Rallye smrti: Peklo na zemi

• USA Death Race: Inferno (více)

Odsouzený vrah Carl Lucas alias Frankenstein je nejlepším řidičem v brutálním automobilovém závodě za zdmi věznice, známém také jako Rallye smrti, který vysílá Weylandova společnost přes internet. Cenou pro vítěze a jeho tým v boxech je propuštění z vězení – od tohoto cíle ho dělí jen jedno vítězství. Jenže R. H. Weyland je donucen prodat práva na „Rallye smrti“ miliardáři Nilesenovi Yorkovi. York, provozovatel soukromých věznic, chce uspořádat „Rallye smrti“ jako transkontinentální závod v jihoafrické poušti. Weyland zařídil, aby Lucas podstoupil operaci obličeje, a po zničující nehodě mu tak byl obnoven popálený obličej. Od operace však musí nosit masku, aby neohrozil příjem z vysílání. Je pokračovatelem závodníka, kterému se říká „Frankenstein“. Jeho tým, který tvoří technici Goldberg a Lists a navigátorka Katrina, netuší, že pod maskou je Lucas. Tomu stačí jediné vítězství, aby pro sebe a svůj tým získal svobodu. Jenže York vytvoří nová pravidla a o propuštění vítěze nechce nic slyšet... (TV Nova)

Bohdy67

V té průměrnosti a šedi se kterou začala dvojka, trojka směle pokračuje...Celý závod tak trochu bez rozmyslu. Nechápal sem aktivátory zbraní když na sebe skoro nestříleli... Pak se do závodů přidá pár poloopičáků se samopalama...Trejo vybuchne tak že v záběru to působí jak malá atomovka a přitom mu nic není...Luke Goss Frankensteina spíše paroduje, neboť jeho masku vozí 80% filmu na klíně. Jako k čemu? Abychom viděli že opravdu řídí on? Sice se dají dvě hodiny strávit hůře,ale kdo neviděl jedničku tohle si ani pouštět nemusí, bude zklamán...42% ()

Wabaky

Po dvojce jsem se obával ještě horšího dílu, ale tohle příjemně překvapilo. Jiný prostředí, celkem přijatelnej příběh s dobrym rozuzlením a opět si nechali otevřený zadní vrátka, takže můžem očekávat 4 díl?! Jsou zvučnější filmy, který mě bavili mnohem míň, u tohodle filmu jsem vydržel koukat nonstop a to je co říct. Pokuď se chcete odreagovat, podívat se na rallye v poušti, na pár kopanců a přehnanejch přestřelek s autama, neni to špatná volba na večerní film. Ovšem pro solo koukání, s ženskou by to cool nebylo. ()

Patroxi

Podle mě perfektní sfilování děj a zvraty ... o zvukách a podobně ani nemluvě ! jediný co sice zamrzí že mrtvé legendy ,,zázračně'' ožijí 14K a frank .. :) každopádně i přes tuhle malou kolizi SUPER ! 5 ()

Mark1983

Musím uznat,že trojka je lepší,než dvojka.Alespoň pro mě,což u tohoto dílu jsem měl pocit,že se trochu přibližuje ke stylu prvního dílu,i když jednička pořád vede,ale trojka je zase lepší,než dvojka. ()

injoy odpad!

Kriste pane... proč se tohle točí? Nejsem u akčních filmů náročnej a umím se přepnout do režimu "nemysli a bav se" ... ale tohle je tak strašně blbý, že je to horší než Dallas. PS: vydržel jsem půl hodiny ()

Mukade

strašne hlúpy film. akurát ma sere že niekto zarába na takýchto debilitách. ale na mne nie, ha, warez.. :PP ()

pepca72

Nic moc jsem nečekal, ale dostalo se mi dobré zábavy. Nad mé očekávání, v rámci žánru a béčkové produkce, velice povedené. Děj a zápletka dobrá, vězení ponuré, mokré a špinavé. Herci více než dobří, Trejo potěšil. Akce přehledná, dobře nasnímaná a krvavá. Nápady tam jsou vidět, zpracování jako celek velice povedené a děj filmu svou stopáží prosviští až do závěrečného Inferna. Co více chtít, od tohoto typu filmu. Nechápu tak nízké hodnocení, a odpad : to už vůbec. ()

stLukaz

"Ale no tak.......to stejné už po třetí?" Děj sem nepochopil a absolutně sem se v něm ztrácel a závěrečné vysvětlování to jen ještě více zamotalo. ()

spacefall odpad!

