Víte, co je to Bubo bubo? Může to být za a) výr velký, za b) velká sova nebo za c) nový pořad Televize Prima. Všechny odpovědi jsou správné! Jelikož jsou Češi národ hravý a soutěživý, Prima pro ně připravila zbrusu novou zábavnou soutěž! Utkají se vždy tři dvojice tvořené zpěváky, herci či jinými zajímavými osobnostmi. Budou hádat význam neobvyklých výrazů a odpovídat na vtipné znalostní otázky (Kde se dají nejlépe chytat lelky? Co je to drvopleň? Může si slon zlomit klíční kost? ap.). Vše bude „dirigovat“ známý herec Bob Klepl v roli moderátora a nad správností odpovědí bdít jejich autor a guru pořadu Pavel Lukeš. Správná odpověď znamená bod pro odpovídající dvojici, nesprávná pro soupeře. Hra bude mít tři kola – a soutěžit nebudou jen známé dvojice, ale i diváci. A to jak v hledišti, tak u obrazovek! Nenechte si ujít tento nový pořad na obrazovkách Primy! A pokud si myslíte, že vám podobné výrazy, jako je třeba zrovna Bubo bubo, nejsou neznámé, zahrajte si s námi! (oficiální text distributora)

Frajer42 odpad!

Ajaj. Kdyby to bylo v mé kompetenci, tak bych tento pořad okamžitě stáhl z vysílání. Nejtrapnější pořad posledního desetiletí. Tak jak jsem měl dříve Bohumila Klepla rád, tak ho teď nenávidím. Nezlobte se na mě, ale jen ktetén asi mohl předpokládat, že se taková sračka může uchytit. Pro příště by nebylo na škodu nejdřív přemýšlet a pak až pouštět do oběhu. Potom bychom se vyhnuli těmto trapným okamžikům, kdy je televizní divák maximálně znechucen a celebrity ze sebe dělají ještě o několik tříd větší idioty, než za které jsou veřejně již považováni. Odpad, ale opravdový. ()

BFG2000 odpad!

Je to mnohem horší, než by se dalo čekat. Je to dokonce tak špatné, že se na to nedá ani dívat. Místo bubo bubo by více sedělo nuda nuda a místo sovy ve znělce spíše holá zadnice, kterou na nás pan režisér vystrkuje prostřednictvím tohoto pořadu. Ruce, oči, nohy... honem pryč od tohoto: "dosaď nejsprostější slovo" pořadu. PS.: otázka za milion: "Kdo je Bubo - Bohumil Klepl - bubo? a) díky pořadu bubo bubo největší tragéd TV prima; b) moderátor nejtragičtější TV soutěže v dějínách českých televizí; c) nejtragičtější moderátor nejtragičtější TV soutěže." Áno, a), b), i c) jsou správně a pokud se trefíte balonkem Bubovi do hlavy, až poběží na vaší obrazovce, vyhráváte první cenu. ()

ajfelka odpad!

Už z ukázek jsem měla tušení, že to bude katastrofa, ale realita byla mnohem horší - byl to hodinový průjem. Vtip žádný, po první otázce jsem usínala nudou, o jakože celebritách nemluvím - nebyla tam totiž ani jedna (televize se naprosto rozcházejí s mou představou o celebritě). Prostě naprostá demence, žádná dramaturgie, prosím televizi, aby tento pořad stáhla ihned do trezoru, zamkla ho tam a zahodila klíč. ()

JohnnyB.

Bobe Bobe... Čemu ses to zaprodal? Pořadu rozumím tak, že je to celé jedna velká propagace českých stálic Aha!, Blesk, Super atd. Potřebujeme představit nový muzikál, CD, pořad - šoupněme Hůlku, Lucku Vondráčkovou nebo Kateřinu Harachovcovou do sedačky. A když bude celebrita hodně šikovná (rozuměj neskončí poslední) může si jeho/její partner zaházet do roztomilého košíčku na hlavě hrst pěnových míčků. A to je panečku zlatý hřebíček do rakve tohoto pořadu. Ale abych jen nekritizoval - nenáročné papundekolvé publikum zdá se býti vděčné. ()

cariada odpad!

Hodnocení, jsem po druhém díle změnil. Ani tu jednu si to nezaslouží. Divím se , že televize se pouští do takového odpadu. Už od úkázek je jasné co tohle bude zač, a že to bude mít úroveň hodně nízkou. Druhý díl už jsem dal jen pár minut víc se nedalo . Neskutečná šed a nuda, žádná špetka nápadu či vtipu. Tenhle pořad se dočká maximálně 5 pokračování, pak to stáhnou, nebot na to nemůže nikdo koukat. To už radši vysílejte xkrát ohraný německý seriály. ()

• V publiku jsou celé řady sádrokartonových maket diváků. (JoranProvenzano)