Přes den je Abby Russell oddanou zdravotní sestrou, které byste klidně svěřili vlastní život. Její skutečné poslání však začíná až v noci, kdy pomocí svých ženských zbraní láká nevěrné muže do pasti, aby se jim krutě pomstila. (oficiální text distributora)

Rayen1

Neskutečně nesmyslná blbost... a snad ani ne v tom dobrém smyslu (alá Nick Cage Movies). Hlavní hrdinka silně nesympatická, každá scéna s ní bolí, doslova, film se snaží bejt strašně sexy a cool, ale nakonec se zadejchá někde na půl cesty, kde si sedne na prdel a už se ani nesnaží... tuhle volovinu rád vymažu z disku i paměti... ()

Viny95501

JJ, tej necenzurovanéj nahoty je tam celkom dosť, určite poteší skôr mužské publikum. Ča sa týka príbehu, určite nemá čím prekvapiť, už z traileru je všetkým jasné o čo ide. Trochu mi to prišlo, ako by chcel Douglas Aarniokoski natočiť druhú- American Mary- čo sa mu skoro aj podarilo, ale, len skoro. 59% ()

elanista1

Paz de la Huerta urcite nie je kvalitna herecka, ale pre rolu manipulativnej, psychopatickej vrahyne sa naramne hodi, aj vdaka jej specifickemu hlasu...a ten hlas ktory rozprava jej postava v prvej osobe ako rozpravac urcite nie je jej. Tomu hovorim poriadna drzosť. Pre viacerych znama zo serialu Mafia v Atlantic city, v ktorom si struhla rolu stetky Steve Buscemiho, pouziva rovnaku mimiku, rovnaky ton hlasu a podobne pohyby, ale to je v jej nature. Nurse 3D je tupy sexi horor, ktory sa neberie az tak vazne, a svedci o tom aj vesela muzika pri najkrvavejsich scenach. Charakter hlavnej hrdinky tiahne cely film vpred, a to je to jedine co drzi film nad vodou. ()

a0001

Feministický porno horor znie aspoň polovične lákavo pre mužskú populáciu, žiaľ tempo a jednosmernosť s jednoduchosťou boli odpudzovačmi dobrého filmového zážitku. Chcelo by to viac rozmanitosti zmysľov a deju. 45% ()

Vasyl

Heh, taková zábavná kokotina na nedělní večer. Paz je sice huba, ale má parádní štýlko a nebojí se ho použít. O hereckých kvalitách by se sice dalo pochybovat, ale proč když si z celýho filmu člověk stajně zapomatuje jenom scény nahoře nebo dole bez. Natálka by to tak dobře nezahrála! ()

Lula.cz

Už podle traileru je jasné, že to nebude žádná velká hitparáda. Čekala jsem průměrný film, ve výsledku je to ale spíš podprůměr, přitom potenciál to mělo daleko větší. Vadilo mi přílišné přehrávání hlavní postavy (které bylo asi úmyslné) a taky si myslím, že mohli vybrat větší šťabajznu. Sestřička se tvářila jako by hrála v pornu a ne v hororu. ()

MiniRecenze

S originalitou jsem nepočítal,tudíž jsem nebyl zklamaný.Jedná se o takové slabší průměrné "béčko" ,kde se vsází spíše na nahotu,než děj.Celou dobu se hraje na průměrnou podívanou a to ve všech směrech...ano i nahota :) .Produkce se jistě snažila vybrat zajímavý casting,ale jak v jakém směru.Jedná se o takovou jednorázovou záležitost,kterou Vám zpestří závěrečných 15 minut,kdy si režie vzpomene,že mají v názvu označení 3D a tak vám hodí do xichtu pár skalpelů a celkový zvrat se tak nějak oživí.Občas Vám poleze na nervy hudební doprovod,který se místy vůbec nehodí. Musím říct,že to "sestřička" měla zajímavě vypočítané. UŠLO TO!!! ()

mucho3

Velmi hustá ošetřovatelka,od které radší ruce pryč...sice je moc sexy a cool,ale zdání krvavě klame.Fajnová jednohubka pro milovníky nemilosrdných zdravotních sestřiček. ()

