Bývalý zločinec Jacob Sternwood je donucen opustit svůj islandský úkryt a vrátit se do Londýna, kde se jeho syn zapletl do zpackaného loupežného přepadení. Detektiv Max Lewinsky ihned ucítí šanci, jak muže, kterého dlouhá léta neúspěšně pronásledoval, konečně dopadnout. Když se ale ocitnou tváří v tvář, začnou odhalovat mohutné spiknutí, které může stát oba protivníky život. (Bontonfilm)

ludovit14

Welcome to the Punch je ďalším dôkazom toho, že aj EU sa začína vynárať čoraz viac filmov, ktoré môžu konkurovať hollywoodskej produkcii.Len s tým rozdielom, že Američania potrebujú na to min. 6 krát väčší rozpočet! TENTO béčkový thriller nie o nič horší ako Bullet to the Head,ktorý stal takmer o 7 krát viac. HOD:60,71%.(40% za scenar,10% za atmosféru studeného Londýna, ktorú sa Creevymu podarilo zachytiť kamerou, 10% za Marka Stronga,ktorý na plnej čiare zatieňuje hlavnú postavu McAvoya. PS: McAvoy ani krívať nevie ! ()

Flamik

Policajt, který objeví lidskost ve zločinci, kterého pronásleduje už několik let a kvůli kterýmu má v řiti koleno. Celkově se mi to líbilo, i když hlavní děj byl poměrně jasnej, tak přesto sem byl několikrát překvapenej tím co se stalo.. ()

Kozlowski8

Polda se dostává na stopu zločince, se kterým má z dřívějška nevyřízené účty. Při snaze jej dopadnout však nastává situace, kdy jsou oba muži nuceni spojit své síly... Vcelku svižný, zajímavě napsaný snímek se dvěma výbornými herci. Zvláštní šmrnc filmu dodává lehce "noir" pojetí s působivou kamerou v modrozeleném zabarvení. Velká škoda, že mnoho okamžiků a scén bylo značně mimo reálnost a důvěryhodnost. 55%. ()

Devilskitten

Senzační herci ubití mizerným příběhem. Mít film pořádný příběh, tak je z toho kvalitní biják, protože McAvoy se Strongem jsou skvěle sehraní, jejich role jim pásli senzačně, kdyby jen měli větší podporu v podobě kvalitního děje. Kamera, střih, hudba, to všechno je perfektní, ale ten děj je prostě hrozně suchý, chce to víc napětí, akčnosti, víc rozvinout zápletku, přiblížit postavy. Nebýt pánů McAvoye a Stronga, tak dám filmu sotva 3*, ale kluci si tu 4 zaslouží... ()

Raziel811

Něco na pomezí akčního thrilleru. Předvídatelný děj je asi jediný zápor filmu, který bohatě vynahradí ústřední herecká dvojice a hezký (chladný) vizuál. V porovnání s The Sweeney u mě jednoznačně vítězí McAvoy před neandrtálcem Winstonem. Příjemných 90 minut. ()

Epco

Angličania to pekne natvrdo natierajú všetkým naokolo, aspoň čo sa týka filmovej detektívky. Kedysi to bol Guy Ritchie, ktorého vystriedal excelentný Sweeney a teraz sa na danú tému rozhodol povedať svoje aj mr. McAvoy. A hanbu rozhodne nespravil v duete spolu so štandartne výborným Strongom im to hrá a strieľa na výbornú. ()

bukaj231 odpad!

