Neváhej a zavolej…

• USA For a Good Time, Call... (více)

Lauren, se kterou se rozešel přítel, nemá kde bydlet. Její starý kamarád jí řekne o krásném bytě, kde už sice bydlí jedna dívka, ale ta potřebuje spolubydlící, aby se s ní dělila o náklady. Na místě Lauren zjistí, že se jedná o její bývalou spolužačku Katie, se kterou se kdysi ve zlém rozešla. Přestože se obě dívky nesnášejí a ani jedna není nadšená z myšlenky, že budou spolu bydlet, nakonec se jejich nenávist přemění v přátelství. K tomu tak trochu dopomůže fakt, že Lauren zjistí, že Katie si vydělává provozováním erotické linky. Lauren je nejdříve pobouřena, ale pak jí řekne pár dobrých nápadů, jak by si Katie své podnikání mohla lépe zorganizovat. Za pár týdnů přijde Lauren o práci, novou nenajde, a tak nabídne Katie spolupráci. Ve chvíli, kdy jejich partnerství začne přinášet první zisk, se ale ocitají před nečekanou zkouškou. (TV Nova)

BarryLyndon

Ari Graynor to dala dohromady s manželkou Setha Rogena Lauren Miller, která se podílela i na scénáři a natočili jednu z nej komedií o ženském přátelství (jasně, beru to z pohledu chlapa). Je to klasicky neklasická komedie o dvou looserkách, které po kopačkách a vyhazovu z práce neví coby, tak si založí erotickou linku a jejich počáteční nevraživost postupně přeroste ve velký přátelství. Poměrně mi to sedlo, po všech těch amerických sračkách, kde si každý říká tisickrát "love you, love you..." bez toho, aby cokoliv k druhému cítil. Tady to k tomu momentu, kdy si uvědomí, že jsou opravdu nej kámošky, je krásně vygradovaný, ne nepodobně nějaké prvoplánové romanťárně. Ten film je uplně jinde (kvalitativně i žánrově), ale nebál bych se o přirovnat z hlediska gradace přátelství k Prince Avalanche. Jinak je to v dost momentech hodně vtipné a vzhledem k povaze filmu a šarmu obou dam i celkem hot. :-) Hodně jsem se nasmál u "training montage" a cameu Setha Rogena. Poměrně dobrou práci tu odvádí i Justin Long. Hodně hodně příjemná jednohubka. 8/10 ()

Juto

Čo sa týka materiálu alebo prevedenia, nepovyšuje sa veľmi nad úroveň komédie, ale poskytuje dostatok humoru a dobrej vôle, aby bol odzbrojujúco zábavný. 6/10 ()

Icefist

Myšlenka slušná, ale postavit na ní veledílo se nedá. Čekal jsem víc scén, i když třeba přestřelenejch, u kterejch bych se zasmál. K mému mírnému zklamání jsem se většinou jen usmíval a bránice se rozechvěla naplno pouze párkrát- za zmínku určitě stojí scéna s Rogenem a rozhodně i ta se Smithem. Celkově průměrných 50 % Oblíbená část- "Vítejte v Jersey, madam." ()

Mrkvič

Takový obyč film, co nijak neurazí, ale ani nijak nenadchne. Dlouho jsem čekal, o čem vlastně film bude. Takže zajímavé to začalo být snad až po půl hodině. Opravdu skvělá byla scéna se Sethem Rogenem. Jinak to většinou tak prošumí. Ani si nejsem jist, pro které pohlaví je film primárně určen. Snad ho ale dokáží dokoukat bez nějaké újmy obě. ()

Pavlínka9

Já se bavila :) Dobrý nápad, zajímavé podnikání a myslím si, že opravdu dost potřebné a pokud jsou slečny hodně schopné, tak velice výdělečné :) Film je skvěle bláznivý a nebere si servítky :) Klasická puberťárna se skoro třicítkama :) ()

geklon

Dvě holky, který se z minulosti nemaj rády, protože jedna vylízaná kurvička, té druhé, scvrklej pipce, "nechtěně, opilá chrstla do obliče půl litr teplých chcánek, spolu začnou bydlet. No jasný. Čekáte, že strastiplnou cestou, přes moře moči a kopce hovínkový zmrzlinky a sexuálních nechutností, si k sobě tahle nesourodá dvojka cestu najde? Čekejte. Já to si taky protrpěl. Jinak je to bežná fekální kravina, bez většího přínosu. Ale s horou robertků, blbejch keců, blbejch herců a nekonečnýho zástupu prstů namočených ve frndě. Celkem slaboučký. Kecy typu "Asi jsem se udělala", nebo " Nejsi můj pravej a nikdy si ani nebyl". 29%. ()

