Darren Silverman, Wayne Lo Fessier a J. D. McNugent byli od dětství nejlepší přátelé. Na střední škole hraje Wayne fotbal, J.D. je maskotem a Darren povzbuzovačem, ale stále drží pospolu. Navíc hrají v rockové skupině. Všecko se změní, když mezi ně vstoupí krásná ale chladná a manipulující psychopatka Judith, která milého a sympatického Darrena sevře do drápů. Snaží se jejich přátelství ale i kapelu rozbít. Zoufalí Wayne aj. D. se pokoušejí Darrena rozptýlit, vymanit ho z jejího negativního vlivu. Darrena chtějí dát dohromady se Sandy, která se nedávno rozhodla, že bude jeptiškou. Po poradě s fotbalovým trenérem se rozhodnou, že Judith unesou. Před ostatními předstírají, že umřela. Avšak Judith nezůstává dlouho mimo hru a pomalu se schyluje ke svatbě... (oficiální text distributora)

tufr

Pro tenhle film mam slabost už od dob střední kdy jsem si film půjčil na VHS z půjčovny. Vynikající Neil Diamond jako Neil Diamond :) ()

MartinNDL

Nedokážu si představit o moc lepší herecký složení u teen komedie. Jason Biggs je dobrý herec, ať už to chcete nebo ne, Steve Zahn a Jack Black jsou vždy vtipní a Amanda Peet je nádherná. Scénář byl dobře napsaný, když to hodnotím v rámci žánru. Sice se nedočkáte žádných úchvatných kliček nebo zvratům, ale vtipů je dost a dost a fungují, jak mají. Ovšem Neil Diamond na konec, to je skutečná třešnička na dortíčku. ()

Vojťas

Tak já nevím. Pro mě je tato komedie trochu výjimečnější než ostatní, jelikož zde absolutně převládal můj smích nad nevěřícním kroucením hlavou! ... Gagy opravdu pobaví a při vypnutym mozku jde o parádní výsledek! :-D ... "Jsou tady. Policajti. Chevrolet. Je za náma. Zatracený zmetci. Jeden blbej útěk z vězení a už jdou po tobě!" ... "Radši se nechám pokropit samopalem, než abych se vrátil do toho domu!" ()

Fallen_One

Přehnaná snaha o vtip. Ale když to vezmu kolem a kolem, něco do sebe to mělo. V poslední době si vůbec všímám, že do filmů obsazujou plno holek s šíleně pěknejma nohama :-)) ()

pufina

Od začátku do konce jsem se rozhodně nesmála, ani mě nepopadaly křeče smíchem, ale je to docela fajn oddechová komedie, ale není třeba vidět víckrát. ()

Juto

Film je komédia, ktorá by mala dokonale fungovať pre ľudí, ktorých baví extrémny čierny humor. 6/10 ()

dr.fish

Bláznivá komedie o tom, jak se dva kámoši snaží třetího uchránit od nevhodné ženské. Několi situací je v tom povedených, takže se to dá vydržet. Amanda Peet byla v roce 2001 pohledná ženská a docela jí ta role sedla, první role, kde nehraje takovou tu svou obvyklou popelivou "slípku". Jinak jsem měl pocit, že už jsem něco podobného asi stokrát viděl, takže jen taktak...60% ()

URBAN

I přes nízkou latku jakou tyto filmy hotnotím je to nezáživné a pokud si chcete tento film pustit budete asi muset vypnout mozek. 10.1.17/MAC ) ()

Skuby47

Romantická teenkomedie se sympatickou sestavou herců, spoustou vtipných situací a únosnou mírou dvojsmyslných hlášek. Nebyla jsem z toho nadšena, ale docela jsem se bavila a s potěšením jsem se dodívala až do předvídatelného konce. ()

Honzíno

Rozhodně to není nechutné, místy to je celkem i zábavné, avšak jen opravdu sporadicky. A když se už ke slovu dostane náznak mojí osobě blízkého humoru (kterým však tento žánr není), všechny klady zprasí pekelně odpadový český dabing, jaký mi naservírovala TV nova. JE skuečně pravděpodobné, že při originálním znění bych možná dokázal pozvednout procentometr, ale takhle to nejde. V současné situaci ne. A že bych se na to díval znovu? To nehrozí. Ta protrpená půlka stačila. Hájení dvou hvězd spočívá v Jacku Blackovi a pohleduhodné Amandě Peet. 40% ()

Bobik9

Obsazení skvělé! Ale celkový film je velké zklamání. Žádný pořádný vtip, překombinované a stále se opakující scény člověka donutí koukat na čas, kdy už bude konec. ()

Jizni Tlapa

Jasně podhodhocená šílenost ve stylu největších ujetin W.Ferrella nebo V.Vaughna. scénář pálí hlášku za hláškou a příběh vyhrocenou scénu za scénou! Okořeněné o A.Peet a knírek S. Zahna ...doporučené pro všechny podpantofláky! ()

_DAVE_

Pokud od téhle prkotinky nečekáte nic hlubokého, a berete ji opravdu jako oddychovku, určitě se pobavíte, a navíc se podíváte i na sexy ženské, no a taky asexuální chlapy. :-) ()

lennyd

Už od dětství jsou nerozlučná trojka - Wayne (Steve Zahn), J.D (Jack Black) a Darren (Jason Biggs) se od sebe ani na okamžik nehnou, a ve všech průšvizích jedou vždy spolu. Až do okamžiku, kdy Darren pozná krásnou Judith (Amanda Peet), do které se bezhlavě zamiluje - a ona ho začne zle zneužívat. Pálením desek Neila Diamonda počínaje, zakazování kamarádů konče. A tak se Wayne s J.D. rozhodnou, že tento vztah musí okamžitě utnout - a to za jakoukoliv cenu ... Tak že bych se vůbec nebavil, to rozhodně říct nemůžu. Ale že bych byl z filmu nějak extra unešenejl, to taky ne. Hlavní představitelé (víceméně i včetně samotného Neila Diamonda) se chovají jako tupci (pravda, Jack Black a Steve Zahn to mají tak nějak v krvi :) ), scénář taky není nikterak originální - je snad někdo, kdo netušil jak to vše skončí? Snad jen JDýho velké odhalení me překvapilo (ale nepobavilo). Potěšil mne snad jen až překvapivě civilní Jason Biggs... ()

hroubek

Zapletka filmu je to nejlepší z celého filmu, protože netradiční a dala se využít pro spoustu šílených nebo pološílených gagu, kterými se mohl obohatit celý film.Což bohužel fungovalo jen první půlku a pak jako by se to vytratilo a přišly gagy, které zbytečně tlačily na pilu.Film tahnou Zahn a Black s Amandou Peet. ()

Brain-D

Ze začátku to vypadá jako průměrná komedie, ale jak se setkáme s Judithou, tak začne masakr, který je plný skvělých gagů a baví až do konce ! Nej trenér !!! ()

Svatý muž versus flákač

Svatý muž versus flákač

17.04.2006

Jeden z dvojice ukázkových hlupáků v trháku Blbý a blbější, Jeff Daniels, doplní zkušenou Diane Keaton a mladíka Jona Hedera v hereckém obsazení bláznivé komedie MAMAS BOY. Režie se ujme Tim Hamilton… (více)