Víte, co je to Bubo bubo? Může to být za a) výr velký, za b) velká sova nebo za c) nový pořad Televize Prima. Všechny odpovědi jsou správné! Jelikož jsou Češi národ hravý a soutěživý, Prima pro ně připravila zbrusu novou zábavnou soutěž! Utkají se vždy tři dvojice tvořené zpěváky, herci či jinými zajímavými osobnostmi. Budou hádat význam neobvyklých výrazů a odpovídat na vtipné znalostní otázky (Kde se dají nejlépe chytat lelky? Co je to drvopleň? Může si slon zlomit klíční kost? ap.). Vše bude „dirigovat“ známý herec Bob Klepl v roli moderátora a nad správností odpovědí bdít jejich autor a guru pořadu Pavel Lukeš. Správná odpověď znamená bod pro odpovídající dvojici, nesprávná pro soupeře. Hra bude mít tři kola – a soutěžit nebudou jen známé dvojice, ale i diváci. A to jak v hledišti, tak u obrazovek! Nenechte si ujít tento nový pořad na obrazovkách Primy! A pokud si myslíte, že vám podobné výrazy, jako je třeba zrovna Bubo bubo, nejsou neznámé, zahrajte si s námi! (oficiální text distributora)

igi B. odpad!

Kýho výra! Fíha fíha... 8-o . . . Sovy teda fak nejsou tím čím si chtějí být... Bobo bobo, Papo papo, Kaka kaka, Pepo pepo, Ilo lulo a podo prdo traplo trapno ve sračce sraček aneb čeho všeho je ochoten se zůčastnit tušašský(á) čudlin čudla za trochu škváry škváry... Jo, ještě tak nějak v nějaké té >Troškovině< , ale to sem nebudeme tahat, že... . . . Prej soutěž!? Prej hra?! Sic! A Boban hádá že zábavná... Ve Stolici banda válí kálí - čili tupě čilý bezmocný náhled do mocné nemoci parazitní celevřitní sebranky, která už ve svém napapaném zblbnutí zcela ztrácí soudnost a je ochotna jakkoli blbečkovat když jde o zviditelnění se do kamer a dojení nějakých těch šekelů - a že je to na komenčním (k)análu je vcelku nepodstatné... Platíme za to všichni, protože tenhle úpadek lido debo zábavy se v důsledku projevuje v celé naší masme(r)diální kultuře, bohatě živené z berní státem okrádaného stáda... A jen tak mimochodem - uvědomte si lidičky, v jakých jiných >rolích< se leckterý z protagonistů téhle prasečiny národu tak rád prezentuje a chtěl by být vnímán! . . . Láry fáry, pochcat pochcat. %-[.. - - - P.S. A ten Šavel Lucash to má keš? . . . A kdy už Boba ze vší tý pisskultůry konečně klepne? °-o - - - - - (Nahlédnuto přiznávám jedinkráte náhodně na >tv psína< , hovnocení 117., komensrář zde jako šestadvachcátý - 25.9.2011) ()

frashmaker odpad!

Neinteligentní výplod nejhlubšího zoufalství několika břídilů, který nemá nejmenší šanci zaujmout ani podprůměrně inteligentní publikum. Obsah jako takový není úplně špatný. Tedy... člověk se může i něco dozvědět... Ale naprosto dementní pravidla, soutěže s házením míčků a volba vítěze... No to jsme tak v roce 68. ()

ajfelka odpad!

Už z ukázek jsem měla tušení, že to bude katastrofa, ale realita byla mnohem horší - byl to hodinový průjem. Vtip žádný, po první otázce jsem usínala nudou, o jakože celebritách nemluvím - nebyla tam totiž ani jedna (televize se naprosto rozcházejí s mou představou o celebritě). Prostě naprostá demence, žádná dramaturgie, prosím televizi, aby tento pořad stáhla ihned do trezoru, zamkla ho tam a zahodila klíč. ()

cariada odpad!

Hodnocení, jsem po druhém díle změnil. Ani tu jednu si to nezaslouží. Divím se , že televize se pouští do takového odpadu. Už od úkázek je jasné co tohle bude zač, a že to bude mít úroveň hodně nízkou. Druhý díl už jsem dal jen pár minut víc se nedalo . Neskutečná šed a nuda, žádná špetka nápadu či vtipu. Tenhle pořad se dočká maximálně 5 pokračování, pak to stáhnou, nebot na to nemůže nikdo koukat. To už radši vysílejte xkrát ohraný německý seriály. ()

goauld odpad!

Opravdu neskutečně DRZÉ vykrádání populární soutěže nedávo-minulé doby. Jak si může někdo vůbec "dovolit" vydávat si tuto "nepovedenou" kopii Šest ran do klobouku za "zbrusu nový" pořad??? Já být autorem původní (podstatně kvalitněji dělané verze a to včetně kulis a celkového zpracování) tak je nejen zažaluji pro bezbožné vykrádání svého díla, ale navíc bych požadoval hodně tučnou pokutu.... Co se týče zpracování...no kdyby to bylo na Public TV, Barrando TV...dobře - ještě bych to zkousl za zavřenýma očima, ale ty primitivní kulisy, navíc ještě stupidněji vypadacící "obecenstvo" z papíru ukazují, jak moc se v pořadu šetřilo. I video grafika byla příšerná - (zlaté časy 80tých let !! :-) hodná tak studentské TV, nebo TV z rozvojové země Kazašskojo naróda :-)) Celkem by mně zajímalo kdo tohle "schválil", kdo tohle "dílo" platil a kdo měl páku na to, aby se tenhle paskvil vysílal v hlavním vysílacím čase. PS: bud maj lidé na TV Primě slabou pamět, nebo snad na Primě jsou samí "porevoluční" lidé??? neznajíc původní pořad... PS2: Na TV Barrandov maj taky takovou nepovedenou "taškařici", taky s tak ubohou grafikou (nedosahujíc ani legendárního osmibitu ZX Spectrum/Didaktik na kterém bylo děláno celé "počítačové" zpracování pořadu) a low-end kulisama (ale aspon se to nesnaží tvářit jako "zbrusu nový pořad" ale jen levnou kopií Videostopu). Možná si z ní TV Prima vzala (špatný) příklad... Kreativce bych za tohle vyhodil na hodinu. ()

• V publiku jsou celé řady sádrokartonových maket diváků. (JoranProvenzano)