hroubek

Už od traileru jsem si říkal, že by to mohla být obyčejná odpočinková ničím nepřekvapující komedie, která jede podle určitého schématu.A tohle jsem dostal.A byl jsem za to rád.Tvůrci nechtěli vymýšlet nic nového, tak to prostě udělali podle definic žánru.A ono to funguje mnohem lépe, než kdyby se film pokoušel o nějakou psychologii postav, která by se vzhledem k jejich povolání mohla hodit.Postavy jsou živélné, a i když přesně víte jak to dopadne, tak Vás baví je sledovat a pouslouchat jejich oplzlé rozhovory s osamělými zákazníky, které mimochodem hrají Kevin Smith a Seth Rogen.Chvilku mě trvalo než jsem si postavy oblíbil, jelikož se chovají nudně a jsou trochu nesympatické a ke všemu do toho je tam Justin Long, který strašně přehrává a irituje.Uplyne pár desítek minut Long se odporoučí na dobu nezbytně nutnou a holky může válet.Chemie mezi Ari Graynor a Lauren Anne Miller je velká a z toho taký film nejvíce těží.Na konci jsem si říkal, že by to holkám mohlo slušet i v jiném filmu a nemusí jí zrovna jen o komedii.Neváhej a zavolej je obyčejná odpočinková ničím nepřekvapující komedie, která dokáže potěšit, když si jí rozhodnete vychutnat. ()

Hollohlaway

Celkem milá věcička, která trochu zabaví, ale spíš tématem, nikoliv záplavou gagů. Oceňuju, že se povedlo vyhnout lacinějšímu humoru, ale místy jsem se dost nudil, a představitelky hlavních rolí mi moc nesedly. ()

iXtr3m3

Slušná komédia o práci, ktorá sa doteraz moc nesfilmovávala. Dobré obsadenie, dobré fórky, ale tie dramatickejšie vsuvky by som vypustil úplne. Justin Long bol len do počtu. ()

F.W.Colqhoun

Tak zaprvé: ČSFD trochu mate, když ve výčtu představitelů na prvním a druhém místě uvádí Rogena s Longem. Druhý jmenovaný se sice v obligátně buzňácké poloze šas od času ukáže, ale Rogen se filmem mihne na cca 3 minuty jako neuspokojený pilot, který sere a honí zároveň, což je věru obdivuhodné a svým způsobem zábavné, ale je to bez ohledu na moudra o neexistenci malých rolí štěk. To bylo trochu zklamání. Na druhou stranu jsou SKUTEČNÉ hlavní hrdinky v podání Ari Graynor a Lauren Miller sympaťačky a jejich sex-ve-městě-po-telefonu exhibice celkem snesitelné i pro diváka, který hledal těžkotonážnější bžundu než řeči o bradavicích na přirození [i když tohle je docela dost, že?]. Graynor má fakt sexy hlas a odlehčený pohled na sexbyznys mi tu odpolední hoďku a půl zavraždil vcelku elegantně. Vlastně příjemné překvapení. ()

Gaia.M

Nečekala jsem zázrak, nedostala jsem zázrak, ale bavila jsem se. Ari Graynor, panna, která dokonale předstírá sex :D :D No, kde by mě tohle napadlo. Dobrý, ale znova si to nejspíš nepustím. ()

Olík

Nenáročná, oddechová calledie o které nic velkého nečekejte, protože Vám ani nic velkého nemůže nabídnout......a dost možná ani nechce. Dvě holky vlastně jenom tak blbnou......občas romanticky, občas nekorektně, občas smyslně, občas navážno, občas rozverně, ale nikdy vyloženě tak, že by diváka zklamaly na plné čáře.........stejně tak, ale nikdy také stoprocentně nenadchnou. ()

Kingjiri

Nápad dobrej, ale scénář od začátku do konce výrazně pokulhává. SPOILER: Holky se nejdřív nesnášej kvůli jedný hovadině, bez jakejchkoliv dalších neshod se z nich však najednou stanou nejlepší kámošky na světě, aby v závěru zjistili, že se do sebe zamilovali. KONEC SPOILERU. Mělo se víc využít sprostejch telefonátů, uvěřitelně teplýho Justin Longa a pohledný Lauren Miller, dvě silnější hvězdy. ()

bobrux

Chcete-li se naučit hromadu méně známých anglických frází, kterými zajisté ohromíte své puritánské okolí, tak je toto film přesně pro vás. Jinak jde o vcelku průměrnou téměř-komedii, kdy se občas pousmějete, občas kysele zatváříte a občas znuděně odfrknete a hodina a půl uteče jako voda. Obě herečky táhnou film v rámci žánru celkem obstojně, ovšem Justin Long si přímo říká o gumovou pěst do ksichtu a každou scénu s ním jsem protrpěl s nohama zaťatýma v pěst. ()

ExpertAsie

Vskutku vše se točí o 2 holkách, které vypadají že z nich nebudou velice dobré spolubydlící, ale nakonec se z toho vyklubí jejich nejlepší přátelství a také i partnerství. ()

Kenty

I přesto, že se jedná o téměř naprostou kravinu, se člověk chvílema pousměje, ale to je asi tak vše. ()

TommyDiamond

Béčková komedie o dvou mladých holkách co si založí horkou linku. Humor byl na nule a to neustálé vzdychání mi začalo docela lézt krkem. Bude to za jednu muří nohu. ()