The Barrens

• Kanada The Barrens (více)

Navzdory jejich neochotě vezme Richard Vinyard (Stephen Moyer) svou manželku Cynthii (Mia Kirshner), mladšího syna Dannyho a dospívající dceru Sadie na prodloužený víkend tábořit a stmelovat rodinu do New Jersey Pine Barrens. Jakmile se dostanou do Warten State Forest vběhne jim do cesty zmrzačený jelen a málem se srazí s autem Vinyardových. Později ten večer padá další zkrvavené zvíře ze stromu. Zlé se změní v horší, když vysokoškolský student, kempující nedaleko, zmizí v lese. Richard bere rodinu na výlet dále do lesa na místo, kde dříve kempovali s jeho otcem. Dostane horečku a kolem rány na ruce se mu vytvoří rozsáhlá infekce, ale když začne pršet, není cesty zpět. Richardova nemoc ho brzy vysílí a bolesti hlavy mu způsobí halucinace. Co je horší, věří, že je tu něco, co je sleduje....něco se žlutýma očima, špičatými rohy a křídly netopýra - Jerseyský ďábel. Brzy objeví znetvořená těla jiných táborníků a ztraceného studenta. Vinyardovi musí bojovat o holý život. Jak děsivé odpovědi odhalí v šokujícím a děsivém závěru? (Devilskitten)

fabregas1

Kasovní trhák to není, ale jako takový horor v lese to vypadá dobře. Atmosféru to má a herci nejsou úplně špatní. Já teda moc nemusím ve filmech nějaké ty halucinace a další pomatené věci, to mě většinou rozčiluje, takže tady hvězda dolů ( Moyer mě tu už fakt sral ), no jinak strašidýlko mě taky teda zklamalo, kurňa, šak je rok 2012 tak něco vymyslím ne. ()

AmunRa

Rodina potřebuje stmelit, tak vyrazíme kempovat do divočiny, kam tatíka za mlada brával jeho otec. Trochu to kazí, že tatík je nemocný a má halucinace, zrovna v téhle divočině ho za mlada honila místní příšera a jako uvítání před autem chcípnul napůl sežraný jelen. Stephen Moyer v hlavní roli dost přehrává, ostatní herci nepřekračují průměr. Produkce pro natáčení našla nejohavnější les v okolí - plný křoví a bažin, kameraman a střih vylepšili klipovitými scénami v mlze prokládané otáčením kamery a detaily, takže po chvíli začnete mít mořskou nemoc a netušíte, co se vlastně děje. Všichni křičí, bezdůvodně se válí po zemi, plouží se v mlze nebo v dešti a vykládají, jak by chtěli být raději doma a jak je kolem nebezpečno. V podstatě by to nemusel být vůbec špatný film, kdyby ho natočil rozumný režisér a dostal trochu lepší rozpočet. Škoda promarněné šance. ()

kollera

Ďalší zbytočný film, ktorý som zhruba od polovice už iba zrýchľoval. Pozeral som to do konca a naivne veril, že príde aspoň nejaké zaujímavé finále...nestalo sa. Neuveriteľne ma vyrušoval "herecký" výkon hlavnej postavy, no na konci mi to bolo v podstate jedno. Riadna sračka! ()

Montmorency

Nemocnej taťka a v lese řádící příšera (která vypadala, jako když Mimtrio paroduje krávu) nejsou dobrý předpoklady pro kemping... ()

lineker

Dost divnej film, který na jednu stranu základní dějovou myšlenkou je poměrně inovativní, ale na druhou je strašně amatérsky zpracován. Může Vás to bavit, ale zároveň strašně srát, protože dostat tohle pod lepší rozpočet a lidský element, mohlo jít o fakt dobrý biják. ()