Víte, co je to Bubo bubo? Může to být za a) výr velký, za b) velká sova nebo za c) nový pořad Televize Prima. Všechny odpovědi jsou správné! Jelikož jsou Češi národ hravý a soutěživý, Prima pro ně připravila zbrusu novou zábavnou soutěž! Utkají se vždy tři dvojice tvořené zpěváky, herci či jinými zajímavými osobnostmi. Budou hádat význam neobvyklých výrazů a odpovídat na vtipné znalostní otázky (Kde se dají nejlépe chytat lelky? Co je to drvopleň? Může si slon zlomit klíční kost? ap.). Vše bude „dirigovat“ známý herec Bob Klepl v roli moderátora a nad správností odpovědí bdít jejich autor a guru pořadu Pavel Lukeš. Správná odpověď znamená bod pro odpovídající dvojici, nesprávná pro soupeře. Hra bude mít tři kola – a soutěžit nebudou jen známé dvojice, ale i diváci. A to jak v hledišti, tak u obrazovek! Nenechte si ujít tento nový pořad na obrazovkách Primy! A pokud si myslíte, že vám podobné výrazy, jako je třeba zrovna Bubo bubo, nejsou neznámé, zahrajte si s námi! (oficiální text distributora)

zatkyn odpad!

Souhlasím s : Phobia. Z důvodu čekaní na Ano šéfe! jsem si zapnul primu o nekolik minut dříve a s pohledem na Bohumila Klepla jsem se těšil na vtipnou soutěž plnou zabavných hlášek a zajímavých otázek, po zadání nekolika otázek už se mi protočili panenky. "S úžasem" jsem vydržel až do konce pořadu kde jsem očekával nějaký rozstřel ve stylu otázek kde by i zatím poslední tým mohl vedoucímu týmu ukázat že nejsou tak hloupí jak vypadají. Toho jsem se bohužel nedočkal místo toho mi bylo dokázano že jim nechybí jenom znalosti ale i um míření na cíl v podobě kloboučku se síťkou na kolegově hlavě. Měl jsem v plánu dát jednu hvězdičku alespoň za snahu, ale po zahledění mezi diváky kdy je tam posazeno několik x papírových figurín který mají dávat atmosféru narvaného sálu je Odpad! až moc dobrým ohodnocením. ()

Moni33 odpad!

Tak zbytečný pořad už jsem dlouho neviděla! Na vědomostní soutěže se dívám hlavně proto abych se něco nového dozvěděla a nebo abych si zkusila, co všechno vím. Ale u tohohle mi je absolutně jedno, co co znamená a stejně si to člověk ani nezapamtauje! No a co mě dostalo nejvíc, je házení míčků...co tohle má společného s hádáním významu slov? Ani u toho jednoho dílu jsem se nedokázala dívat na celý a nějaké ty nejnudnější části jsem přeskočila... ()

DandaPiper odpad!

Toto může klidně soutežit o nejstupidnější pořad v historii. Otázky trapný, Klepl trapnej a ty vtípky soutěžících a handrkování se o správnou odpověd je tak ubohý, že to ani ty samotný "celebritky" nemůže bavit. ()

t.b.kat odpad!

Jak hluboce lze padnout v natáčení soutežních a zábavných pořadech u nás Vám poskytne tento skvostě idiotský manuál. Jen se koukněte. Bravo, jen tak dál. Naprostý odpad ()

Bornd odpad!

Kdo na to vydrží koukat díl jak deset minut tak je výjmečný člověk. Když jde tohle do televize tak to by za chvilku každý mohl do tv prima se svým pořadem. ()

gorerated odpad!

To mysleli tvůrci jako vážně?! To si vážně myslí že Český občan má takhle brutálně nasráno v hlavě?! Nic horšího jsem v televizi snad neviděl! Tak strašně ulízané, nudné a bez jakéhokoliv života ještě navíc s totálně debilním iritujícím názvem! ()

ajfelka odpad!

Už z ukázek jsem měla tušení, že to bude katastrofa, ale realita byla mnohem horší - byl to hodinový průjem. Vtip žádný, po první otázce jsem usínala nudou, o jakože celebritách nemluvím - nebyla tam totiž ani jedna (televize se naprosto rozcházejí s mou představou o celebritě). Prostě naprostá demence, žádná dramaturgie, prosím televizi, aby tento pořad stáhla ihned do trezoru, zamkla ho tam a zahodila klíč. ()

Martan1994 odpad!

Blbost od začátku až po konec, nudné otázky, které mě osobně ničím nezaujaly, no a ty míčky škoda mluvit. Divím se, že ten pořad ještě nezrušili... ()

ggggg odpad!

Tohle by se ani za komunistů nechytlo a to je co říct. Ten magor, kterej tohle vymyslel, utrácí asi nehorázný prachy za LSD. ()

MgrBizzaro odpad!

To opravdu někdo myslí v roce 2011 vážně proboha? Nudný jak patrona, sice se dá něco dozvědět, ale opravdu příliš nezábavnou formou. Nepochopím, jak to vůbec mohlo projít do výroby, musí už být nejspíš řádná nouze o tvůrčí pořady. ()

Thorian odpad!

Naprostá tragédie, zoufalost, nuda, nuda a ještě větší nuda. Pevně doufám, že Prima má alespoň tolik zdravé sebereflexe, že pořad brzy stáhne a onoho nebohého človíčka, kterého napadlo tento pořad realizovat, velmi rychle vykopne ze svých řad. ()

JARDAHONDA odpad!

Nevím,koho to napadlo?? "Posrat" kariéru Bobu Kleplovi,velmi oblíbenému komikovi...To,že byl oblíbený v soutěži hádej,kdo jsem ještě neznamenalo výhru udělat s nim nový pořad,,,kdyby to za něco aspoń stálo,,,trapné,bez nápadu,,nemám dalších slov.Zasloužený ODPAD !! ()