Thundercats

USA / Japonsko, (2011–2012), 9 h 58 min (Minutáž: 23 min)

Epizody(26)

Národ Hromkoček žije už po generace v bezpečí za vysokými neproniknutelnými zdmi Thundery, domova, kde se těší dostatku jídla, společnosti a zábavy. Jinak je tomu ale za hlubokým hradebním příkopem, kde zbytky ještěří populace čelí naopak zhoubnému nedostatku jídla, vzájemným rozepřím a strachu z nejisté budoucnosti. A když se jednoho dne mladý princ Lvíče rozhodne dva zajatce omilostnit, ještě netuší, že si do té doby zakletý čaroděj Mumm-Ra s obnovenou armádou zákeřných ještěrů pro jeho lid přichystali nepříjemné překvapení. Po noci zuřivých bojů, kdy obléhané město Thundera padá přičiněním zrádců z řad nejvěrnějších bojovníků – bývalým generálem Grunem, do rukou čaroděje, a v nichž král Claudus jeho rukou umírá, se skupinka přeživších v čele s Lvíčetem vydává na nebezpečnou výpravu po stopě mýtické Věštecké knihy, která jako jediná dokáže prozradit, jak zdolat hamižného Mumm-Ru i s Thundrilliem – nerostným zdrojem temné síly jeho rozrůstající se armády. (Conspi)

Recenze uživatele SteveV k tomuto seriálu (1)

Thundercats (2011)

Původní seriál jsem za doby Supermaxu jako děcko hltal. Pravda, když se na to člověk koukne dnes, tak se tomu možná maličko podiví. Ale tento remake...ten musí zákonitě hltat všechny generace! Nádherná animace, promyšlený kontinuální přípěh snad úplně bez fillerů (to jsem naposledy viděl asi u Avatara, nečekané zvraty, famózní hudba...co dodat? Snad jen: JÁ CHCI DRUHOU SEZÓNU!!! ()