Přes den je Abby Russell oddanou zdravotní sestrou, které byste klidně svěřili vlastní život. Její skutečné poslání však začíná až v noci, kdy pomocí svých ženských zbraní láká nevěrné muže do pasti, aby se jim krutě pomstila. (oficiální text distributora)

drankeryth

Az na konci filmu sa to ako tak rozbehlo, ale zvysok filmu bola trosku nuda. A ta zdravotna sestra postihnuta psychopatickymi sklonmi zabijat, bola podla mna skareda, az hroza. To uz fakt nenasli niekoho krajsieho na zvadzanie chlapov vo filme? ()

Rathalos

Sialena sestricka s pochybnou minulostou,ktora si vybija svoje psychopaticke chutky na nevernych muzoch,skoda,ze sa reziser viac zameral na nahotinky,namiesto toho,aby to bol z vacsej casti poriadny horor,no vysledkom je skor taky priemerny thriller,najvacsim plusom je herecky vykon Paz De La Huerta,ku*vu ci mrchu zahrala vyborne a dalej je to krvavejsi zaver,ale dovtedy to bola trosku nuda,takze tri hviezdicky budu stacit...:-) ()

Wallis3

Prý svůdná ženština si má mazat na rodidla nevěrný chlapy. První zářez evokoval slibnou vyvražďovačku, než to sklouzlo do jakési psychohry, kdy tato prý svůdná ženština oblízla rodidla kolegyně a umanula si, že si ji přivlastní. Takže z příběhu o vraždách neverníků tu máme naháněčku škaredé černovlasé, co si dělá prču z erotických filmů, kde se chodí nahoře bez, ale ona ne, ona si navlikne šprndu, ale chodí s vyholeným spodkem, a blondýnkou co se zase sprchuje v kalhotkách. No achichouvej! ()

Drtic

Trochu som dúfal žeby s tohoto mohlo aspoň niečo byť, ale bola z toho len súhra trápností. Celé to vlastne pochovalo úplne nelogické až priblblé správanie sa postáv. Tým pádom som si vytvoril úplnú ľahostajnosť k postavám, a bolo mi úplne jedno, že ich nejaká sestička ubodá, otráví, rozrežie, a potom zmizne aj niekoľkokrát po sebe ako keby použila teleport. Horor z prívlastkom erotický je na mieste už len pre prítomnosť Paz de la Huerty ktorú som zatiaľ videl vždy hrať viac vyzlečenú než oblečenú s tým rozdielom, že tady bolo tragické sa na ňu pozerať. Stále som čakal, že ma niečo prekvapí, a udeje sa aspoň niečo čo si zapamätám. Možno až na jednu dve hlášky som si z tohto neodniesol absolutne nič. ()

Acrobat odpad!

Ak Vám zamestnanci ústavu povedia, že jeden chlapík, čo sa nazýva režisér s čudným priezviskom, dostal na pár dní opušták, tak im verte. Za ten čas sa stihol vzrušiť pri predstave nahých žien čo pília údy, režú sa a podobne blbosti. V hlave čudnejšieho razenia sa zrodil plán, ako prvoplánovo zaujať síce chytľavým scenárom čo do premisy a plynutia, avšak v tak žalostnom účelnom a voiceoverovom kabáte. Vytrhnutý svet z reality a kontextu, kde mi možno nikto nepovedal, že pozerám vlastne satiru. A ak sa niekomu postavil, nech vyhľadá pomoc. (videné 26.11.2019, JOJ archív) ()

mira.l odpad!

No kua co tohle zase bylo?!? Nějaká narušená pinda, co špulí hubu jak Agáta Hanychová ( či jaxe teď jmenuje), v hlavě toho má cca stejně a co vidí, to ojede a pak odstraní? Hmm, super... A to vůbec nemluvím o tom, že o nějakém herectví tu vůbec nemůže být řeč. A k tomu titulky jak od Tatara, no co víc si přát? ()

janak.t

Tento film mě mile překvapil a herecký výkon Paz de la Huerta byl opravdu skvostný,setkal jsem se s touhle herečkou poprvé a teda klobouk dolů,její výrazy,chůze,pohledy a celkově ji ta role opravdu seděla sice dávají všichni nízke hodnocení ale za me jasných 5 ani chvilku mě film nenudil a celkem rychle děj utíkal ()

Knor

Grindhouse jako prase. Samý ženský, kozy, neustálý prolejvání krve a hooodně černohumoru. Bavilo mě to... ()

Kozy9

Aj keď táto snímka predčila moje očakávania, stále ju nemôžem hodnotiť inak, ako priemerom. Film snaží podať divákovi kvalitné spracovanie námetu, ktorý by svojou náplňou bol schopný uspievať asi tak koncom 20. storočia, čo by nebolo kameňom úrazu, ak by toto spracovanie spĺňalo to, čo sa od neho môže očakávať. Nurse však padá na úplnych základoch ako je budovanie atmosféry, práca s prostredím, kamerou a farbami, zvukou stránkou, ktorá mi k filmu vôbec nesedela aj keď musím oceniť jej akúsi inakosť oproti bežným OST takýchto Béčkových hororov a nakoniec to najhoršie výber hlavných postáv. Zatiaľčo blondýnka pôsobí tak bežne ako sa len dá, priam by až mohla na wikipédii stáť ako titulka článku "Blondýnky v priemerných hororoch", tá najhlavnejšia postava je natoľko špecifická a nesympatické, že mi to viac prekážalo ako jej herecký (ne)výkon, a to je čo povedať, keďže si vážne nepamätám kedy som uvidel niečo horšie ako hranie Paz de la Huerty, tej sa nevyrovná ani sama Paris Hilton. Film ako celok pôsobí hekticky a nedokončene, divákovi sa nedostáva vysvetlenia na mnoho otázok a chýbajúce lepšie popisy postáv, ich konaní a iné zaujímavé veci sú jednoducho nahradené zväčšsa nezáživnými monológmi a citmi prešpikovanými scénami, ktoré pôsobia nepredstaviteľne amatérsky a naivne. Aby som iba nekritizoval, musím sa priznať, že záverečné scény aspoň z časti spĺňali moje očakávania a plus som z filmu vycítil, že autori sa aspoň snažili ísť svojou trochu čerstvejšou cestou, ktorú predstavovala nielen podivná hduba ale aj nezvyčajne použitá nahota a pohľad na nemocničné prostredie. Zhrnutím: Nurse moc podať oveľa viac ale v rámci očakávaní určite neurazí, práve naopak za dlhého chladného večera kľudne aj pobaví. 50% ()

