pod tlakom kvôli tomu, že v oblasti sexu nie je skúsená a chce to dobehnúť pred nástupom na vysokú školu. Preto si urobí zoznam úloh, ktoré musí splniť, skôr než sa na jeseň presťahuje na internát. (oficiální text distributora)

heihatchi

Není to typická komedie. Sice dává rady, ale přesně opačné než čekáte. Nebo alespoň já čekal... Jinak krom toho jednoho fekálního průseru to bylo dobré a já se tak bavil skoro těch celých 104 minut. ()

Kum0r

Na to jakou ligu film kope, hraje výborně. Řechtal jsem se od začátku až skoro dokonce. Asi bych si odpustil některé až moc nejpné vtipy, ale celkový dojem byl skvělý. A taku oceňuju, že hlavní postava se chová jako lidská bytost (tj. že nakonec NEprozře a NEzmění svůj život) a BEZ morálního ponaučení. ()

Raziel_cz

Nic, co by vás zvedlo ze židle, ale taky nic echt špatného. Film napůl cesty mezi trapností Holky to chtěj taky a pohodovostí Prciček. Nejvtipnější jsou tu Clark Gregg a Christopher Mintz-Plasse, i když ten má jenom drobnou roli. Aubrey Plaza má lepší věci – především ty, kde hraje sebe. Třeba Vlastní zbraň podmínkou. ()

rhobos

Podle zdejšího hodnocení a "zápletky" vyplývající z obsahu sem film skoro rovnou odsoudil. Jenomže jsem byl dost mile překvapen. Překvapilo mě kolikrát jsem se u toho zasmál či usmál. Samozřejmně tam byly horší scény/pasáže ale jako celek mě to mile překvapilo. Clark Gregg to totálně zabíjel :D. Za mě i kvůli zdejšímu hodnocení 4*. ()

Dementra

Aubrey Plaza je naprosto skvělá herečka, která dokáže bavit tím, že vlastně vůbec nebaví. Ty její sarkastické pohledy jsou k pomilování. Tohle je jedna z mnoha těch teen-sex komedií, pro změnu ale z té holčičí strany. Až asi na tři fakt stupidní scény super, pobavilo. ()

MrGregor

Aubrey mě zaujala v jejích rozhovorech s Conanem O'Brienem, tak jsem si říkal, že dám na odreagování šanci komedii o které mluvila... No nic... Celý film jsem vlastně čekal, až zmizí ten trapný pocit nucené vtipnosti, který se snímkem nese od samého začátku. Bohužel nezmizel, jak už to je u amerických komedií obvyklé. Těch pár slušných vtípků a hlášek opravdu celou hodinu a půl trapnosti nezachrání. Takže shrnutí: Nenapadá mě jediný důvod, proč by se na tento film měl vůbec někdo dívat. ()

DD

V pohodě, ale to "odhalení" a následně i celej čtvrtej akt jsou už totálně dumb. Bohužel. 5/10 ()

Zl0

Ukážka ako sa to dá keď už niekomu dôjdu nápady.. Tiež bolo príliš vidno že herečka je staršia ako postava ktorú hrá, bolo to až smiešne. ()

masino

Prekvapivo sa mi to páčilo. Bol to síce ďalší teenage film, ale bol veľmi zábavne podaný a viackrát som sa schuti pri nom zasmial. Určite sa časom ešte k tomuto filmu vrátim. Bolo to lepšie ako posledné prci prci. ()

DadysGirl

Viděli jste někdy Aubrey mluvit samu za sebe? Je ještě divnější než ta, kterou hraje... a naprosto geniální! :-) Co se tohoto filmu týká, asi to není pro každého, ale na mě to zabralo na první dobrou... Rodiče magoři, sestra blbka a bohužel drsná reality, že nejkrásnější kluci většinou stojí za velký hovno... I když tady to nebylo ještě tak strašný... :) Trochu ujetý, trochu vtipný... Za mě dobrý! :) ()

Dashiella

Zbytočne dlhé v niektorých pasážach, neučesané a relatívne znesiteľne patetické, dotýkalo sa to ale mnohých tém a väčšinou dosť vtipne a občas nepredvídateľne. Po pozretí traileru som sa bála, ale milo ma to prekvapilo, hoci hviezdičky pred očami nečakajte. ()

Dankaaa

Necakala som to, ale celkom dobre som sa bavila. Asi som mala moc nizke ocakavania kvoli hodnoteniu. Keby niet tej sceny so snickerskou, tak mozno rozmyslam aj nad 4*. ()