Vyznamenaný veterán z Vietnamu Frank Vega (Danny Trejo) se vrací domů. Společnost ho však zavrhne a on zůstává bez práce i bez lásky. O čtyřicet let později se díky incidentu v autobuse, kdy se zastal starého černocha, kterého terorizovali dva skinheadi, stane místním hrdinou. A lidé ho znovu začnou oslavovat. Jenže jeho štěstí se znovu ztratí, když je zavražděn jeho nejlepší přítel Klondike a policie nejeví žádný zájem věc řešit, a tak se vydává pátrat po zabijákovi na vlastní pěst. (HBO Europe)

Hepy13

Myslel jsem si že to bude pěkná blbost. A on při tom skvělej film, jen škoda tak malé role Perlmana. Nejlepší je když začne hrát písnička '' I'm a Bad Ass '' tak Danny začne rozdávat monokly, a to nemá chybu. ()

PanPes

Jak drsně může člověk vystoupit z městské hromadné dopravy a udržet si image nepřekonatelného tvrdáka ? Hádám, že právě na tohle vám odpoví Danny Trejo ve svém novém filmu, který našel svůj motiv v dobře známém videu kolujícím po serveru youtube. Pro neznalé: http://www.youtube.com/watch?v=67V6D0oK0hM Ještě dodám, že umně umístěná ledvinka zastane mnohdy i funkci Mcgyverova švýcarského nožíku :-)) ()

nessbeal

Mam rad Treja, mam rad jeho filmy, mam rad odvazne postavy vo filmoch, mam rad vsetko to co bolo vo filme, LA mi hralo do karat, pekna suseda, drzy jazyk jej decka, a stale pijuci Trejo! Namet otrepany, ale predsa len bolo tam vela svetlych momentov, a vela veci, ktore ma donutili hodnotit tak ako som hodnotil! ()

Game90

Vojnový hrdina ej kej ej nestarnúca mlátička......kapsička okolo bruška na tomto filme ma zaujal len soundtrack.... ()

Matli

Konečně film, kde hraje Danny Trejo klaďase a sakra dobře a jak jinak než drsně.Od začátku do konce to je krásně rozjetý a člověk se vůbec nenudí. Jen občas trošku omáčky, ale nic hroznýho. Ron Perlman mě trošku zklamal, ale asi jen dostal málo prostoru. Danny je prostě řízek, jen na ty fousy jsem si nezvyknul:-) 78% ()

Hapretor

Tak konečně nějaká jakž takž role v celovečeráku pro D. Treja. Volba to ovšem byla špatná, prostě bad - a pak to ass. Je to vlastně parodie, tohle nemůžu brát vážně - jako nějaký drama o válečnym veteránovi - je to parodie na béčka osumdesátých let, kdy jeden magor nakopal všem prdel. Hlavně obsazení D. Treja je parodie sama o sobě. V Desperadu vypadal prostě jako správnej drsoň. Teď už na to nemá věk, vzhled, ani charisma. Něřikám, že sem se nebavil. Jen je to úlet a musí se to brát velmi s nadhledem a Dannymu na starý kolena fandit. Já mu to přeju. Jen by mohl mít větší soudnost pro výběr rolí. Dějově však lepší a vtipnější než "Mačeta", to je ve srovnání s tímto humus, i když je to o úplně jinym. ()

sadlokan

Jednoho deštivého dne,asi tak 158 metrů od Ho-či-minovy stezky spadl voják U.S Army hispánského původu do kotle s Agentem Orangem a po 45 letech pojídání hamburgerů se tyto smísily ve výbušnou směs a povstal neohrožený superhrdina RUMCAJSMAN,který nadpřirozenou gerontofilní silou likviduje zlé síly napříč rasovým spektrem. ()

MickeyStuma

Tady exceluje Danny Trejo, který si zkusil dramatickou roli a nutno uznat, že se s tím popral velmi dobře. Umouněný zanedbaný invalidní důchodce, veterán z Vietnamské války, který hodně obětoval pro svoji vlast, a na kterého všichni kašlou, je v jeho podání velmi uvěřitelný. Jeho naštvání na nefungující systém ho donutí se sebrat a s vervou sobě vlastní jde mstít smrt svého kamaráda. Nějaké akční rošambo se však nekoná. Drama je drama, a tak máme možnost sledovat starého muže, jak jde stále kupředu, nenechá si nic líbit a projevuje svojí drsnost pomocí svých pěstí. Sem tam někoho zbije, když mu zastoupí cestu a kdo potřebuje, toho naopak ochrání. Škoda jen závěrečné autobusové honičky. Nejdražší scéna z celého filmu byla vyřešena tak, že byli použity záběry s akčního snímku Rudé horko. A tak je to vlastně takové celé vykradené a kazí to celkově výsledný dojem. Tím je vlastně prozrazeno, že se jedná o nízko rozpočtový snímek, ale který je natočen tak, že to ani není poznat. Díru do filmového světa neudělá, ale vidět Dannyho vypadajícího jako Saddam Husajn po jeho dopadení je zážitek. ()

