Vyměněné osudy (TV film)

• slovenský

To dieťa nie je moje

USA, 1991, 186 min

• alambert

Dokoukat do konce těch 186 minut hraničilo opravdu se sebemrskačstvím. Přitom uplně zbytečně. První část byla roztahaná uplně nevkusně, mohla být o dvě třetiny kratší, druhá jakbysmet přetažená, minimálně o třetinu. To je jeden problém, druhý pak, že je to prostě jen otravné béčko a, ikdyž se herci vžívají do rolí, jako by to mělo být jejich poslední béčko, nefunguje to. Navíc je to samozřejmě přeslazené, obsahuje to klasické fekálie jako emocionální výlevy na svého vlastního právníka atd. No, ta druhá hvězdička je taková na hraně. Měl jsem v plánu spíš jednu, ale k té druhé jsem se nechal zvyklat tím, že to aspoň (v rámci možností) dobře dopadlo - aspoň z mého pohledu; je to značně subjektivní...(6.12.2012)

Typický film na nějaké to všední, nebo víkendové dopoledne, ideální na zabití dopoledního času televizní stanice, kdy se málokdo kouká a podle toho je k tomu třeba i přistupovat, svůj úkol to plní, je to také jen TV film.(25.5.2012)

• dogma97

Druhá část podstatně zajímavější, přesto celkově slabé, a především v prvním díle k uzoufání roztahané.(6.12.2012)