Příběh jednoho života (TV film)

• Česko

Danielle Steel: Příběh jednoho života

Full Circle

Príbeh jedného života

Danielle Steel: Uzavretý kruh

Romantický / Drama

USA, 1996, 90 min

• meave

Klasická steelovka - romanticko-pateticko-smutno-exemplárny príbeh o hróóóznom neštastí a úúúžasnom konci. Štýl rozprávania obalený v cukre a mede ešte zhoršuje časový nesúlad, ktorý je hlavne v závere príbehu veľmi nápadný. Pre mňa je to neúcta tvorcov k intelektu diváka. Alebo potom chýba jasná visačka - výhradne pre žienky domáce s IQ pod hladinou mora. /vopred sa ospravedlňujem všetkým zasiahnutým - na svete je miesto pre každého/(6.11.2005)

Může to být opravdu příběh ze života. Když si žena zvolí na úkor založení rodiny raději strmou kariéru, pak to buď vyjde nebo se musí smířit s tím, co si zvolila. Aby to vždy dobře dopadlo, to se může stát jen v romantických filmech. V tomto filmu hraje pouze jedna známá hvězda, a to Corbin BERNSEN. Hraje to průměrně bez emocí. Ostatní herce neznám a jejich výkony ve mě žáden dojem nezanechaly.(14.12.2008)

• chrispe

Daniella se nám v tom znásilnění nějak vyžívá. Měla jsem pocit, že příběh kolem hlavní hrdinky tak nějak plynul a ona stále stála na místě. Hele... asi to není tak divný, myslím, že ve chvíli, kdy o traumatu řeknete nejbližšímu člověku a on ho fakticky popře, tak se asi člověk dostane do vzduchoprázdna. Natočeno nepřekvapivě céčkově, nijak překvapující.(14.10.2019)

• Sadova302b50

Možná objektivně vzato nebyl Příběh jednoho života tím nejútrpnějším a nejhroznějším, co v rámci produkce z knih Danielle Steelové existuje, ale herci určitě hrozní byli a pak už nevím, co by mělo ten umělý, sladkobolný a unyle šablonovitý příběh v mých očích vytáhnout alespoň do jedno-hvězdičkového hodnocení.(4.2.2015)

• rikitiki

Sterilně vypadající herci hrají ve sterilně nezajímavém příběhu o naprosto ničem. Tohle by nebylo zajímavé ani jako historka u kafe mezi sousedkami na vsi. /3. 2. 14./(3.2.2014)