poster

Příběh jednoho života (TV film)

 • Česko

  Danielle Steel: Příběh jednoho života

 • USA

  Full Circle

 • Slovensko

  Príbeh jedného života

 • Slovensko

  Danielle Steel: Uzavretý kruh

Romantický / Drama

USA, 1996, 90 min

 • Orlau32
  ***

  Může to být opravdu příběh ze života. Když si žena zvolí na úkor založení rodiny raději strmou kariéru, pak to buď vyjde nebo se musí smířit s tím, co si zvolila. Aby to vždy dobře dopadlo, to se může stát jen v romantických filmech. V tomto filmu hraje pouze jedna známá hvězda, a to Corbin BERNSEN. Hraje to průměrně bez emocí. Ostatní herce neznám a jejich výkony ve mě žáden dojem nezanechaly.(14.12.2008)

 • meave
  *

  Klasická steelovka - romanticko-pateticko-smutno-exemplárny príbeh o hróóóznom neštastí a úúúžasnom konci. Štýl rozprávania obalený v cukre a mede ešte zhoršuje časový nesúlad, ktorý je hlavne v závere príbehu veľmi nápadný. Pre mňa je to neúcta tvorcov k intelektu diváka. Alebo potom chýba jasná visačka - výhradne pre žienky domáce s IQ pod hladinou mora. /vopred sa ospravedlňujem všetkým zasiahnutým - na svete je miesto pre každého/(6.11.2005)

 • Sadova302b50
  odpad!

  Možná objektivně vzato nebyl Příběh jednoho života tím nejútrpnějším a nejhroznějším, co v rámci produkce z knih Danielle Steelové existuje, ale herci určitě hrozní byli a pak už nevím, co by mělo ten umělý, sladkobolný a unyle šablonovitý příběh v mých očích vytáhnout alespoň do jedno-hvězdičkového hodnocení.(4.2.2015)

 • BubbleGum
  *

  Hvězdička za Nicka Wechslera (Kyle Valenti :D), a za fakt, že rodiče věčně tlačí svoje děti do něčeho, co sami nechtějí, ale chtějí to jen ti rodičové. A tady se snaží ukázat, jaké to může mít následky! Sama jsem s tím nikdy zkušenost neměla, ale znám pár dětí, které jejich rodiče tlačí do něčeho, co nechtějí, a to je strašná věc! Jinak trocha sentimentu a happy end - to nesmělo chybět, ale tak proč ne! Stejně by člověka z těch intelektuálních filmů za chvíli bolela hlava! A na co by se pak díval člověk s chřipkou? :P(23.3.2013)

 • rikitiki
  **

  Sterilně vypadající herci hrají ve sterilně nezajímavém příběhu o naprosto ničem. Tohle by nebylo zajímavé ani jako historka u kafe mezi sousedkami na vsi. /3. 2. 14./(3.2.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace