Brandy Klarková sa cíti byť pod tlakom kvôli tomu, že v oblasti sexu nie je skúsená a chce to dobehnúť pred nástupom na vysokú školu. Preto si urobí zoznam úloh, ktoré musí splniť, skôr než sa na jeseň presťahuje na internát. (oficiální text distributora)

Chen

Nejsem fanda fekálního humoru, ale tady mi nijak nevadil. Moc nadšený jsem, ale nebyl z hromady klišé. Ale za pár trapně-zábavných gagů a sympatické obsazení si film tři hvězdičky zaslouží. ()

BarryLyndon

Pokud by Vám teoreticky vadila scéna, jak jí Aubrey Plaze hovno - NEČTĚTE DÁL!!! Aubrey Plaza je kočka, sice má malý (gentelmanské odkašlání), ale pořád je to kočka. Dost to tuhle taškařici zachraňuje a spolu s tím i hodně fajn camea a vedlejší role (McLovin, agent Coulson, Rachel Bilson, Andy Samberg, Bill Hader, Donald Glover z Community). Jsou tam fajn vtípky, sympatický osazenstvo, docela fajn retro feeling (1993), akorát to zoufale nefunguje a nějak jsem nepochopil, co tím chtěl básník říct. Ne že bych byl prudérní, to nemohu říct, ale scéna, kde si to hlavní hrdinka udělá regulérně přes kalhotky, to bych asi nečekal... Jo a Aubrey umí příšerně předstírat, asi jako v horším pornu. 6/10 ()

Streeper

Takové Holky to chtěj taky po americku. Sem tam to vtipné bylo, bohužel to má ten typ humoru, který já osobně nemusím a nevyhledávám. Nerada se při sledování filmu cítím trapně a tohle je na tyhle pocity doslova dělané. ()

Juto

Možno niekedy bude lepšia komerčná komédia o dievčati, ktoré sa bude starať o svoju sexuálnu výchovu, ale zatiaľ je to jediné, čo máme, a je to špinavá zábavná komédia. Bavil som sa ohromne. 7/10 ()

ywo666

Z polovice vydarený a z polovice vydarený film. Plusy Bill Hader, Andy Samberg, Clark Gregg a asi aj ten žaluď Mintz-Plasse. Ďalšie plusy. Je to vtipné. Hlavne druhá polka. A páčilo sa mi, že niektoré scény neskončili ako by každý čakal. Problém je že ta polka stopáže je kurvesky otravná a začínam tušiť, že na tieto filmy som starý. Rovnako ako herečka v hlavnej úlohe, ktoirá hrala o 9 rokov mladšiu postavu. Je to trochu babské, ale občas som sa faskt smial takže pod tri hviezdičky nemôžem, škoda, že niektoré pasáže sú fakt trápne. 50%. ()

noriaki

Dobře, slibuji že už se nikdy nebudu dívat na takovou plytkou blbost, jenom proto, že hlavní roli dostala moje oblíbená herečka. Pochopitelně kromě případů kdy to bude Marla Sokoloff, Rachel McAdams, Jessica Chastain, Táňa Pauhofová, Vica Kerekes, Tea Leoni, Abigail Spencer, Sienna Guillory, Léa Seydoux, Elizabeth Hurley, Michelle Trachtenberg, Natalie Dormer, Sally Hawkins, Michaela Maurerová, Gillian Jacobs, Emily Blunt, Miranda Raison, Sophie Marceau, Winona Ryder, Cristin Milioti, Anna Kendrick, Maggie Grace, Liv Tyler, Elizabeth Banks, Naomi Watts, Julie Benz, nebo María Valverde. A kromě těch dalších hezkých, s vytříbenějším vkusem pro kvalitu filmu. Ergo, obsazení Aubrey Plaza mě nalákalo, ale ani to nepomohlo abych se bavil. Zvlášť když se díky svému nenapodobitelnému projevu do role Brandy vůbec nehodí. ()

asirtes

Moja slabosť pre 90-te sa opäť prejavila. The To Do List je záležitosť, ktorá ich berie s nadhľadom. A navrch pridáva pár crazy jokes. ()

Mishqo

Určite žiadna veľká vec, scenár po väčšine času pracuje len na osvedčených šablónach, ale na hercov sa dá pozerať a nepôsobia núteným spôsobom. A niektoré scénky boli rozhodne zábavné + dobrá hudba. Takých 60% ()

hroubek

Tento snímek, jsem kdysi zaregistroval díky povedenému traileru a řekl jsem si, že by nebylo od věci si pak film pustit. Nebudu zastírat, že zápletka filmu je nějak extra originální. Není, ale co je dnes originální?? Ale i neoriginální příběh se dá uchopit zábavným stylem a vyprávěním. Což, je zrovna případ tohoto filmu. Film otevřenou zábavné titulky a pak se příběh rychle rozběhne, že se ani nestačíme divit. Příběh nikdy dlouho nestojí a dialogy se vyměňují dostatečně rychle a vždy se objeví nějaká nová postava nebo věc, která film zas posune dál. Film zbytečně sráží to, že občas předvede nějakou nechuťárnu, která není moc vtipná, přesto se hodně krát trefí do černého, a daná nechuťárna je správně vypointovaná. I tak, se občas objeví náznak toho, že má film navíc a některé momenty jsou jen výplní, aby nestal děj. Naštěstí je tady dost dobrých herců, kteří to utáhnou ve slabších momentech. Aubrey Plaza není vůbec špatná a zvládá prodat sama sebe jako komickou postavu. O totéž se pokouší i Johnny Simmons, které mu se to nedaří. O to více si užijete výstupy herců ve vedlejší rolí, které se povedly. Rachel Bilson je skvěla hlavně, když vypraví své historky, Bill Hader hraje pohodáře a flákače jak to umí jen on, Christopher Mintz-Plasse je správně divný. Hodně potěšila účast Clark Gregga, kterou jsem si užil. A totéž platí i o Donaldu Gloverovi(Troy z Community). Scény kdy se Brandy učí jsou vtipné a zábavné a taková scéna v kině se podle mě povedla. The To do list podle mě není vůbec špatná komedie a rozhodně potěší a pobaví a navíc má suprovou atmosféru a soundtrack. ()

