• Phobia

Zaujaly mě zdejší nadšené ohlasy k této soutěži, proto jsem včera večer usedla k TV obrazovce, abych se na vlastní bulvy přesvědčila, jaké lejno to zase na TV DePrima vyprodukovali. Pohled na kulisy mě vrátil hluboko do totalitních let a vše, co se poté odehrávalo, mě v iluzi cesty časem utvrzovalo. Do studia nakráčel "sympaťák" Bob Klepl, z jehož křečovitého moderátorského projevu by diváka klepla Pepka. Dále přiskotačí půltucet sereblit a vědomostní klání může začít. Otázky typu "Kdy je nejlepší chytat lelky" - s výběrem a), b), c) - se ukázaly být nad IQ limity některých soutěžících. V závěru se sečtou body, soutěžící dostanou odpovídající počet míčků, chlapům se nasadí na řepu klobouček se síťkou a extrémně gramlavé dámy se snaží míčky naházet partnerovi do kloboučku. Úžasné, překvapuje mě, že to ještě nemá ve fucklubu žádného fanouška! Není to vtipné, není to zábavné, nedozvíte se nic moc nového nebo užitečného, sere to... co s tím? Čistě z lítosti (jsem holt citlivka) ode mě "Blbo blbo" dostává 10% a dělám tomuto pořadu definitivní pá-pááá!(23.9.2011)

• BFG2000

Je to mnohem horší, než by se dalo čekat. Je to dokonce tak špatné, že se na to nedá ani dívat. Místo bubo bubo by více sedělo nuda nuda a místo sovy ve znělce spíše holá zadnice, kterou na nás pan režisér vystrkuje prostřednictvím tohoto pořadu. Ruce, oči, nohy... honem pryč od tohoto: "dosaď nejsprostější slovo" pořadu. PS.: otázka za milion: "Kdo je Bubo - Bohumil Klepl - bubo? a) díky pořadu bubo bubo největší tragéd TV prima; b) moderátor nejtragičtější TV soutěže v dějínách českých televizí; c) nejtragičtější moderátor nejtragičtější TV soutěže." Áno, a), b), i c) jsou správně a pokud se trefíte balonkem Bubovi do hlavy, až poběží na vaší obrazovce, vyhráváte první cenu.(4.11.2011)

• JohnnyB.

Bobe Bobe... Čemu ses to zaprodal? Pořadu rozumím tak, že je to celé jedna velká propagace českých stálic Aha!, Blesk, Super atd. Potřebujeme představit nový muzikál, CD, pořad - šoupněme Hůlku, Lucku Vondráčkovou nebo Kateřinu Harachovcovou do sedačky. A když bude celebrita hodně šikovná (rozuměj neskončí poslední) může si jeho/její partner zaházet do roztomilého košíčku na hlavě hrst pěnových míčků. A to je panečku zlatý hřebíček do rakve tohoto pořadu. Ale abych jen nekritizoval - nenáročné papundekolvé publikum zdá se býti vděčné.(1.12.2011)

• frashmaker

Neinteligentní výplod nejhlubšího zoufalství několika břídilů, který nemá nejmenší šanci zaujmout ani podprůměrně inteligentní publikum. Obsah jako takový není úplně špatný. Tedy... člověk se může i něco dozvědět... Ale naprosto dementní pravidla, soutěže s házením míčků a volba vítěze... No to jsme tak v roce 68.(18.9.2011)

Pavel Lukeš vzpomíná na dobu své slávy kopií pořadu Šest ran do klobouku. Klepl není špatný, rozhodně mne na rozdíl od pitvořících se moderátorů neuráží, má střízlivý projev, nedopouští se hurónského smíchu po svých vlastních vtípcích a nesnaží se předstírat, že je jediným důležitým člověkem v celém pořadu. Salvu smíchu ve mně vyvolala kulisa diváků, aby se zdálo místo pro obecenstvo zaplněné do posledního místečka, objevují se mezi živými lidmi sádrokartonové makety diváků. Jelikož jsem zhruba v polovině pořadu usnula a zdravě se vyspala, musím dát o jednu hvězdičku více. Takový dobrý spánek je k nezaplacení!(23.9.2011)

• - V publiku jsou celé řady sádrokartonových maket diváků. (JoranProvenzano)