Kirman

Těžko se k tomuto píše komentář, protože jsem měl pocit, že se dívám na vystříhané scénky bitek - jakmile není rvačka alespoň do pěti minut... Kupodivu Trejo ten film ještě trochu podržel. ()

animario

Návrat k badass devadesátkovým titulům,kde hlavnímu hrdinovi,nejlíp veteránoi z Vietnamu,zabijou někoho blízkýho a on se pak vydá na vlastní pěst vypátrat a vlastní pěstí ztrestat zlořáda. Proč ne,není na škodu občas voprášit vhskovej matroš,ba naopak. Potencionálně solidní béčkovej akčňák ale zabil slabej scénář se spoustou hluchejch a zbytečnejch míst,absence skutečnejch záporáků,co za svůj hanebnej (zlo)čin zasloužej přes držku (a ne ,že se objeví 2x za film a jsou vám v podstatě jedno) a absence doprovodný hudby (sračkářská "Bad ass",jakkoli je tématická,se nepočítá). No a finální autobusová honička je úplně mimo,produkci asi zbyli nějaký prachy a bylo potřeba je někde zužitkovat. Poslední kapkou je,že plakát k filmu slibuje baseballovou pálku,která se ve filmu neobjevila ani jednou! Trejo ale svýho skromnýho stárnoucího bouchače s ledvinkou,v najkách a bermudách "hraje" dobře a jeden by mu dal cígo a pár drobáků. Dám mu ještě šanci,Bad asses,coming soon. ()

RedDuck

Vlastně typický klišoidní osmdesátkový akční film. Nic objevného až na úvod, ukazující vážný problém co zažili veteráni války ve Vietnamu - vrátili se domů a vláda se na ně vykašlala (no pořád lepší než u nás kde mnozí šli po válce rovnou do lágrů). Také mi je hodně sympatické to americké pojetí sousedství. ()

BOURQUE

Film a postava šitá na mieru D. Treja. Diváci nenáročných akčných filmov si prídu na svoje. D. Trejo is Bad Ass. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

Hpatrik

Totální drsňák Danny Trejo jako Bad ass se mstí za smrt svého kamaráda, a to pěkně postaru a s opravdovou grácií, a já mu to baštím. ()

Torgal

Danny Trejo je taký real life badass, že si tento film určite zaslúžil. Len keby ho natočil o pár rokov skôr a so štedrejším rozpočtom. Fidelovská brada ale zakrýva najhlbšie vrásky a tak mu to mlátenie ľudí s baseballovou pálkou stále verím. Je to béčko po všetkých stránkach a má menej nadhľadu ako by bolo vhodné, ale na tie tri to kvôli Dannymu a jeho ľadvinke zaokrúhlim. 5/10 ()

Ryšty

Danny s vousama vypadá ještě hůř než obvykle. Pár dobrých hlášek. Jinak klasickej příběh o pomstě, kde jeden stařík všechny zbouchá. Ale zabavilo. Víckrát ale vidět nemusím. ()

Kingjiri

Nebýt v hlavní roli Danny Trejo, nejspíš bych se na tohle těžký béčko vůbec nekoukal. Režie a herci jsou tak na jednu hvězdu, druhá ale letí za Dannyho Treja. Ten je totiž neskutečně cool, když za rytmu amatérskýho gangsta rapu kráčí s nasranym výrazem v xichtě špinavejma ulicema a každý svý putování zakončí tim, že dá někomu přes držku. Bitky byly docela slušný, naopak závěrečná honička s autobusama patřila mezi nejdementnější scény, jaký jsem kdy viděl:D Ale na jedno zkouknutí stravitelný, dvě silnější hvězdy. ()

Lumberjack

Tento film se musí brát s nadhledem... Já tak učinil a celé jsem si to užil - Trejo s vousem a ledvinkou jezdí busem po L. A. a mlátí zloduchy kdekoliv a kdykoliv. Často si přihne tequily, svede sousedku a vypátrá nejen vrahy svého kámoše, ale zabrání i jedné velké lumpárně... Na druhou stranu byl docela hodně emotivní začátek filmu - láska, narukování do Vietnamu a pak návrat domů, kde ovšem zjistíte, že už je všechno v hajzlu... Pořádnou práci nedostanete a tak se prodíráte životem, který vám nakonec proteče mezi prsty stejně rychle jako hlt tequily krkem... ()

Franc1s

Hahááá, nářez :D Trejo to zase řeže, v tom je nejlepší. Hlášek zase jak nikdy. Tričko I am a motherfucker chci! :D Prostě fu*king Bad Ass ! Jinak to nejde 6/10 Když člověk ví co se dá čekat, tak se zatraceně pobaví!!! ()