• Merkin

Těch 5 minut stačilo k přesvědčení se o naprosté surovosti pořadu. Tak brutální stupiditu jsem snad ještě nikdy nezažila. Tento pořad uráží nejen veškeré televizní diváky alespoň na nějaké mentální úrovni, Primu jako takovou(nezapomínejme, že jde o sestru Primy cool a ta je celkem cool), herce a známé osobnosti, které by sem nikdy nešly, ale které jsou lidmi házeny do jednoho pytle, zábavní průmysl, soutěže včetně těch nejpříšernějších reality show, ale ponižuje dokonce i český jazyk, který by z úst takových zoufalců učinkujících a z pera podobných scénáristů vůbec neměl vycházet!!!!(10.11.2011)

• Rosalinda

Příšerný nápad, příšerné zpracování, příšerná režie, příšerné kulisy, příšerný moderátor (promiňte, pane Kleple, já vás jinak mám docela ráda), příšerné otázky, příšerní soutěžící, příšerný hudební doprovod, příšerná znělka, příšerné balónky do příšerných sítěk. Příšerná nuda. Příííšerná!!! Příšerná Prima?(20.9.2011)

• Moni33

Tak zbytečný pořad už jsem dlouho neviděla! Na vědomostní soutěže se dívám hlavně proto abych se něco nového dozvěděla a nebo abych si zkusila, co všechno vím. Ale u tohohle mi je absolutně jedno, co co znamená a stejně si to člověk ani nezapamtauje! No a co mě dostalo nejvíc, je házení míčků...co tohle má společného s hádáním významu slov? Ani u toho jednoho dílu jsem se nedokázala dívat na celý a nějaké ty nejnudnější části jsem přeskočila...(30.10.2011)

• zatkyn

Souhlasím s : Phobia. Z důvodu čekaní na Ano šéfe! jsem si zapnul primu o nekolik minut dříve a s pohledem na Bohumila Klepla jsem se těšil na vtipnou soutěž plnou zabavných hlášek a zajímavých otázek, po zadání nekolika otázek už se mi protočili panenky. "S úžasem" jsem vydržel až do konce pořadu kde jsem očekával nějaký rozstřel ve stylu otázek kde by i zatím poslední tým mohl vedoucímu týmu ukázat že nejsou tak hloupí jak vypadají. Toho jsem se bohužel nedočkal místo toho mi bylo dokázano že jim nechybí jenom znalosti ale i um míření na cíl v podobě kloboučku se síťkou na kolegově hlavě. Měl jsem v plánu dát jednu hvězdičku alespoň za snahu, ale po zahledění mezi diváky kdy je tam posazeno několik x papírových figurín který mají dávat atmosféru narvaného sálu je Odpad! až moc dobrým ohodnocením.(6.10.2011)

• goauld

Opravdu neskutečně DRZÉ vykrádání populární soutěže nedávo-minulé doby. Jak si může někdo vůbec "dovolit" vydávat si tuto "nepovedenou" kopii Šest ran do klobouku za "zbrusu nový" pořad??? Já být autorem původní (podstatně kvalitněji dělané verze a to včetně kulis a celkového zpracování) tak je nejen zažaluji pro bezbožné vykrádání svého díla, ale navíc bych požadoval hodně tučnou pokutu.... Co se týče zpracování...no kdyby to bylo na Public TV, Barrando TV...dobře - ještě bych to zkousl za zavřenýma očima, ale ty primitivní kulisy, navíc ještě stupidněji vypadacící "obecenstvo" z papíru ukazují, jak moc se v pořadu šetřilo. I video grafika byla příšerná - (zlaté časy 80tých let !! :-) hodná tak studentské TV, nebo TV z rozvojové země Kazašskojo naróda :-)) Celkem by mně zajímalo kdo tohle "schválil", kdo tohle "dílo" platil a kdo měl páku na to, aby se tenhle paskvil vysílal v hlavním vysílacím čase. PS: bud maj lidé na TV Primě slabou pamět, nebo snad na Primě jsou samí "porevoluční" lidé??? neznajíc původní pořad... PS2: Na TV Barrandov maj taky takovou nepovedenou "taškařici", taky s tak ubohou grafikou (nedosahujíc ani legendárního osmibitu ZX Spectrum/Didaktik na kterém bylo děláno celé "počítačové" zpracování pořadu) a low-end kulisama (ale aspon se to nesnaží tvářit jako "zbrusu nový pořad" ale jen levnou kopií Videostopu). Možná si z ní TV Prima vzala (špatný) příklad... Kreativce bych za tohle vyhodil na hodinu.(23.9.2011)

• - V publiku jsou celé řady sádrokartonových maket diváků. (JoranProvenzano)