1410.. hodnocený film:(3.7.2013)

Na tenhle film mě vlastně nalákal Til Schweiger. Pustil jsem televizi a najednou tam tenhle kousek začal, no tak jsem si namazal žvanec a jal se sledovat další německý film. Poslední dobou už jsem jich shlédnul překvapivě docela dost. O filmu jsem vůbec nic nevěděl, takže jsem ani netušil, že už je to druhý díl. Film je to dost bláznivý a chvílemi dost připomíná amatérismus německých komedií, kvůli kterým si doteď plno lidí myslí, že německý film je špatný. Každopádně na druhou stranu jsem se zasmál a to docela dost upřímně, takže proč ne. Holt i my chlapy si občas musíme vylejt srdíčka, protože to, co z nás v tomhle filmu dělaly ženský, to prostě nemělo obdoby.(7.7.2013)

V podstatě typická dvojka, vyvařující původní film, s předvídatelným dějem. S jednou křečovitou zápletkou a s jedním výborným fórem. No, mám-li být spravedlivá, ne až tak stupidní....na rozdíl od pokračování Bridget, například...kde dalšího filmu se slušně řečeno děsím. Proto zaokrouhleno nahoru.(10.12.2012)

Srdce mužů, kteří se po předchozím díle, kde se hledali, už touží usadit, patří k průměrným, nepříliš vtipným, ale naštěstí i nepříliš trapným komediím. Takže se to zhlédnout třeba k žehlení nebo lepení letadýlek, aniž by při tom divák utrpěl citelnou újmu. Trošku legrační je německý kýčovitý popík v podání teplého a přátelského interpreta, který sice nemá mozek, ale má srdce. Film si z téhle muziky dělá srandu, ale zároveň ji i trochu uznává.(3.5.2016)

Ani dvojka nebyla špatná. Pokud jste si po prvním dílu udělali obrázek, jak se osudy šestice mužů ubírali dál, tak máte možnost srovnat s tímto filmem. Vsadím se, že vás překvapí. Bylo to příjemné pokoukání, ale nemělo pro mě ten správný "drajf", chvílemi jsem se nudila a proto jdu s hodnocením mírně dolů. Za mě by to chtělo prostříhat.(21.4.2018)