Uplne ma vytaca ked trenovany policajt vystriela 5 zasobnikov a netrafi ciel a potom zlocinec pod palbou hned trafi presne tam kam chce. Po prestrelke v bare klesol tento film u mna na uplne dno. ()

snupko13

Sprvoti mi film pripadá ako strašne predvídavá a okatá sračka s lacnými dialógmi, ktorá neprekvapí. A počas celého priebehu to aj znechutene potvrdzuje až na pár lepších okamihov až k samotnému nezabudnuteľnému filmovému okamihu, ktorý krásne osvieži, to jest, besiedka s milou "nic netušíci bábi" jej vnúčikom a jeho kamarátov z fronty. ()

injoy

Vcelku slušnej akčňák. Akční scény jsou povedené a celkem film šlape. Pobavil mě český překlad názvu :-D ()

montel

Detektiv Max Lewinsky (James McAvoy) se snaží již léta dopadnout nebezpečného zločince Sternwooda (Mark Strong). Ten se vrací nečekaně do Londýna, kde byl zraněn jeho syn, čeho chce Lewinsky využít a dopadnout jej. Ve válce se zkorumpovanými kolegy však Max nečekaně spojí se Sternwoodem síly a společně se snaží dopadnout velkou skupinu gangsterů...Nepříliš zajímavé anglické krimi, kterému dal český distributor korunu v podobě českého názvu, který má pravděpodobně nalákat diváka. No ono moc není na co, je to hodně průměrné, herci totálně nezajímavý. 40% ()

fabregas1

Technicky povedené, přestřelky zajímavé ale jinak film nabídne maximálně komplikovaný vztah hlavních hrdinů a tím to končí. Welcome to the Punch mě osobně nic nenabídnul a tím pádem ani moc nezaujal. ()

TOPmoovie

vela komentarov je tu od uplne znudenych ludi, ktorych uz nebavi nic. nevnimajte to. je to vyborny film s napatim a originalnym dejom, v takom mnozstve kriminalok, thrilerov. treba si velmi dobre pamatat mena postav vo filme, aby ste nestratili suvislosti v deji. ()

zeromen

Velice milé překvapení, když jsem si to kupoval na slepo, vůbec jsem neměl ponětí jaký dobrý film jsem si koupil. Je to prvotřídní akční thriller. Hon na kočku a myš může začít, nebo je to obráceně! ()

Chlopotun

Má to dobré obsadenie a dej ktorý sa snaží byť prekvapivý no chýba tomu šťava. Inak ak by tvorcovia nového hitmana hľadali náhradu za Walkera (r.i.p.) viem si tam celkom dobre predstaviť Marka Stronga, hlavu už má oholenú tak prečo nie. ()

franti11

Tyhle filmy mám rád. Jestli někdo čekal nějaké super filmové umění, tak není normální. Jenom akce, předvídatelnej scénář, ale i tak jsem se královsky bavil. Podle hodnocení je to tady sám filmovej kritik a fajnšmekr. Mark Strong naprosto dokonalej gangster. ()

Vlkodlak13

No, na začátku jsem byl zmatený na co vlastně koukám - chlapi na motorkách a jeden policista v autě a jinak celý město prázdný, nikde nikdo.. Tak nevím, buď je to film "Pro náročné", které moc nemusím (ne, že bych je nepobral, ale nebaví mě) nebo se jim tento film vůbec nepovedl. Celkově by to mohlo být i zajímavý, ale to by to nesmělo jít tak nehorázně pomalu. Já tu zaregistroval snad jen dvě akční scény, čímž by tedy tento film neměl řazen pod akční, jasně střílí se tam, takže je to asi relevantní. Taky jsem nějak nepobral tu psychedelickou atmosféru přestřelky a celého průběhu u té jeho matky.. Hned poté jsem se však za celý film upřímě zasmál, když si dělal srandu, že necítí nohy. No nevím co k tomuto výtvoru víc dodat. Abych se neukousal nudou, musel jsem si to pustit na vyšší rychlost.. ----- Jako celkem tento film ujde, pro ty co nemusí moc akce a mají rádi filmy se spiknutím na vyšších místech. Celkově váhám mezi 2-3 hvězdami. ()

avalonek

Mě se to docela líbilo.Pěkné herecké obsazení.Předvídatelný děj filmu,ale pěkně provedeno.Mělo to spád a bylo to hezky zahráno,takže já sem spokojená.. ()