Nastala chyba při přehrávání videa.
 • chrispe
  ***

  Ani dvojka nebyla špatná. Pokud jste si po prvním dílu udělali obrázek, jak se osudy šestice mužů ubírali dál, tak máte možnost srovnat s tímto filmem. Vsadím se, že vás překvapí. Bylo to příjemné pokoukání, ale nemělo pro mě ten správný "drajf", chvílemi jsem se nudila a proto jdu s hodnocením mírně dolů. Za mě by to chtělo prostříhat.(21.4.2018)

 • Malarkey
  ***

  Na tenhle film mě vlastně nalákal Til Schweiger. Pustil jsem televizi a najednou tam tenhle kousek začal, no tak jsem si namazal žvanec a jal se sledovat další německý film. Poslední dobou už jsem jich shlédnul překvapivě docela dost. O filmu jsem vůbec nic nevěděl, takže jsem ani netušil, že už je to druhý díl. Film je to dost bláznivý a chvílemi dost připomíná amatérismus německých komedií, kvůli kterým si doteď plno lidí myslí, že německý film je špatný. Každopádně na druhou stranu jsem se zasmál a to docela dost upřímně, takže proč ne. Holt i my chlapy si občas musíme vylejt srdíčka, protože to, co z nás v tomhle filmu dělaly ženský, to prostě nemělo obdoby.(7.7.2013)

 • DruidKarel
  ****

  1410.. hodnocený film:(3.7.2013)

 • pm
  ***

  V podstatě typická dvojka, vyvařující původní film, s předvídatelným dějem. S jednou křečovitou zápletkou a s jedním výborným fórem. No, mám-li být spravedlivá, ne až tak stupidní....na rozdíl od pokračování Bridget, například...kde dalšího filmu se slušně řečeno děsím. Proto zaokrouhleno nahoru.(10.12.2012)

 • rikitiki
  ***

  Srdce mužů, kteří se po předchozím díle, kde se hledali, už touží usadit, patří k průměrným, nepříliš vtipným, ale naštěstí i nepříliš trapným komediím. Takže se to zhlédnout třeba k žehlení nebo lepení letadýlek, aniž by při tom divák utrpěl citelnou újmu. Trošku legrační je německý kýčovitý popík v podání teplého a přátelského interpreta, který sice nemá mozek, ale má srdce. Film si z téhle muziky dělá srandu, ale zároveň ji i trochu uznává.(3.5.2016)