VasaX

Lehká letní rádoby komedie s podivňačkou Aubrey Plaza, která občas bývá fajn, a občas, jako třeba tady v roli premiantky a "nerda", prostě fajn není. Tahle role jí nesedne, Aubrey se hodí spíš na nonkomforní mimoňky než na pilné studentky světským životem nepolíbené. A já jí to prostě celou to dobu nežral, ani trochu. A vůbec, ženské charaktery v tomto kousku jsou obecně marné, nepříjemné či plytké. ne že by mužský casting stál nějak více za to, ale ty charaktery jsou buď tak stereotypní (good guy, dumb macho, disgusting old weirdo), nebo tak přepálené, že v důsledku se nejvíce zábavy vytváří kolem nich. A to je špatně, když třetí housle táhnou celý film. Maggie Carey si to napsala, zrežírovala mohla by si to sama i pustit, aby viděla, jaký to kýbl nudy pustila do světa... Hrozně rád bych dal dvě hvězdičky, a vůbec většinou bývám shovívavý. Ale tentokrát, za to zklamání, se ve mě shovívavosti nedohledá ani Hubbleovým teleskopem... ()

V.Silver

Nečekal jsem to, ale skvěle jsem se bavil. Překvapilo mě tak nízké hodnocení, vím, že je to hodně ujetá komedie, ale mělo to dost do sebe, Aubrey ztvárnila upjatou šprtku skvěle a Bill Hader ve vedlejší roli mě taky dostal. Nezapomenu ale na Andy Samberga, kterej by se měl dát na dráhu grungeovýho zpěváka. Fakt :)) 70% ()

Guzo

Nápad dost neoriginální (v podstatě jednoduchá zápletka - šprtka chce přijít o panenství), přesto mi něčím The To Do List originální přišel. Ani přesně nevím proč. Nicméně není to taková ta klasická teenage komedie a celé je to na dost tenké hranici trapnosti, takže určitě ne film pro každého, ale na jedno zkouknutí proč ne.. 55 % ()

lucijelucije

Tak tohle byla extrémní prasárna =) Když M. Carey psala tenhle scénář, tak musela být buď pěkně nadržená nebo absolutně zhulená =) Nemůžu říct, A. Plaza svou roli zahrála naprosto důvěryhodně, věřila jsem ji každý pohled, ale už nikdy víc, jednou stačilo =) ()

Mimomisu

Tenhle film funguje hlavne, jako parodie na vsechny klasicky 80s filmy s podobnou tematikou. Kdo ma nakoukano, tak vi. Uz jen podle obsazeni (v prumeru je hercum skoro tricet? :) atd atd...ja se bavil hodne ()

suzanne1997 odpad!

Čekala jsem něco jiného, něco víc, něco co by mě překvapilo a upoutalo na první pohled stejně jako oficiální text distributora. Děj byl nijaký, takový, no, chtěl by něčím oživit, okořenit, místo toho se scény neskutečně táhly, opakovaly a ani ztvárnění téhle myšlenky nebylo nic moc, nemám co vyzdvihnout nebo pochválit, ale zároveň nemůžu napsat, že to byl odpad, ale když nad tím tak přemýšlím tak můžu, žádné jiné hodnocení si tenhle film podle mě nezaslouží. ()

Tred2

Aubrey mám rád, a považuji ji za solidní filmovou komičku. Bohužel její styl se hodí k záležitostem jako je To Do List. Serious-like humor v moderní podobě. Počiny v tomto žánru jsou zpravidla retardované. Základní kostra tady je učebnicově předvídatelná, jednotlivé kroky už tak moc ne, ale to stejně moc nepomáhá. To Do List je normální komedie pracující s trapnými momenty a "sprostým" humorem. Možná na přelomu tisíciletí to bylo aspoň nové, ale ani tehdá jsem to nepovažoval za nic extra vtipného. Tady přimhouřím oko a zaokrouhlím nahoru kvůli Aubrey. ()

theSaint

Christopher "Motherfucker" Mintz-Plasseh je naprosto geniální, opět ze mě dostal upřímný smích. Evidentně si tyhle komediální role užívá a jde to znát. Až na jednu "chutnou" scénu to byla celkem vtipná podívaná, která mě vskutku bavila. Rozhodně víc než podobné výtvory typu "Prcičky". Nezapomínejte, tady musíte najít nadhled, kritické chtíče nechte na jindy. Devadesátky mám rád a tady jsou vykresleny povedeně už v samotném začátku. Dobu skvěle dokresluje povedený soundtrack složený z 90's hitovek. Pro mě osobně dobrá volba pro nenáročné pobavení a uvolnění. Navíc, Aubrey Plaza i její sestra Rachel Bilson jsou kočičky. ()