já to prostě ohodnotit musím absolutně pro mne bezduchý film, hlasitost si snižte protože efekty jsou úplně debilně nahlas, pro mne toto byl film ke kterému se nevratím ani za nic! ()

Googooplexer

Séria ide od troch k jednej a v inferno zatiaľ dosiahla dno. Píšem zatiaľ, pretože sa asi dočkáme štvorky. Boh nás ochraňuj! V tomto "filme" ani to množstvo klišé nie je zvládnuté štandardným klišovitým spôsobom, ale tak na C mínus. Chvíľu som si myslel, snáď sa nezačne hlavný záporák aj démonicky smiať. A predstavte si, on sa o to pokúsil. Záverečný semiskorotwist je trápnodivný, Shyamalanov pes by vymyslel lepší. Keby celý film tvorcovia nebrali tak vážne, nebol by taký smiešny. Množstvo nezaujímavých spomalených záberov na smiešnosti ešte pridáva a pridáva tiež polovicu na už aj tak dlhom filme. Výbuchy, skoky, niektoré akcie, strihy a úškrny sú nepochopiteľné, neviete čo buchlo, čomu sa niekto smeje, kam chce to auto otočiť, prečo je tam to či ono... Nepresvedčivé, hlas ako z NFS game série začne po chvíli otravovať. Zabudli primiešať atmosféru. ()

Bednobuch

Už jsem viděl horší akční filmy. Sice v podstatě popírá první Rallye smrti se Stathamem, ale jinak to ujde. A nápad se závody v poušti je aspoň trochu originální. Ale nečekejte od toho nic velkého. Takový průměr. ()

BlackLucy

Nevím, co většina proti tomuto filmu něco pořád má, ale mně se jako líbilo. Sice na první díl to nemá, ale i tak se mi to líbilo. Natočené to bylo fajnově. ()

BlackJoker

Ke konci se snaží tvářit jako geniálně promyšlený film což tedy rozhodne není, děj je o ničem, herecké výkony nic zázračného, příběh slabí ... prostě film na nic a proto je tu velká snaha přebít celou tu sr... akcí, výbuchy atd. vlastně film o Africké kobře 11 s bídným na půl předvýdatelným koncem. Pro mě velké sklamání této série, jediné plus jsou hezká děvčata :) ()

Aresko123 odpad!

Otras, oplechovane auta ktore nezmyselne jazdia akoze na zavode........... cele je to zle a nema to ziadny zmyslel. Ak to uvidite niekde na DVD tak rychle utecte......... ()

Freakyy

Nemá to chybu, nevím totiž jakej z těch 3 dílů byl nej. Každej má něco a sou slepený zajímavým a už VŮBEC NÉ nudným a ohraným příběhem. Tohle je originální a skyfall je oproti tomu "ten váš" odpad! Pokuď má rád někdo auta, zbraně, holky a efekty a nelíbí se mu to, tak by si měl sednout, zapnout mozek, roztřídit si svoje zájmy a vyhodit to nejlepší. ()

may23

Jedna hvězda za to, jaký byl první díl série. Bohužel zde víc než jinde platí, že čím víc dílů, tím horší film. Chtěl bych vidět jediný důvod, proč scénáristi zařadili do děje nesmyslnou bitku spolujezdkyň o místo vedle jezdce. To jako nikomu nepřijde divný, že vraždění ženských navzájem je prostě odporné? Celý film nicméně těží pouze z úspěchu toho prvního, což je veliká škoda. ()

golgoth odpad!

To bolo strašné. Pískanie gúm na štrku/piesku mi trhalo uši, dialógy ma nútili pchať si prsty do uší. Sa hovorí, že do tretice všetko dobré. Tu to nevyšlo, ale vôbec. ()

MattCorman

Nechápu. Jednička se Stathamem bylo skvělá, dvojka byla průměr, ale dala se. Ale ku*va co je tohle? Proč dělají něco, co je úplná pi*ovina? Ne prostě ne ne ne, tohle už je jen recyklace na další peníze. Hodnocení 45% ()