Příběh jednoho života (TV film)

• Česko

Danielle Steel: Příběh jednoho života

Full Circle

Príbeh jedného života

Danielle Steel: Uzavretý kruh

Romantický / Drama

USA, 1996, 90 min

Může to být opravdu příběh ze života. Když si žena zvolí na úkor založení rodiny raději strmou kariéru, pak to buď vyjde nebo se musí smířit s tím, co si zvolila. Aby to vždy dobře dopadlo, to se může stát jen v romantických filmech. V tomto filmu hraje pouze jedna známá hvězda, a to Corbin BERNSEN. Hraje to průměrně bez emocí. Ostatní herce neznám a jejich výkony ve mě žáden dojem nezanechaly.(14.12.2008)

• meave

Klasická steelovka - romanticko-pateticko-smutno-exemplárny príbeh o hróóóznom neštastí a úúúžasnom konci. Štýl rozprávania obalený v cukre a mede ešte zhoršuje časový nesúlad, ktorý je hlavne v závere príbehu veľmi nápadný. Pre mňa je to neúcta tvorcov k intelektu diváka. Alebo potom chýba jasná visačka - výhradne pre žienky domáce s IQ pod hladinou mora. /vopred sa ospravedlňujem všetkým zasiahnutým - na svete je miesto pre každého/(6.11.2005)

• Sadova302b50

Možná objektivně vzato nebyl Příběh jednoho života tím nejútrpnějším a nejhroznějším, co v rámci produkce z knih Danielle Steelové existuje, ale herci určitě hrozní byli a pak už nevím, co by mělo ten umělý, sladkobolný a unyle šablonovitý příběh v mých očích vytáhnout alespoň do jedno-hvězdičkového hodnocení.(4.2.2015)

• BubbleGum

Hvězdička za Nicka Wechslera (Kyle Valenti :D), a za fakt, že rodiče věčně tlačí svoje děti do něčeho, co sami nechtějí, ale chtějí to jen ti rodičové. A tady se snaží ukázat, jaké to může mít následky! Sama jsem s tím nikdy zkušenost neměla, ale znám pár dětí, které jejich rodiče tlačí do něčeho, co nechtějí, a to je strašná věc! Jinak trocha sentimentu a happy end - to nesmělo chybět, ale tak proč ne! Stejně by člověka z těch intelektuálních filmů za chvíli bolela hlava! A na co by se pak díval člověk s chřipkou? :P(23.3.2013)

• rikitiki

Sterilně vypadající herci hrají ve sterilně nezajímavém příběhu o naprosto ničem. Tohle by nebylo zajímavé ani jako historka u kafe mezi sousedkami na vsi. /3. 2. 14./(3.2.2014)