Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Víte, co je to Bubo bubo? Může to být za a) výr velký, za b) velká sova nebo za c) nový pořad Televize Prima. Všechny odpovědi jsou správné! Jelikož jsou Češi národ hravý a soutěživý, Prima pro ně připravila zbrusu novou zábavnou soutěž! Utkají se vždy tři dvojice tvořené zpěváky, herci či jinými zajímavými osobnostmi. Budou hádat význam neobvyklých výrazů a odpovídat na vtipné znalostní otázky (Kde se dají nejlépe chytat lelky? Co je to drvopleň? Může si slon zlomit klíční kost? ap.). Vše bude „dirigovat“ známý herec Bob Klepl v roli moderátora a nad správností odpovědí bdít jejich autor a guru pořadu Pavel Lukeš. Správná odpověď znamená bod pro odpovídající dvojici, nesprávná pro soupeře. Hra bude mít tři kola – a soutěžit nebudou jen známé dvojice, ale i diváci. A to jak v hledišti, tak u obrazovek! Nenechte si ujít tento nový pořad na obrazovkách Primy! A pokud si myslíte, že vám podobné výrazy, jako je třeba zrovna Bubo bubo, nejsou neznámé, zahrajte si s námi! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (89)

igi B. odpad!

všechny recenze uživatele

Kýho výra! Fíha fíha... 8-o . . . Sovy teda fak nejsou tím čím si chtějí být... Bobo bobo, Papo papo, Kaka kaka, Pepo pepo, Ilo lulo a podo prdo traplo trapno ve sračce sraček aneb čeho všeho je ochoten se zůčastnit tušašský(á) čudlin čudla za trochu škváry škváry... Jo, ještě tak nějak v nějaké té >Troškovině< , ale to sem nebudeme tahat, že... . . . Prej soutěž!? Prej hra?! Sic! A Boban hádá že zábavná... Ve Stolici banda válí kálí - čili tupě čilý bezmocný náhled do mocné nemoci parazitní celevřitní sebranky, která už ve svém napapaném zblbnutí zcela ztrácí soudnost a je ochotna jakkoli blbečkovat když jde o zviditelnění se do kamer a dojení nějakých těch šekelů - a že je to na komenčním (k)análu je vcelku nepodstatné... Platíme za to všichni, protože tenhle úpadek lido debo zábavy se v důsledku projevuje v celé naší masme(r)diální kultuře, bohatě živené z berní státem okrádaného stáda... A jen tak mimochodem - uvědomte si lidičky, v jakých jiných >rolích< se leckterý z protagonistů téhle prasečiny národu tak rád prezentuje a chtěl by být vnímán! . . . Láry fáry, pochcat pochcat. %-[.. - - - P.S. A ten Šavel Lucash to má keš? . . . A kdy už Boba ze vší tý pisskultůry konečně klepne? °-o - - - - - (Nahlédnuto přiznávám jedinkráte náhodně na >tv psína< , hovnocení 117., komensrář zde jako šestadvachcátý - 25.9.2011) ()

frashmaker odpad!

všechny recenze uživatele

Neinteligentní výplod nejhlubšího zoufalství několika břídilů, který nemá nejmenší šanci zaujmout ani podprůměrně inteligentní publikum. Obsah jako takový není úplně špatný. Tedy... člověk se může i něco dozvědět... Ale naprosto dementní pravidla, soutěže s házením míčků a volba vítěze... No to jsme tak v roce 68. ()

Reklama

ajfelka odpad!

všechny recenze uživatele

Už z ukázek jsem měla tušení, že to bude katastrofa, ale realita byla mnohem horší - byl to hodinový průjem. Vtip žádný, po první otázce jsem usínala nudou, o jakože celebritách nemluvím - nebyla tam totiž ani jedna (televize se naprosto rozcházejí s mou představou o celebritě). Prostě naprostá demence, žádná dramaturgie, prosím televizi, aby tento pořad stáhla ihned do trezoru, zamkla ho tam a zahodila klíč. ()

cariada odpad!

všechny recenze uživatele

Hodnocení, jsem po druhém díle změnil. Ani tu jednu si to nezaslouží. Divím se , že televize se pouští do takového odpadu. Už od úkázek je jasné co tohle bude zač, a že to bude mít úroveň hodně nízkou. Druhý díl už jsem dal jen pár minut víc se nedalo . Neskutečná šed a nuda, žádná špetka nápadu či vtipu. Tenhle pořad se dočká maximálně 5 pokračování, pak to stáhnou, nebot na to nemůže nikdo koukat. To už radši vysílejte xkrát ohraný německý seriály. ()

goauld odpad!

všechny recenze uživatele

Opravdu neskutečně DRZÉ vykrádání populární soutěže nedávo-minulé doby. Jak si může někdo vůbec "dovolit" vydávat si tuto "nepovedenou" kopii Šest ran do klobouku za "zbrusu nový" pořad??? Já být autorem původní (podstatně kvalitněji dělané verze a to včetně kulis a celkového zpracování) tak je nejen zažaluji pro bezbožné vykrádání svého díla, ale navíc bych požadoval hodně tučnou pokutu.... Co se týče zpracování...no kdyby to bylo na Public TV, Barrando TV...dobře - ještě bych to zkousl za zavřenýma očima, ale ty primitivní kulisy, navíc ještě stupidněji vypadacící "obecenstvo" z papíru ukazují, jak moc se v pořadu šetřilo. I video grafika byla příšerná - (zlaté časy 80tých let !! :-) hodná tak studentské TV, nebo TV z rozvojové země Kazašskojo naróda :-)) Celkem by mně zajímalo kdo tohle "schválil", kdo tohle "dílo" platil a kdo měl páku na to, aby se tenhle paskvil vysílal v hlavním vysílacím čase. PS: bud maj lidé na TV Primě slabou pamět, nebo snad na Primě jsou samí "porevoluční" lidé??? neznajíc původní pořad... PS2: Na TV Barrandov maj taky takovou nepovedenou "taškařici", taky s tak ubohou grafikou (nedosahujíc ani legendárního osmibitu ZX Spectrum/Didaktik na kterém bylo děláno celé "počítačové" zpracování pořadu) a low-end kulisama (ale aspon se to nesnaží tvářit jako "zbrusu nový pořad" ale jen levnou kopií Videostopu). Možná si z ní TV Prima vzala (špatný) příklad... Kreativce bych za tohle vyhodil na hodinu. ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

  • V publiku jsou celé řady sádrokartonových maket diváků. (JoranProvenzano)

Reklama

Reklama