Saxos

Ulíťárna plná nahatejch sestřiček, tak trochu cvaklý Abby, mrtvol. Na horor málo krve, zato hodně prdelek. ()

Richie4422

Úprimne, očakával som porno prezlečené za triler a sestričku, ktorej voľný čas vypĺňa sex s mužmi, ktorých zavraždí. Na moje prekvapenie tu bolo nahoty málo, rovnako aj sexu (nesťažujem sa). Aj napriek tomu je film celý čas silne erotický, výkon Paz de la Huerty je geniálny (áno, naozaj išlo o úmysel). Psychicky narušená, žiarlivá Abby s nenávisťou voči podvádzajúcim mužom je zvláštnou postavičkou z ktorej ide mráz po chrbte. Je je záľuba vo vraždení čistou záležitosťou očisty sveta alebo ide o niečo viac? Dozviete sa. Chýbalo mi viac násilia a goru, ale záver mi to pekne vynahradil. Nenechajte sa odradiť lacným porno plagátom a názvom. ()

(fun)tomas

Čakal som, že zažijem modernú verziu Základného inštinktu v béčkovom spracovaní. Namiesto toho som dostal krvavý a (ani nie až tak moc) erotický céčkový film s otrasnou herečkou v hlavnej zápornej roli. O hereckých nekvalitách Paz de la Huerty som sa mohol presvedčiť už v seriáli Boardwalk Empire. Vtedy sa jej prehrávanie dalo zameniť s naivitou jej vlastnou, avšak pri filme, kde má ako femme fatale byť stredobodom celého príbehu, je podobné vnímanie jej filmového prejavu nemožné. Pôvodne som chcel pridať k hodnoteniu druhú hviedičku za nahé scény, ale nie je tu zhola nič, čo by sa nedalo vidieť už v spomínanom seriáli. ()

MOVIE_MAN

Skvelo vypadajúca prvá tretina filmu ktorá mi povedala nasledovné: Krvácajúci film so šteklivým nádychom. Zvyšok filmu bol však o niečom inom...Nabudúce ale...zmenu hlavnej herečky, pridanie tempu filmu, neparodovanie samého seba, lepšia práca s tekutinami, viac šteklivých a detailných momentov, zapojenie divákových mozgových závitov, zamyslenie sa nad zmyslom témy a filmu. ()

ferdinandv

Ono se tenhle kousek nedá tak úplně smysluplně hodnotit, hodně to třeba připomíná Zombie Strippers, i když tohle je o něco více hororové. Příběh není nikterak silný, ale vynikají postavy, resp. představitelka hlavní sestry, Paz de la Huerta. To je taky to hlavní, co se mi na filmu líbilo; její výkon a taky její krásný akcent. Kdybych měl přeci jenom hodnotit dal bych kolem 3 hvězd. ()

Kaylar

Pokud bych měla nějak konkrétně specifikovat, čím mě film zaujal, asi bych to nezvládla. Ale film má (pro mě) zvláštní atmosféru, toho si cením a musím dát filmu vysoké hodnocení, ačkoli objektivní důvody pro to nejsou. Pravda, zpočátku jsem byla celkem rozpačitá a kladla jsem si otázku, jestli se vůbec dívám na to, na co jsem se dívat chtěla...? Postupně mě ale film "dostal" a vtáhnul do děje. Zvykla jsem si jak na zvláštní způsob mluvy zdravotní sestřičky Abby, tak na to, že je herečka valnou část stopáže filmu spíše svlečená než oblečená a značně přehrává. Její vyšinutá mysl, která vede k závěrečným krvavým scénám, odehrávajícím se v nemocnici, byly třešinkou na dortu pro skalní fanoušky slasheru. ()

CampaHD

Paz je naozaj škaredá ženská, a ťažko veriť, že by jej každý podľahol. Inak je táto zmeska postavená na sexi uniforme v nemocnici, rýchlo zabudnuteľná. ()