beso74

Ambiciózny cieľ skĺbiť hektolitre krvi s množstvom šteklivých scén a zaujímavým príbehom skončil, aspoň pre mňa fiaskom. Ústredný motív sestričky, ktorá sa celým telom a celou dušou ponorila do úlohy bohyne spravodlivej pomsty Nemesis je určite zaujímavý, prvých 10 minút taktiež a potom to skĺzne do nudy. Ako milovníkovi hororu mi tu chýba napätie, ako milovníkovi filmov zas príbeh. A ako milovníkovi žien zas krajšia ženská v hlavnej úlohe. Navyše mi na Abbey vadí takmer všetko, jej herecký potenciál i jej spôsob vyjadrovanie - pomalé a rozvláčne. Je to síce smutné, ale žiadna femme fatale z nej nikdy bohužiaľ nebude. Film je hojne polievaný krvou (jej digitálna kvalita by však otrávila nejedného upíra) a záverečné vyčíňanie v nemocnici je vcelku pozerateľné, celkovo sa však film nedostal ani do toho najšedšieho priemeru. Ako vhodná aj keď staršia alternatíva by mohol poslúžiť Ms. 45 od Abela Ferraru. ()

petrik11

Pozerateľné, chvíľami som mal dojem, že sa jedná o komédiu, ale inak to ušlo. Ale mám dve výhrady, K. Turner a jej štek ako hlavná sestra. Bože kam už to táto kedysi populárna herečka klesla a hlavná postava, to bolo teda herecké trdlo. Teda ukazovať prednosti ukazovala, ale bol to jeden obrovský herecký nevýkon. Nič slabšie som ešte nevidel. Ani dedinskí divadelníci by to nedokázali zahrať slabšie. ()

gicous

Pokleslá filmová zábava v plné parádě. Film stojící hluboko pod hranicí dobrého vkusu, kde se nahotou a krví nešetří. Normálně bych o něj nazavadil, ale měl jsem prostě chuť na něco jiného, něco béčkového, něco absurdního. A zvolil jsem dobře. Film se nebere vážně. Herečky se neostýchají ukázat všechny svoje tělesné přednosti, a že je se fakt na co dívat. Největší lákadlo ale přichází s "herečkou" Paz de la Huerta. Asi nejhorší herecký výkon všech dob. Určitě záměrně. Přece nikdo nemůže hrát takhle hrozně! Její pornosestřička je opravdový zážitek. 4/10 ()

Felisr odpad!

Tak tohle už snad není ani béčkový thriller, to je od céčka dále...kdyby to bylo aspoň myšleno jako parodie, mohlo to být aspoň koukatelné. Ještě tak bych pochopila chlapy či lesby, že tomu dají dvě hvězdy, za každou nahou ženskou jednu, ale vyšší hodnocení? Ne ne. ()

Mamlas odpad!

Tento film mě rozčiloval celou dobu, po kterou jsem se na něj díval. Kromě toho, že stál úplně za hovno, mě fest iritovala představitelka (nebo představitel) hlavní role. Těžko si dovedu představit, že to byla žena. Vsadil bych se, že to byl přelíčený transsexuál nebo chlap nedávno předělaný na ženskou nebo obojí. Ksich měla jako Schwarzenegger po plastice. Fakt hnus. Navíc taková hnusná, psychopatická feministka. A v těch scénách, kde chodila bez kalhotek, urcitě museli digitálně vyretušovat jeho penis, aby to vypadalo jako vagína. Fakt odporné. Film na hovno, celé na hovno. Odcházím znechucen. Odpad. ()

ac1976 odpad!

No do p...!1. Toto nemá s hororom nič spoločné. 2. Mnohí, ktorí vedia, že mám rád horory mi hovoria, že sú to sračky, po tomto zážitku označenom ako horor im začínam rozumieť. 3. Okrem toho, že hlavná "hviezda" tohoto filmu vyzerá ako transka je dôležité napísať, že je to antiherečka, niečo tak príšerné sa často nevidí. 4. Vidieť pekný zadok Katky Bowdenovej na hviezdu nestačí. 5. Scenár tak sprostý, že scenárista a režisér patria do pracovného tábora k tomu srandovnému kórejskému tučkovi. 6. Mojim obľúbeným miestnym pisateľom to doporučujem, obetujte tých pár minút a pozrite si to. 7. Titulky sú často na hovno, autor uznávam Tvoju snahu, ale sú na hovno. 8. Idem sa vysrať, lebo tento výtvor ma k tomu donútil. ()

Pitryx

Nuda, nuda, šeď, šeď. Hlavní hrdinka Abbi je přímo odporná. Zato na Danni se dívat dá. Ke konci zajímavé scény v nemocnici, za které dávám dvacku. Ale jinak je to film naprosto k ničemu. Ztráta času. ()